AŞIK OLDUĞUNUZUN 5 KANITI

AŞIK OLDUĞUNUZUN 5 KANITI

21. yüzyılda aşk yaşamak hayal gibi geliyor değil mi? Sanki imkânsız olanı mümkün kılmak mucize gibi. Aşkın, sevginin tanımının değiştiği günlerden geçiyoruz. İki kişinin bildiği sır olmaktan çıkarken, iki gönül de artık samanlık seyran olmuyor. Ancak her ne olursa olsun sevmekten, âşık olmaktan, aşkı aramaktan asla vazgeçmiyoruz. Bu kadar kalp kırıklığına bunun nedeni ne derseniz; insanız hepimiz. Birilerine güvenmek, birilerinin güvenini kazanmak, sırtımızı yaslamak, yaslanılan duvar olmak, kalbimizi paylaşmak, bir başkasının kaderine ortak olmak istiyoruz. Peki aşk bu kadar aranılan olağanüstü bir duygu iken âşık olduğumuzu nasıl anlarız? Tamam, midemizde kelebekler uçuşur, heyecandan elimiz ayağımıza dolaşır ama bunları yalnızca biz biliriz. Bir de aşk konusuna somut bir bakış açısıyla yaklaşmaya ne dersiniz?

Birlikte Olduğunuz Kişiye Sürekli Dokunma İhtiyacı Hissediyorsanız

Sık sık sevgiliniz ya da eşinizin temas kurmak, dokunmak, hissetmek istiyor ve birbirinize enerjinizin iyi geldiğini düşünüyorsanız aşka adım atmışsınız demektir. Tabi bazı durumlarda sürekli temas halinde olmak, elini tutmak, yanağını okşamak sahiplenmek anlamına da gelir.

Geçmişinizden Uzaklaştıysanız

Mutsuz aşk olmaz değil mi? Birlikte olduğunuz kişi hayatınıza girdiğinden beri aklınız, kalbiniz geçmiş kırgınlıklardan uzaklaşıyorsa, hayatınıza bir yorgunluk daha elemeyeceğinizi hissediyorsunuz demektir. Aşk size çok ama çok yakın.

Günlerinizi Değil, Aylarınızı Hatta Yıllarınızı Planlıyorsanız

Güven sorununu aşmışsınız ve hayatınızı planlamaya başlamışsınız demektir. Bunun adı aşk olsa gerek.

Kendi Mutluluğunuz Kadar Birlikte Olduğunuz Kişinin Mutluluğunu da Önemsiyorsanız

Âşık olmak, sevmek, sevilmek tek kişilik bir yaşama iki kalp sığdırmaktır. Beraber mutlu olmak, mutluluğu birbirinde bulmak aşkın bir diğer tanımıdır. Eğer siz de birlikteliğiniz de kendi mutluluğunuza önem verdiğiniz kadar sevdiğiniz kişinin mutluluğuna da önem veriyorsanız aşkı yaşıyorsunuz demektir.

Fedakârlık Yapmaktan Çekinmiyorsanız

Kendi zamanınızdan hatta hayatınızdan bir parçayı feda edip birlikte olduğunuz kişiye öncelik vermeniz de aşka dairdir.

Küçük bir not; hayatta güzel tüm duygular karşılıklıdır. Bu beş maddenin karşılığını sizler de sevdiğiniz kişiden almalısınız. Tek taraflı fedakârlık, tek taraflı mutluluk aşkı değil zamanla yorgunluğu beraberinde getirir. Evet, hayatta her şey karşılıklı değildir ancak aşk karşılıklı olunca her şey çok daha güzeldir.

Astrolog Zeynep Turan

Sayfa görüntülenme : 30465
65%
20%
5%
4%
2%
2%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

aşk, insan, aşkınkanıtı,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA