BAHARI KARŞILIYORUZ

Baharı Karşılıyoruz

Madem bizim buralarda her şey bu ay daha da hızlanacak, gündemin birinden diğerine yetişmek mümkün olmayacak öyleyse gelin kâinata kulak verelim. Evrenin düzeni, öyle kusursuz işliyor ki ayı gelince çiçek acıyor, mevsim dönünce yaprak döküyor. Yeryüzünde her şey, neden sonuç ilişkisiyle sonsuza dek sürüp giderken bize bu heybetli, tüm bilinmezlerin kapılarını yavaşça aralayan yılda kendinizi mercek altına alıp kainatla bir bütün olmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise doğa ilahi bir güçle nerede ne zaman ne yapması gerektiğini kendiliğinden bir kez daha tasarlarken ondan ilham alın. Bunu anlayabilmemiz için çok derin düşünmemize gerek yok belki de.

İçinde yaşadığınız zamanı izleyin.

Cemrelerin sırasıyla düşüp; baharı uyandırdığını hatırlayın! Önce havaya düşer cemre, biraz yüreğiniz sıkışır. Ardından suya ve toprağa düşecek, hazır olun! Bedeniniz, ruhunuz bir sıkışmadan geçebilir, üzerinizden rehaveti atamayabilirsiniz! Uyuyan baharı uyandırmaya başlıyor usulca kâinat, siz de bu uyanışa gönül verin. Ve hiçbir cemre diğerinin sırasını almıyor bilin.  Belki de bu durum size sizin sıranızın geldiğini artık seçimlerinizin sadece sizin elinizde olduğunu, ne yöne dönerseniz oradan kader kapılarının tek tek farklı yönlere açılacağını hatırlatacak. Siz ne düşünürseniz değil artık zaman farklı!

Ne yöne dönerseniz hayatınız o olur unutmayın!

Doğadaki muhteşem sıralama devam ederken, siz de önce bedeninizi sonra zihninizi uyandırın. Ruhunuzun bu değişimlere ayak uydurması zor olmayacak. Gelen zaman bu kadar hızlı akarken, hangi duygudan kendinizi mahrum bırakıyorsunuz bir düşünün.  İsteseniz de körü körüne gidemeyeceğiniz kalıplarınız var. Ama hayata hava, su ve toprak gibi sıkı sıkıya tutunmaya ne dersiniz?  Önce derin bir nefes alın! Sevmediğiniz her ne varsa önce onlara odaklanın. Ruhunuzun almadığı yılları yeteri kadar kendinize yaşattınız.  Şimdi içinize sinen, kalbinizi ısıtan yıllara, bahara merhaba demeye hazırsanız yaşadığınız şehirde turist olun. Kendi bedeninizi dinleyin. Zihninizi susturun ve niyete girin. Ne olmak istiyorsanız mevsim gibi düğümlerini çözün.

Astrolog Zeynep Turan

Sayfa görüntülenme : 17546
63%
31%
2%
1%
1%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

nilgün çiçekci - 20-03-2019 14:11:47
sizi seviyorum ;)

Popüler kelimeler

BAHAR, MART, EKİNOKS, DOĞA,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA