26 ŞUBAT GÜNEŞ TUTULMASI TAVSİYELERİ

Güneş Tutulması Tavsiyeleri

Gezegenlerin mücadelesini çok net bir şekilde hissedeceğimiz bir Güneş Tutulması ile karşı karşıyayız. Her türlü iletişimi, ilişkiyi etkileyecek olan Güneş Tutulması ne kadar hırslı ve çetinse, bizim o kadar sakin ve anlayışlı olmamız gerekiyor. Yani anlayacağınız yeni tecrübeler edinim, anı hafızamıza eleyeceğimiz olaylarla karşılaşacağız. Bir şeylerin son bulması her zaman kaybetmek anlamına gelmez. Bazen hayat kaybettirerek kazandırır. İşte böyle bir döngüde olacağımız zamanlar kapıda!

Görmek ile tanık olmak arasında kalan zihnimiz bize her zaman olduğu gibi en doğru olanı gösterecektir. Ancak duygularımızı da yabana atmamalıyız. Bir sürecin ne kadar zor olup olmadığı her zaman size bağlıdır. Hayata ne taraftan bakacağınıza, neyi görmek isteyeceğinize siz karar verirsiniz. Mücadele her zaman var ve var olacak. Ancak her mücadeleyi savaş olarak görürseniz, bir süre sonra kendinizle harp içinde olduğunuzu da fark edersiniz. Mutlaka size sizden başkası da lazımdır, ancak hayat daha önceki deneyimlerinizde de size öğretmiş olmalı gidenin yerinin dolduğunu. Ancak hayatta yeri dolmayan tek bir kişi var.

Kendiniz.

Kendinizi kaybettiğiniz an artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bu döngüde çevrenizdeki insanları anlamaya çalışacağınıza önce kendinizi anlamaya çalışın. Hayattan ne bekliyor, ne istiyor ve istediklerinizi elde etmek için ne yapıyorsunuz?

Unutmayın iyi günler nasıl geçip gidiyorsa, kötü günlerde aynı şekilde geçip gidecek ve geriye kalan yalnızca siz olacaksınız.

Herkes aynı maskeyi takarken aslında yüzler görünüyor

Kişisel hayatlara yoğunluk katacak olan Güneş Tutulması birçok değişikliği de beraberinde getirecek. Olur mu olmaz mı denilen konular yönünü değiştirirken, kararsızlık da su yüzüne çıkacak. Bu zamana kadar şüphe duyduğunuz ancak emin olmadığınız kişilerin tam da hissettiğiniz gibi kişiler olduğunu da çok net bir şekilde göreceksiniz. Kaybetmenin çok kolay olacağı bu döngüde kendinize saklamanız gereken sırları, insanları da tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Daha önce bağlarınızın koptuğu ancak sıkı bir düğüm attığınızı düşündüğünüz ilişkiler tam da düşündüğünüz gibi aynı yerden kopacak.

Yaşanan her şeyin ardından tecrübelerinize daha çok güvenin ve dış dünyaya karşı ördüğünüz duvarlardan kendinize minik bir pencere açın.

Hatırlayın ve Yapın

  • Yaşamın acı gerçekleri ile yüzleşirken hayır demeyi öğrenin ve değerinizden azına asla razı olmayın.
  • Karamsar ve depresif hallerin sorumluluklarınızı size unutturmasına izin vermeyin.
  • Yaratıcılığınızı ertelemeyin. Üretkenlik en büyük intikamları bile kıyabilir.
  • Doğanızda olmasa bile agresif taraflarınızı keşfedebilirsiniz. Derin derin nefes alarak önleminizi alın.
  • Sorgulamaktan vazgeçmeyin, bu süreçte emin olduğunuz durumlarda bile yanılabilirsiniz.
  • Karamsar tarafınızı susturun. Gelecek için her zaman bir umut ışığı olabileceğini unutmayın!
  • Değişmek fark etmekten geçer. Duygularınızın ne dediğine kulak vermeye çalışmalısınız.
  • Ruhsal olarak kendinizi sıkışmış hissettiğiniz anlarda sevdiğiniz şeylere yönelmeyi deneyebilirsiniz.

Şimdi gelin, size bir tavsiye de bulunayım; boş bir kâğıda not tutmaya başlayın. Yapacaklarınızın listesini belirlemeniz bu etkiyle birlikte size bazı geri dönüşleri de hatırlatacaktır. Bir yandan tutulmadan dolayı gerilen gökyüzü aynı burç etkisinde geri hareketinde iken normal seyrinde giden konuların bile akışını değiştirebileceğini gösteriyor. İyileşmek, yenilenmek, dönüşmek, hepsi, her şey sizin elinizde. Yeter ki kendinizi sevin ve kendinize inanın.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

06.02.2017

Sayfa görüntülenme : 44159
73%
12%
5%
4%
2%
2%


YORUM YAP

Yorumlar

gözde kayhan - 23-02-2017 08:52:15
Merhaba Zeynep Hnm, ben 20 /02/1991 de doğdum.hayatım son 8 yılında güzel seyleri sadece 2 sene önce yaşadım ve hayatın bana vermiş gibi yaptıktan sonra aldığı tüm mutluluğum özellikle son bir senede tamamen yok oldu.Umutlarım yok,hayat bana çünkü hep en kötüsünü ve en imkansızını yaşattı,yaşatıyor.Bu güneş tutulmasından sonra güzel günler kapıda mı ? şimdiiden çok teşekkürler sevgiyle kalın
Nazende Ussı - 23-02-2017 08:51:43
1972 Teraziyim,yazdıklarınızdan dolayı bu ay çok dikkat ediyorum davranış ve kararlarıma.
Funda Kaba - 23-02-2017 08:51:27
01.04.1967 aydin saat 11.48 ne kadar etkilenir ve yukselenim ne. Her yazınız birbirinden güzel çok teşekkür ederim
Şermin Palamutçu - 24-02-2017 06:19:07
02/09/78 saat12.30 doğumluyum. Şu an hayatımın dönüm noktasındayım. Öğütlerinizi dinliyorum ama güneş tutulması benim hangi evimi nasıl etkikeyecek
Nuran Şimşek - 28-02-2017 08:05:17
7 Mayıs 1967 Aydın Kuyucak doğumluyum öğleden sonraki bi saatte doğmuşum Lütfen haritamı yorumlarmısınız Zeynep Hanım tşk eferimHatatımda çok zor bi süreçten geçiyorum
tugce yuce - 28-02-2017 08:03:36
26.02.1997 16:10 dogumluyum .bu tutulma benj nasil etkieyecek neler bekliyor beni son 3 yilda heralanda gerileme yaşadim cok uzuldum caresiz kaldim. Yeni bir surec beni bekliyor mu not istanbul dogumluyum

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA