AŞKTA,İŞTE,SOSYAL HAYATTA EN İHTİRASLI BURÇLAR

AŞKTA, İŞTE, SOSYAL HAYATTA EN İHTİRASLI BURÇLAR

Geldi çattı 2018’in ikinci yarısı. Peki, ne olacak 2018’in ikinci yarısında? Gezegenler kimleri evirecek, kimlere baharın ilk ışıkları ile gülecek, kimlerin hayatında büyük kırılmalar yapacak, kimlerin özgüveni kariyeri ile ön plana çıkacak? diye merak ediyorsanız öncelikle 2018’in en ihtiraslı aylarının bizi beklediğini söylemeliyim. 2018 Nisan ayından itibaren başarı odaklı günler artık kapıda.  Başarı odaklı derken aslında şunu anlatmak istiyorum; dünya sonuç odaklı günlere doğru evrim geçirirken, başarılı insanların başarısız oldukları konuları tek tek tartışmak için adeta yarışacağız. Başarılı olanlar, başarısızlara karşı tahammülünün olmadığını çok ağır tecrübelerle öğrenirken,  popüler kültürün sonuç odaklı mecraları her sektörden insanı masaya yatırıp adeta ameliyat edecek. Daha açık yazmak gerekirse Uranüs geçişi farklı sancıları da beraberinde getirecek. Son 7 yılda çevre ne derden sosyal medya ne dere dönmüş toplumlar like savaşını nasıl verecekler önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Hayata bakış açımız önceliklerimizi belirler. Kimimiz hayatımızın merkezine aşkı koyarken, kimimizde iş yahut sosyal hayatımızı koyarız. Ve bu öncelikler bazen, en baskın, en ihtiraslı yanımız olarak ortaya çıkar. Burcunuzun hangi alanda ihtiraslı olduğunu mu merak ediyorsunuz. Buyurun öyleyse. Ben uzun uzun okumak istiyorum diyorsanız yazının sonunda, 2018 Uranüs Boğa burcunda yazımın linkini bulabilirsiniz.

AŞK

ASLAN: Gösterişiyle ön planda olan Aslan burcu, aşkta liderdir ve ateş grubu grubunun en romantiğidir.  Duyduğu iltifat ve övgüler karşısında, içindeki aşk daha da büyür. Kalbindeki aşkı canlı tutmak istiyorsanız ona, verdiği emeklerin farkında olduğunuzu, onu önemsediğinizi ve sevdiğinizi belirten cümleler kurmalısınız.  Bir Aslan burcu aynı zamanda aşkta yöneten taraf olmaktan hoşlanır. Partnerine saygı duymaktan da kaçınmaz. O, âşık olduğunda ayakları yerden kesilir, gözlerinin içi güler. Birçok şeyi göze alacak kadar cesaretli ve gözü karadır aşkta.

YAY: Aşkı tıpkı bir serüven gibi yaşar Yay burcu. Her an bir sürprizle çıkabilir karşınıza. Sıkıcılıktan ve kıskançlıktan hiç mi hiç hoşlanmaz. Bu yüzden delidolu biri olsun ister hayatında. Yalana asla tahammül etmez. O, kalbini sunarken, duygularından emindir. Gerçekten hissetmediği bir duygunun peşinden koşmaz. Doludizgin bir âşık olarak, sevdiği kişiyle hayatı keşfetmek, huzurlu, hareketli bir zaman geçirmek ister. O, gerçekten aşkı bulduğuna inandığında, gözü ondan başkasını görmeyecektir.

YENGEÇ: Aşk, bir Yengeç burcu için ön planda gelir. Aşkta güven ve bağlılığın olmasına oldukça önem verir. Duygularını unutmaz. Küçücük sürprizler bile onu mutlu etmeye yeter. Aşktan beklentinizi onunla paylaşmanız gerekir çünkü üstü kapalı sözlerden hoşlanmaz. Güven duygusunu sağladığınızda, sizi tabiri caizse el üstünde tutacaktır. Bir Yengeç ne kadar sakin durursa dursun, o gerçek aşkla el sıkıştığında ve o aşka tüm kalbiyle güvendiğinde, aşkta ne kadar da yaşam dolu olduğunu gösterecektir.

BOĞA: Bir boğa burcuna âşıksanız, onunla uzun bir ilişkiniz olabilir. Hatta ve hatta ilişkiniz evlilikle dahi sonuçlanabilir. Aşkta aceleyi sevmez, yavaş adımlarla tanımak, keşfetmek ister. Tatlı sözler karşısında tutkusu yükselecektir. Sevdiği kişiyle yaptığı her şeyde aşkın buram buram kokmasını ister. Tutkulu bir öpüşte, birlikte hazırlanan yemekte bile aşk duygusunun olmasını ister.  Aşk yoksa ilişki de yoktur aslında.

 

İŞ

OĞLAK: Para ve karizmanın iç içe geçtiği bir Oğlak burcu işine büyük bir ihtiras duyar. Parayı hayatının merkezine koymuş gibi görünse de aslında durum hiç öyle değildir. Onun bu denli işkolik olmasının altında, biraz kısıtlayıcı da olsa, sevdiklerine verebileceği en fazla konforu ve mutluluğu sağlamaktır. Bunun yanında yaptığı işlerle ön planda olmak, sürekli üretmek ve başarmak dürtüsü de uzun yıllar çalışmasındaki etkenlerdendir.

KOÇ: Lider ruhlu Koç burcu çalışma ortamındaki ani çıkışlarıyla dikkatleri bir anda üzerine toplayabilir. Rahatına düşkün gibi görünse de aslında mücadeleyi kolay kolay elden bırakmaz. Pes etmek ona göre değildir. Çünkü başarıya her zaman bir adım daha kaldığını bilir. Çalışmalarındaki pratikliği işlerinin kolaylaşmasını ve zamandan tasarruf ermesini sağlar. İşini tutkuyla yapar, çünkü kimliğini işiyle ön plana çıkarmak ister.

BALIK: İşi aklını ve mantığı en iyi şekilde ortaya koyduğu yerdir bir Balık burcunun. Aklıyla önsezilerini birleştirdiğinde, başarısız olması neredeyse imkânsızdır. E tabi elde ettiği her başarıyla, başka başarıları arzular. Bu durum biraz hırs biraz da işinin en iyisi olma dürtüsüdür. Hakkını da sonuna kadar verir işin doğrusu. İşine öylesine önem verir ki; engel oluşturan her şeyle, her bağla arasına uzak mesafeler dahi koyabilir.

KOVA: Yaratıcılığıyla ön planda olan Kova burcu kariyerine oldukça önem verir.  Değişime açık yapısı, bilimsel gelişmelere olan ilgisi onu, iş dünyasının her dönemine ayak uydurabilecek kadar güncel tutar. Maddiyata önem verdiği kadar maneviyata da önem verir. Onun için para kimseye yük olmamanın, ayakları üzerinde durabilmenin gereğindendir. Ancak ‘Neden daha fazlası olmasın ki?’ demekten de geri durmaz.  Kariyeri için çok savaşır, aşktan bile vazgeçecek noktaya dahi gelir çoğu zaman.

 

SOSYAL

İKİZLER: Meraklı ve iletişimi güçlü bir İkizler burcunun asosyal olması beklenemez. Bilmediği bir ortama bile girse, sorduğu sorularla yahut ilginç sözleriyle dikkatleri bir anda üzerine çekebilir. Değişken yapısına ayak uydurmak zor olsa da, ritmini bir kez yakalarsanız, onunla oldukça eğleneceksinizdir. Ona insan ne için yaşar sorusunu sorsanız, alacağınız cevap; ‘sosyalleşmek için’ derse şaşırmayın.

BAŞAK: Detaycı ve planlı Başak burcunun sosyalleşmeye olan tutkusu karşısında şaşırabilirsiniz. O, her şeyi bir dengeye ve programa oturtmayı sevse de, sosyalleşme konusunda sınır tanımaz bir hal alabilir. Üstelik o size dönüp; ‘Sosyalleşmenin sadece yeni insanlarla tanışmak olduğunu mu sanıyorsun? Dünyaya bak. Gidecek, görecek çok yer var’ bile diyebilir.

TERAZİ: Biraz üşengeç olsa da, iletişim konusunda oldukça başarılıdır Terazi burcu. Etrafındakilere karşı nezaketli ve sevgi dolu oluşuyla, aranılan kişi haline gelir. Konforuna düşkündür. Bu yüzden rahat edebileceği ortamlarda bulunmaktan daha da hoşlanır. Gitmek ve görmek istediği çok yer vardır. Ve bu isteklerini gerçekleştirirken, yanında en az onun kadar girişken kişilerin olmasını arzular. Gittiği her yerde konuşacak bir konu yahut bir kişi illa ki bulur.

AKREP: Liderlik yapısı, özellikle sosyal yaşamında göze çarpar bir Akrep burcunun. O, birçok organizasyonun, buluşmanın öncülüğünü yapar. Farklı türden birçok mekândan haberdardır.  Sosyalleşirken, kendi sınırının aşılmasına müsaade etmez. Onun için sosyalleşme; hayattaki farklı tecrübelerin bir araya gelmesidir. Zaman geçerken, bol bol anıya sahip olunması gerektiğine inanır. Bu yüzden sosyalleşme onun için oldukça önemlidir.

http://www.twitburc.com.tr/yazi/2018-uranus-boga-burcunda.html

 

Zeynep Turan

20-03-2018

Yazının her hakkı saklıdır. 

Sayfa görüntülenme : 55438
65%
13%
6%
6%
4%
3%

Anket

YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

aşk, , sosyallik, burç, ihtiras, tutku, burçlar,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA