BAŞAK BURCUNU 120 GÜNDE NELER BEKLİYOR?

BAŞAK BURCUNU 120 GÜNDE NELER BEKLİYOR?

Hedeflerinize odaklandığınız 2018 yılında hayata dair pek çok konuyu halletmeye çalıştınız. Her ne kadar yeterince başarılı olmadığınızı düşünseniz de kendiniz için bir alt yapı hazırladınız. Yılın son aylarında emeklerinizin karşılığını ve mükâfatını alacaksınız. Kalbinizin sıkıntısını da geçirecek gökyüzü, duygusal kaygılarınıza da son verecek. Bazı anlaşmazlıkların nedenlerini daha iyi anlayacaksınız. Zihninizi, mantığınızı yöneten gökyüzü size yeni sorumluluklar getiriyor.

2018 yılının son aylarında dikkat etmeniz gereken konular;

  • 1950-1959 yılları arasında doğduysanız ya da bu tarih aralığında doğduğunuz yakınlarınız var ise eylül ayında sağlık konusuna dikkat etmelisiniz.
  • 1970-1984 yılları arasında dünyaya gelmiş ve evli bir Başak burcuysanız, planlarınızı sürekli işinize göre ayarlamanız, eşinizle aranızın açılmasına neden olabilir. Eşinizi mutlu edeceğiniz planlamalar yapın.
  • Ekim ayında, ikili ilişkilerinizde cesur adımlar atabilirsiniz. Ancak aşırı hırslı davranmak, size bu dönem iyi gelmeyecek. Sakinliği elden bırakmayın.
  • 1984-1998 yılları arasında doğduysanız, aradığınız aşkı size son bahar havası getirebilir. Ancak karşı tarafa kendinizi anlatırken abartılı davranışlardan kaçınmalısınız.
  • Kasım ayında kendinizi geliştirmek ve yeni şeyler öğrenmek için harekete geçebilirsiniz. Özellikle sanatın herhangi bir dalında önemli başarılara imza atabilirsiniz. İlk adımı atmak için acaba demeyin.
  • Uzun zamandır aklınızda olan ama bir türlü hayata geçiremediğiniz konularda dönemsel olarak kararsız kalabilirsiniz. Cesur adımlar atmak için başarıları hikayelerinizden beslenin.
  • Kasım ayında yaşanacak Uranüs Retro’su kişisel hayatınızda ciddi değişimler yapmanıza neden olabilir.  Fevri kararlar almamanızı tavsiye ederim.
  • Aralık ayına, Merkür geri giderken gireceksiniz. Kendinizi dönüştürmek, değiştirmek ve tüm kaygılarınızdan arınmak sizin için fırsat niteliğinde olacak.
Sayfa görüntülenme : 23326
52%
19%
9%
7%
6%
4%


YORUM YAP

Yorumlar

MERVE TUTAL - 05-09-2018 10:04:50
Şehir değiştirmek için ayarlamalar yapmak için uygun bir süreç mi önümüzdeki 120 gün?
Nesrin toksoz - 10-09-2018 06:12:13
Bu yeni ayla birlikte uzun zamandır yaomak nistedigimiz yarım kalmış işlerimizi yada yeni hedeflerimi gerçekleştirmek ve yeni başlangıçlar yapmak için uygun bir zaman midir başak burçları için şanssızlığımız sona ersin artık.

Popüler kelimeler

başak, 2018, eylül, ekim, kasım, aralık,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA