21 ARALIK EKİNOKS

21 ARALIK EKİNOKS ÖZELLİKLERİ

21 Aralık kış dönümüne hazır mısınız?

21 Aralık demek kış dönencesi demek,

21 Aralık demek en uzun gece demek,

21 Aralık demek Güneş Oğlak burcuna geçerken Güneş ışınları Oğlak dönencesini hedef alır demek, ayrıca Güneş ışınları Güney Yarım Küre’de yaz, Kuzey Yarım Küre’de kış demek,

Uzak diyarlarda en uzun gündüz, bizim diyarlarda ise en uzun gece yaşanacak demek…

Peki bu özel ve astrolojinin öğreten gezegeni Satürn'ün de eş zamanlı olarak hareket ettiği günde kendi hayatlarımız için neler yapmalıyız?

İşte size kendi ruhunuzun güncellemesini sağlayacak önemli başlıklar.

Her şey sizde başlar, korkularınızdan çok daha büyük, cesur adımlar atmanın zamanının geldiğini kendinize en az 7 kere söyleyin.

Sevmekten korkmayın.

Kırılan kalbiniz yine sizin seçimlerinizle iyileşecek unutmayın.

Konuşurken sevmediğiniz kelimeler varsa dilinizden söküp atın.

Konuşmamanız sabırlı olduğunuzu göstermez, beden dilinizi de yönetin.  Bakışlarınızın kalbiniz ile aynı olması için gerekirse 21 gün prova yapın.

“Seviyorum” deyin, daha çok söyleyin… Sevgi, her şeyin ilacıdır!

Bekleneni değil beklenenden daha fazlasını verin. Unutmayın artık evren daha hızlı dönüyor.  Karşınızdakinin davranışına göre değil kendi iç güdülerinize göre sorumluluk verin.

Söz de verin umutta verin. Umudun kendisi olmak zordur. Siz, zoru başarın! Gerekirse kendinizi zorlayın.

En kötüsünü düşünmeyin.

İnançlarınızı düzenleyin. Eğer düşündükleriniz sizi devamlı içine çekiyorsa bilin ki zihninizi yönetemiyorsunuz demektir. Zihninizi yönetiminiz altına alın.

Kırmayın!

Soldan atan kalp sadece sizde yok, unutmayın!

Üzgünsünüz, mutsuzsunuz, şikâyetçisiniz o zaman hayatınıza sıkıca tutunun ve hayatınızı iyileştirmek için ne yapmanız gerektiğini düşünün.

Gerçekten tüm kalbinizle ne zaman seni seviyorum dediniz, kendinize sorun.  Eğer bulamıyorsanız demek ki sizde sevgiyi bir yerlere hapsetmişsiniz.

Sevgiyi tanımlara sığdırmayın. O her yerde kendini bulur, yerleşir, geldiği yere umut getirir. Sevgi, şu bu değildir. Sevgi, siz onu nereye koyduysanız O’dur.

Kalbinizle pazarlık yapmayın!

Sevmek, risk almaktır. Sevdiğinize kendi gözlerinizle bakmayın. Onun gözleriyle de sevginize bakın.

Kabul edin…

Kabul etmek yenilgi değildir. Öğrenmektir. Öğrenmeye karşı koyduğunuz gün, hayat sizi farklı sınavlara tutar, unutmayın.

Sevginizi ilginizi çevrenizdekilere gösterin. Klişelerden çıkın. Bir sevgi diliniz olsun. Dile getirmeden de gösterebilin sevginizi…

Kendinize, ruhunuza yatırım yapın, geçici mutluluklara sığınmayın. Mesela daha çok yer görmeye çalışın. Daha az alışveriş yapın.

İşinizi insanlar üzerinden sevmeyin, emeklerinizi sevin. Gelin, 2018 yılında kendi ezberlerinizi bozun!  Denemekten hiçbir şey kaybetmezsiniz.

Kendinize başkalarının gözünden bakmaktan vazgeçin. Hayallerinizi kıracak engeller çıkarabilir, en sevdikleriniz tarafından eleştiriye uğrayabilirsiniz. Önemli olan önünüzdeki 7 yıl boyunca nasıl bir yaşama sahip olmak istiyorsunuz, bunu sorun kendinize? Hayatınızın sırrı bu sorunun cevabında!

Hayal kurmaktan korkmayın?

Hayalleriniz için adım atamamaktan korkun!

Gülümseyin, gülümsemek hem ruhunuzu hem gününüzü hem de ilişkilerinizi iyileştirecek.

Altın çağ yaşayacağız!

Hepimiz hayatımızı şekillendirirken, yaşadığımız günlere altın çağ adını vereceğiz.

Sözlerimiz, yüreklerimiz hatta sevme şeklimiz dahi altın kadar değerli olacak.

Gönlümüzü iyileştirirken, kimimiz kendi hekimimiz olacağız kimimiz ise gönlümüze iyi geleni bulacağız.

Burçlara, ekinoks tavsiyeleri;

Koç Burcu: Kimse için kendinden vazgeçme!

Boğa Burcu: Yalnızca kendin için yaşa!

İkizler Burcu: Mutluluğunu paylaştıkça çoğaltacaksın!

Yengeç Burcu: Denemekten korkma!

Aslan Burcu: Düşüncelerini sen yönetmelisin!

Başak Burcu: Kendinle daha çok ilgilen!

Terazi Burcu: Kendine yönel!

Akrep Burcu: Seni en iyi sen anlarsın!

Yay Burcu: Hiç kimse senden daha değerli değil!

Oğlak Burcu: Detaylardan uzaklaş!

Kova Burcu: Hedeflerine adım at!

Balık Burcu: Kalbinden vazgeçme!

#NOT: isterseniz bugün, istediğiniz saatte istediğiniz gibi evinizin eşiğinde bir nar kırabilirsiniz. Bir tatlı pişirebilir, sadece geleceğini düşünebilir, kendiniz ile ilgili planlarınızı veya temennilerinizi bir yerlere yazabilirsiniz. En yakın arkadaşlarınızla 3 gün olumlu düşünme detoksu yapabilir sadece hayallerinizle ilgili planlarınızı konuşabilirsiniz.

Ama ne yaparsınız yapın dua etmeyi asla unutmayın. Gönlünüzden geçtiği gibi, dua kaderi değiştirme gücüne sahip yegâne mucizedir, hatırlayın…

#NOT 2: 21 Aralık'ta instagram sosyal medya hesabım Twitburcc 'ta sizin için sürprizlerim var. Takipte kalın 

Sayfa görüntülenme : 46684
77%
18%
2%
0%
0%
0%

Anket

YORUM YAP

Yorumlar

yeliz uysal - 17-12-2017 07:13:26
boğa burcuyum. umarım söylediğiniz onca güzel şeylerden bazıları benim için gerçek olur.sevgiler,selamlar..
yeliz uysal - 17-12-2017 07:13:20
boğa burcuyum,yükselenimde boğa, umarım söylediğin onca güzel şeylerden bir kaçı da benim için gerçek olur, sevgiler,selamlar..
yeliz uysal - 17-12-2017 07:13:14
boğa burcuyum,yükselenimde boğa, umarım söylediğin onca güzel şeylerden bir kaçı da benim için gerçek olur, sevgiler,selamlar..
Syhn ymc - 17-12-2017 07:13:04
22 Aralık doğum günüm, sürpriz bekliyorum artık sizden
Duygu Bilgiç - 17-12-2017 07:12:55
Zeynep hanim merhabalar oncelikle Rabbim evlatlarinizdan guldursun ve korusun insallah. Ruyalar hakkindaki dusunceleriniz nelerdir yillardir gorusmedigim onceden bana ilgili duydugunu bildigim bi insani duzenli periyodlarla ruyamda gormeye basladim. Ne yorum yapacagimi bilemedim sonra aklima siz geldiniz ♡
Irem karaman - 17-12-2017 07:12:18
Buarada ben boga burcuyum ..29 nisan 1975 ama bazen yazılanları ya daha önce ya daha sonra yaşıyorum.ve bu konudada sizden danışmanlık almak isterim..
Elmas çal - 17-12-2017 07:12:07
Balık burcuyum ben yükselenim kova başak burcu erkeği ile uyum derecem nasıl acaba
Sevgi Alkaya - 18-12-2017 06:12:16
Umarım hayat artık bundan sonra bana güler. Tabi birazda ben artık kendim için birşeyler yapmalıyım. Olumsuzluklardan uzak ve asla başkaları için hareket etmeyeceğim. Önce ben
Nihal Karakaya - 18-12-2017 06:12:10
Satürn Yay dönemini özellikle 2017 yılında çok zor geçirmiş bir Ay , Güneş ve Yükselen Terazi olarak elimden gelen herşeyi yapmanın huzuru ile dönüşüm bekliyorum ve bu detoksu da yapmak istiyorum çok teşekkürler sevgiler
Nurten Barutoglu - 18-12-2017 06:12:02
cok tesekkür ederim hersey icin yüregime zihnime mantigima cok cok faydali ve iyi geliyosunuz,,,hersey gönlünüzce dilediginizce bereketli saglik ve huzurla dolsun
ebba - 18-12-2017 17:00:11
O kadar güzelsiniz ki, yüreğiniz kaleminize öyle güzel yansıyor ki :) Teşekkürler.
Zeynep Arslan - 20-12-2017 06:34:03
Olumsuz düşünmeme :)
Hasibe şahbaz - 20-12-2017 13:27:14
Yazılarınızıe videolarınızı sürekli takip ediyorum özellikle 70 84 doğumlu Neptün un yay da olanlar ilwilgili çektiğiniz video nun çok doğru tespitler yaptığın ı söylemek isterim.30 kasım 80 doğumlu yay ve yükselen başak için gerçekten zor gecen yıllarım oldu ama her zaman olumlu düşünerek atlattim bu dönemi işte Satürn un bana öğrettiği de budur.iyi çalışmalar
Şebnem UÇANOGLU - 21-12-2017 07:58:21
Son 45 gundur sizi dinledim aileme daha cok yöneldim bir kizim var ama gelecekten ürküyorum sanki hiçbirşey istedigim ve planladığım gb olmayacak diye güneş terazi yukselen terazi ay aslan burcum sevgiler.

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA