Anneler Günü Hediye Seçimi

Anneler Günü Hediye Seçimi

Özel günlerin en güzeli olan Anneler Günü’nde annenize ne hediye alacağınıza karar verdiniz mi? Eğer hala ne hediye alacağınız konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, sizlere yardımcı olmak istiyoruz. ? Annenizin burcuna göre hazırladığımı hediye konseptleri çok hoşuna gidecek. İşte astrolojiye göre Anneler Günü için hediye önerileri...

KOÇ: Sabırsız, yerinde duramayan, her daim hareket halindedir Koç burçları. Gündelik hayatında konfora ve rahatlığa önem verirler. Genel olarak kıyafet hediye edilmesinden hoşlanırlar. Bununla birlikte Koç burcu annenize spor malzemeleri, rahat kıyafetler, farklı tarzda takılar ya da modern şallar hediye edebilirsiniz.

BOĞA: Gündelik rutinlerini kolay kolay bozmayan Boğa burçları, konforlarına epey düşkündürler. Yaşam alanlarına karşı titiz ve korumacıdırlar. Çünkü bir Boğa burcu için evi demek kendisi demektir. Boğa burcu annenize vücut losyonu, parfüm, ruj gibi kişisel bakım ürünleri hediye edebilirsiniz. 

İKİZLER: Oldukça sosyal ve iletişimi güçlü olan İkizler, yeniliğe de bir o kadar açıktır. İşin açıkçası onlara almak isteyeceğiniz hediye yelpazesi de bir o kadar geniştir. İkizler burcu annenize; iletişimini kolaylaştıracak ve görünüşüyle dikkat çekecek bir telefon, tablet bilgisayar hediye edebilirsiniz. 

YENGEÇ: Manevi duygulara oldukça önem veren Yengeç burçları, aile, arkadaşlık bağlarına da oldukça önem verirler. Biraz daha klasik şeylerden hoşlanan Yengeç burcu annenize, inci kolye tarzı takılar alabilir ya da fotoğraf albümü yaparak ona çok farklı tarzda bir hediye verebilirsiniz. 

ASLAN: Gösterişli, alımlı hem duruşu hem de konuşmalarıyla dikkat çeken Aslan burcu annelerine verilecek hediye de bir o kadar dikkat çekici olmalıdır. Kaliteli, lüks hediyelerle annenizin gönlünü bir kez daha fethedebilirsiniz. Kristal kolyeler, orkide gibi pahalı çiçekler ya da tasarım çantalar alabilirsiniz.

BAŞAK: Titiz, detaylara önem veren ancak bir o kadar da sadelikten hoşlanır Başak burcu anneleri... Gereksiz masraflardan, abartılı hediyelerden hoşlanmazlar. Başak burcu annenize hayran olduğu yazarın kitabını alabileceğiniz gibi zamandan tasarruf etmelerini sağlayacak kahve makinesi gibi küçük mutfak eşyaları da alabilirsiniz.

TERAZİ: Yaşamın her alanına, her detaya geniş bir estetik algısıyla bakar Terazi burçları. Güzellik, zarafet onların olmazsa olmazıdır. Bu yüzden fiziksel görünüşlerinde, kıyafetlerinde farklı bir uyum, tarz yakalamaya özellikle dikkat ederler. Hediyelerin güzel görünüp görünmediğine çok dikkat ederler. Terazi burcu annenize renkli makyaj malzemeleri, cilt bakım malzemeleri, kokulu duş seti alabilirsiniz.

AKREP: Gizemli, kendini hemen ele vermeyen, derin ve farklı beğenilere sahip olan Akrep burçlarına hediye seçmek zor olabilir. Onlara hediye alırken, iyice düşünüp taşınmakta fayda var. Kırmızı ve siyah rengi sevdiklerini de göz önünde bulundurmak gerek. Bu renklerde alacağınız güzel bir gömlek ya da gösterişli bir çiçek hoşuna gidecektir.

YAY: Yay burçları keşfetmeyi, seyahat etmeyi, farklı kültürleri görmeyi ve öğrenmeyi çok severler. Onu her an hareket halinde, elinde bavuluyla gezi ve turlara katılırken görmek hiç kimseyi şaşırtmaz. Etrafa yaydıkları neşeleriyle hep aranılan kişilerdir. Bu anlamda anneler gününde Yay burcu annenize; hep gidip görmek istediği yere bilet alıp rezervasyon yaptırabilirsiniz.

OĞLAK: Sorumluluklarından asla ödün vermeyen, tutumlu ve kuralcı Oğlak burçlarına alınacak hediye uzun vadede işlerine yarayabilecek, kullanışlı şeyler olmalıdır. Koyu renkli rahat kıyafetler, parıltılı yaka iğnesi, kristalle süslü saatler ya da çalışma hayatlarında kullanacakları güzel bir dolma kalem onları çok mutlu edecektir.

KOVA: Oldukça marjinal, kendine has, entelektüel Kova burçlarına alınacak hediyenin orijinal olması önemlidir. Çünkü Kova burçları yapay, sahte görünümlü şeylerden hoşlanmazlar. Yeteneklerinizi konuşturacağınız resim, fotoğraf albümü gibi sanatsal çalışmalar hoşuna gidecektir. Bununla birlikte onları geçmişe götürecek pikap, plak, eski fotoğraf makinesi de mutlu edecektir.

BALIK: Balık burçları ince fikirli, romantik ve duygularını derinde yaşayan burçlardır. Hayata bu kadar incelikli yaklaştığı için karşısındaki kişilerden de bu özveriyi bekler. Balık burcu annenize yazlık ayakkabı ve sandalet, çiçek kokulu parfümler, küçük ve zarif biblolar almanız hoşuna gidecektir.

Astrolog Zeynep Turan

Sayfa görüntülenme : 5315
73%
23%
3%
0%
0%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

annelergünü, anne, hediye, burçlar,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA