ASLAN BURCUNU 120 GÜNDE NELER BEKLİYOR?

ASLAN BURCUNU 120 GÜNDE NELER BEKLİYOR?

2018 yılının son 4 ayında, üzerinizde hissettiğiniz baskıyı artık hissetmeyeceğiniz, adımlarınızı netleştiren bir dönem yaşayacaksınız. Kıvılcımı ile herkesi yakan gökyüzündeki Tutulmalar, bu yıl da Aslan-Kova aksında gerçekleşti ve sizi yakından ilgilendirdi. Emin olun tüm karışıklık ve gerginliklerin yarattığı konulardan uzaklaşarak, uzun süreli etkili olacak bir rahatlama dönemi yaşayacaksınız. Bu olumlu değişime odaklanmak sizi onurlandıracak. Tutarlı bir büyüme, olgunlaşma dönemi geçirmenize yardımcı olacak. Büyük hamleler yapmak içinde dost-düşman ayırt edeceksiniz.

2018 yılının son aylarında dikkat etmeniz gereken konular;

  • Eğer evli bir Aslan burcuysanız ekim ayında ilişkinize dâhil olan üçüncü kişilerin varlığından rahatsız olacaksınız. Yanlış anlaşılmalar, ilişkinizi zedelesin istemiyorsanız daha temkinli olmalısınız.
  • Eylül ayının gündemi sizinle uğraşan insanların olabileceğini işaret ediyor. Duruşunuzu korur ve sakin davranırsanız kazanan siz olacaksınız.
  • 1970-1984 yılların arasında doğmuş bir Aslan burcuysanız uzun süredir üzerinde yoğunlaştığınız projelerinizin fikir olarak çalınmasından endişe duyabilirsiniz. Fikirlerinizi sahiplenmenizi tavsiye ederim.
  • Ekim ayında aşk gezegeni Venüs geri hareket ederken belli düzenlemelere girmek isteyeceksiniz. Ancak abartılı ve gösterişli yanınızı bastırmalısınız.
  • 1984-1998 yılları arasında dünyaya gelmişseniz, eski ilişkinizi sosyal medya hesabından silme konusunda arada kalabilirsiniz. O sizi silmeden, sizin silmeniz sizi daha az sarsacaktır.
  • Kasım ayında işinizi değiştirmek hatta sektör değişimi yapmak için harekete geçebilirsiniz. Bu süreçte sizi desteklemeyen kişilerin asıl amacını öğrenmek adına ters köşe sorular sormalısınız.
  • Özellikle yılın son ayında kredi kartı limiti ve ek hesap kullanımlarını gözden geçirmeden büyük alışverişler için gönüllü olmayın, kullanmaları için de kimselere söz vermeyin!
  • Aralık ayının ilk günlerinde Merkür’ün geri hareketinden kaynaklı yakın çevrenizle iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Sağ duyunuzu elden bırakmamalısınız.
Sayfa görüntülenme : 22941
33%
26%
19%
10%
5%
4%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

aslan, 2018, eylül, ekim, kasım, aralık,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA