AY' IN ÜÇ RUHU

Üç Ruh’lu Ay, Yay burcunda gerçekleşecek ve 21 Mayıs’ta başlayıp, 22 Haziran’ da bitecek. Peki bu  31 günlük süreçte burçlar ne yapmalı, ne yapmamalı ?

KOÇ

Ne yaparsanız iyi olur?

Olayları deneyim olarak görmeyi başarırsanız. Ailedeki  gençlerin seçimlerini olduğu gibi kabul ederseniz. Kendinize ait bir düzen kurmak için harekete geçerseniz. Yeniliklere  ve değişimlere açık olursanız.

Ne yaparsanız kötü olur?

Geçmişi unutmaz ve geçmişle yaşamaya devam ederseniz. Emek verdiğiniz kişilere veya alanlara sahip çıkmazsanız. Kendinize ait düzen kurmak bilincine varıp, kişileri veya alanları ona göre seçmezseniz.

BOĞA

Ne yaparsanız iyi olur?

Baba veya baba figürü yerine koyduğunuz insanları olduğu gibi kabul ederseniz. Eleştirilerinizde kırıcı olmaktan vazgeçerseniz. Aldığınız sorumlulukları abartmazsanız. Parasız kalmayacak bir zekânız olduğunu tekrar hatırlarsanız.

Ne yaparsanız kötü olur?

Son 2,5 yıldır verdiğiniz emeklerin karşılığını hiçbir şey yokmuş gibi davranıp öfke ile silip atarsanız. Eğer evliyseniz, evliliğinizi sırf bir takım yorgunluklar yüzünden yıkmaya kalkarsanız. Belli konularda sabit fikirli davranmaya devam ederseniz. İletişimlerinizde karşınızdaki  insanı dinlemezseniz.

İKİZLER

Ne yaparsanız iyi olur?

Sevme şeklinizin tamamen değiştiği yıllardan geçtiğinizi fark edip ona göre sorumluk alırsanız. Tepkilerinizden tutun da, savunduğunuz doğrulara kadar birçok şeyin değiştiğini ve bunun günlük hayatınıza yansıdığını kabul ederseniz. Sıradan bir hayat yaşadığınızı düşünüp, aslında farklı olayların içine kendinizi soktuğunuzu anlarsanız.

Ne yaparsanız kötü olur?

Bu dönemde yapamayacağınız işlere soyunursanız. Sırf kırılmasınlar diye hiç olmayacak şeyleri kabul ederseniz. Başkalarının rakiplerini kendinize görev addederseniz. Aşırı hassas davranıp,  çevrenizdeki insanlara alınganlık yaparsanız.

YENGEÇ

Ne yaparsanız iyi olur?

İşlerinizdeki detaylara biraz daha yoğunlaşırsanız. Sorumluluklarınızı ertelemezseniz. Sevdiğiniz insanların yaptıklarını kinayeli algılamazsanız. Kafanızın dağınıklığını başkalarına fatura etmezseniz.

Ne yaparsanız kötü olur?

Küçücük bir olayı dünya meselesi haline getirirseniz. İstemediğiniz ve köşe bucak kaçtığınız olayları gündeminize tekrar taşırsanız. Para kazanmayı hedeflerken, hiç olmadık yerlere para harcarsanız. Çevrenizdeki insanların düşüncelerine önem vermezseniz.

ASLAN

Ne yaparsanız iyi olur?

Cesaretinizle bilgilerinizin yerlerini tam olarak belirlerseniz. Eviniz veya yaşam alanınızla ilgili değişimler yaparken, kendi seçimlerinize yönelirseniz. Eğer kurumsal bir yerde çalışıyorsanız, hemcinslerinizle iletişim kurarken kendinizi çok anlatmazsanız. Her işi başarabileceğinize dair kendinize güvenirseniz.

Ne yaparsanız kötü olur?

Ailenizi eleştirirken kontrolü kaybederseniz ve desteğini kaybederseniz. Hayatınızla ilgili ani kararlar alırsanız. Eleştiriye kapalı olursanız.  Size yardım etmek isteyen insanların yardımlarını geri çevirirseniz.

BAŞAK

Ne yaparsanız iyi olur?

Çevrenizle olan iletişiminizde yapıcı bir yol izlerseniz. Her işte bir hayır vardır mantığıyla hareket ederseniz. Kardeşlerinizin ve akrabalarınızın hayatlarını etkileyecek önemli konuşmalar yapar ve onları destekleyip, yardım ederseniz.

Ne yaparsanız kötü olur?

Ayrıntılar arasında kaybolursanız. Yetersiz olduğunuz konularda çok büyük sözler verirseniz. Başkalarının ne dediğine takılıp, onları haksız çıkartmak için yoğun bir çaba sarf ederseniz. Ani kararlar alıp, radikal değişimler gerçekleştirirseniz.

TERAZİ

Ne yaparsanız iyi olur?

Size zaman kaybettiren değil, sizi geliştirecek alanlara yönelirseniz. Çevrenizdeki kadınlarla fikir alışverişi yaparsanız. Para kaynaklarınızla ilgili izlediğiniz politikanın doğru olup olmadığına kafa yorarsanız. Gereksiz harcamalardan kaçınırsanız.

Ne yaparsanız kötü olur?

Kendinize odaklanmak yerine, insanları idare etme çabasına düşerseniz. Çevrenizde sizi sürekli olarak rahatsız eden insanların varlığını görmezden gelmeyi başaramazsanız. Aile bireyleri ile maddi konular nedeniyle karşı karşıya gelirseniz. Kazanmadığınız parayı harcamaya başlarsanız.

AKREP

Ne yaparsanız iyi olur?

Sizi rahatsız eden ve güven vermeyen ilişkilere son noktayı koyarsanız. Sezgilerinize hiç olmadığınız kadar güvenir, biraz da onun yolundan giderseniz. Tutkularınızı, arzularınızı dengede tutmayı başarırsanız. Hayattan beklentileriniz doğrultusunda hareket ederseniz.

Ne yaparsanız kötü olur?

Kariyerinizle ilgili üzerinizdeki baskının hiç bitmeyeceğini düşünüp, karalar bağlarsanız. Başkalarının sizin kıymetinizi anlamasını beklerseniz. Her konuda haklı olduğunuzu düşünüp, egoist bir tavıra bürünürseniz. Çevrenizdeki insanların düşüncelerine önem vermezseniz.

YAY

Ne yaparsanız iyi olur?

Emek vermeden, çabalamadan hedeflerinize ulaşamayacağınızı anlarsanız.“Sabır” kelimesinin varlığından haberdar olursanız. Kemer sıkmak yerine, size daha fazla gelir sağlayacak işler bulmaya odaklanırsanız. Sizinle iletişim kurmak isteyen insanlara karşı sizde daha açık  olursanız.

Ne yaparsanız kötü olur?

“ Hayat ne kadar zor ” diyerek kendinizde hiçbir suç aramayıp; çevrenizi, sistemi suçlarsanız. Hayatınızı değiştirmek için hiçbir şey yapmazsanız. Kendinize sakladığınız arzularınıza, zaaflarınıza yenilirseniz. En ufak bir dalgada yıkılıp, hiç mücadele etmeden kendinizi karaya atarsanız.

OĞLAK

Ne yaparsanız iyi olur?

Hayal kırıklıklarına aldırış etmeyip, ileriye bakarsanız. Şu an yoğun olarak ilgilendiğiniz konuyla ilgili girdiğiniz çevrelerde size ışık tutacak kişilerle tanışırsanız. Hayatınızın genel akışına ayak uydurup, karşınıza çıkan sorunlara tarafsız yaklaşabilirseniz. Varsa eğer çocuklarınızla ilgili sorumluluklara daha fazla eğilirseniz.

Ne yaparsanız kötü olur?

Girdiğiniz ortamlarda, grup çalışmalarında bazılarına göre acımasız olarak nitelendirilecek konuşmalar yaparsanız. Finansal anlamda yetersizlik duygusuna kapılırsanız. Sevdiğiniz insanlara kalbinizi açmak yerine, hep onlardan bir adım beklerseniz. Beklentileriniz doğrultusunda adım atmaktan çekinirseniz.

KOVA

Ne yaparsanız iyi olur?

Kalbinizdeki duyguların, hayatınızın rotasını belirmesine izin verirseniz. Dürüst tavrınızdan ödün vermezseniz. Üstlerinizle ya da iş yaptığınız insanlarla karşı karşıya gelmek yerine, beklemeyi tercih edip doğru zamanda hamle yaparsanız. Kendinize yeni ilgi alanları bulursanız.

Ne yaparsanız kötü olur?

Arkanızdan iş çeviren insanların varlığını öğrendikten sonra ani çıkışlar yaparsanız. Bunca zamandır verdiğiniz emekleri hiçe sayarsanız. Size değer veren kişilerin duygularını, fikirlerini önemsemezseniz. İş hayatında hak etmediğiniz yerde olduğunuzu düşünüp, pes ederseniz.

BALIK

Ne yaparsanız iyi olur?

Kendinizi rahatlatacak, kafanızdaki türlü düşünceleri susturacak aktivitelere yönelirseniz. Eskide kalmış insanları, eskide bırakmak gerektiğini kendinize öğütlerseniz. Başkalarının hayatına mercekle bakmak yerine, kendi hayatınızı yaşarsanız. Eleştirilerinizde kırıcı olmaktan kaçınıp, daha ılımlı olursanız.

Ne yaparsanız kötü olur?

Özlem çekip, anılara sarılmayı tercih edip, geri gelmeyecek maziyi sürekli anarsanız. Kafa karışıklığınızın, işlerinizi aksatmasına izin verirseniz. Ailedeki kadınlarla karşı karşıya gelirseniz. Yalnız kalmayı tercih edip, çok fazla kendi içinize dönerseniz.

Astrolog

Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

17.05.2016

 

Sayfa görüntülenme : 35512
65%
13%
8%
5%
4%
2%


YORUM YAP

Yorumlar

nur tut - 23-06-2016 06:18:23
balık burçlarının şansı nerde kaldı zeynep hanım bir balık burcu olarak 6 aydır şans bekliyorum sizin o anlattığınız küllerinden doğma olayını bekliyorum lütfen minik bi açıklama yazarmısınız sevgiler mutlu günler..
merve gurlaş - 21-06-2016 06:22:04
müjdelerinize uyarılarınıza teşekkür ediyoruz.

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA