AKREP BURCUNU 120 GÜNDE NELER BEKLİYOR?

AKREP BURCUNU 120 GÜNDE NELER BEKLİYOR?

Herkes gibi siz de 2018 yılının son aylarını huzur içinde geçirmek istiyorsunuz. Gökyüzü sizi desteklerken geçmişe dönük deneyimlerinizi de önünüze getirerek, hayata karşı farklı sonuçlar elde etmenize yardımcı olacak. Duygu durumunuzu kontrol etmekte zorlanacağınız günler yaşarken, burcunuza özel astro koçluk yaptığım tavsiyelerimi mutlaka göz önünde bulundurun. Sizin için artık çok daha keyifli günler başlıyor.

2018 yılının son aylarında dikkat etmeniz gereken konular;

  • 1960-1969 yılları arasında doğmuş bir Akrep burcuysanız ve kendi işinizi ortaklı bir yapıda kurmak istiyorsanız; biraz daha araştırma yapmanız gerektiğini söylüyor gökyüzü.
  • Eylül ayında kardeşlerinizle mal, miras paylaşımları konusunda yaşanılan anlaşmazlık tatlıya bağlanabilir. Kardeşlerinizle aranızı bozmaya çalışan kişilerin olduğunu fark edebilirsiniz. 
  • Özellikle 1984 – 1998 yılları arasında doğduysanız, gökyüzü ilişkinizle ilgili sorunları daha da büyütmenize neden olabilir. Ağustos ayında ilişkinizdeki sorunların bir türlü çözülmediğini düşünebilirsiniz.
  • Ekim ayında sizi kıskanan ya da fikir ayrılığına düştüğünüz kişilerle açık açık konuşacak, kozlarınızı paylaşacaksınız. Yalnız konudan sapmayın, eski defterler ve sırlar açığa çıkabilir.
  • Ekim ayında beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmek ve diyet yapmak için oldukça uygun bir ay. Kiloyla ilgili problemleriniz varsa, kendinize yeni bir program belirleyebilirsiniz.
  • İlişkisi olmayan bir Akrep burcuysanız, arkadaşlarınızın birlikte tatil yapma teklifini reddetmeyin. Bu tatil sizi kalbinize dokunacak, ayaklarınızı yerden kesecek aşk ile tanıştıracak.
  • Kasım ayının ortasında başlayacak olan Merkür Retro’su aile ilişkileriniz ile ilgili keskin kararlar almanıza neden olabilir. Bu süreçte yalnız kalmak size iyi gelecektir.
  • Duygusal refahınız aralık ayında belki de her zamankinden önemli olacak. Aile ilişkilerinizde aksayan konuları bir kez daha masaya yatıracaksınız. Özellikle maddi desteklerinizi inkâr edenlerle karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu karşılaşmalarda savunmalarınızı kendinizden emin yapın ve mutlaka gerekçelendirin.
Sayfa görüntülenme : 21568
31%
22%
16%
10%
9%
9%


YORUM YAP

Yorumlar

Esra aslan - 10-09-2018 06:12:21
Sizinle iletişime geçmek istiyorum ama bir türlü olmadı :( lütfen mailime mesaj atabilir misiniz?
Tulin bolkan - 02-10-2018 15:02:59
Merhaba Zeynep banım, dogum gün vesaatimi bilmiyorum ögrenmemde mümkün degil

Popüler kelimeler

akrep, 2018, eylül, ekim, kasım, aralık,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA