BALIK BURCUNU 120 GÜNDE NELER BEKLİYOR?

BALIK BURCUNU 120 GÜNDE NELER BEKLİYOR?

Planlarınızı harekete geçirme zamanı. 2018 yılının ilk aylarında ilişkilerinizde kararlı ve istikrarlı tavırlar sergilediniz. Gökyüzü sizi sınavlara tabiî tutarken aslında gerçeklerle de yüzleştirdi. Şimdi ise sabrınızın meyvelerini toplama zamanı. Artık sizin için bambaşka bir dönem başlıyor. 2018 yılının son aylarında ilişkilerinizde kararlı ve istikrarlı tavırlar sergilerken duygu durumunuzu da kontrol edebileceksiniz. Gelin beraber size özel olarak hazırladığım astro koçluk tavsiyelerine göz atalım.

2018 yılının son aylarında dikkat etmeniz gereken konular;

  • Geçtiğimiz aylarda yaşanan tutulmaların etkisiyle hiç ummadığınız kıskançlıklara maruz kalabilirsiniz. İç sesinize ve sizi uyaran dostlarınıza kulak verin.
  • 1970-1984 yılları arasında dünyaya gelmişseniz, ekim ayında var olan ilişkinizde baskıcı tarafınıza engel olamayabilirsiniz.
  • Önünüzdeki 4 ay içerisinde peşinde olduğunuz ev planınızla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Satın almak istediğiniz mülk için fazla pazarlık yapmamanızı tavsiye ederim.
  • Sonbahar aylarında bazı konularda yol almak için sizin kararınızı bekleyen insanlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle aile içinde söz sahibi olacaksınız.
  • Eylül ayının ilk haftalarında eşinizle ya da sevgilinizle birlikte katılacağınız davetler artış gösterirken, tesadüfi karşılaşmalar söz konusu olabilir.
  • Yurtdışı bağlantılı bir işte çalışıyorsanız ekim ayında bir süreliğine ailenizden uzakta yaşamanız gerekebilir. Duygusal gelgitler yaşayabilirsiniz, ancak döndüğünüzde kariyeriniz ivme kazanacak unutmayın.
  • 1984-1998 yılları arasında doğduysanız ve uzun zamandır hayatınızda kimse yok ise bunun nedeni güven problemi olabilir. Kasım ayının ikinci yarısından sonra kalbinizin kapısını çalan kişiyi reddetmeyin. Korkularınızdan arınacaksınız.
  • Yılın son ayında evlenme, boşanma, taşınma gibi hayatınıza dair ciddi kararlar alabilirsiniz. Fevri hareket etmemeli, acele kararlar almamalısınız.
Sayfa görüntülenme : 26650
52%
30%
8%
4%
2%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Reyhan yaba - 06-09-2018 06:05:44
08 03 1983 kutahya gediz saat sabah 5 te dunyaya gelmişim yukselen oglak diye biliyorum lutfen benim icin dogum haritami yorumlarmisiniz
TEYFİK GÜL - 10-09-2018 06:12:04
Sana teşekkürü bir borç bilirim. Sn.Zeynep TURAN

Popüler kelimeler

balık, 2018, eylül, ekim, kasım, aralık,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA