2020 Yılının En Meydan Okuyanı Akrep Burcu!

2020 Yılının En Meydan Okuyanı Akrep Burcu

AŞK ★★

PARA ★★★★★

SAĞLIK ★★★

Sizi sarıp sarmalayacak, kalbinizin kırıklarını tamir edecek, sil baştan başlayacağınız 2020 yılına merhaba deyin. 2020 yılı ilginç günleri barındırırken, hayatınızı revize edebileceğiniz fırsatları da beraberinde getirecek. Ve siz bu fırsatları değerlendirme konusunda eskisi gibi tereddütte kalmayacaksınız. Şaşırtıcı haberler, ummadığınız kişilerin hayatındaki aksiyonlar yeni yılın ne kadar güçlü geçeceğini en başından hissettirebilir. Yeni yılda geride hiçbir sorun kalmasın isteyeceksiniz. Çözümsüz kalan tüm sorunları titizlikle ele alacak ve bir şekilde hayatınızdan çıkaracaksınız. Hırslı tarafınızı törpüleyerek daha pratik ve öngörülü adımlar atmanız size büyük avantajlar sağlayabilir. Gök kubbe, sizi zaman zaman köşeye sıkıştırsa da asla pes etmeyeceksiniz.

Yılın ilk aylarında şans kapıyı kıracak!

Hayatınızın hemen her bölümünde kısmetinizin açıldığını, bereketinizin çoğaldığını fark edebilirsiniz. Özellikle aşk konusunda küskün olan kalbiniz daha yılın ilk aylarında iyileşecek. Olmazı mümkün dediğiniz olaylar ardı ardına yaşanırken siz de kalbinizin sahibi bulabilirsiniz. İş hayatınız ile aşk hayatınız aynı paralelde giderken uzun zamandır hiçbir şey böyle yolunda gitmemişti dahi diyebilirsiniz.

Sizin için yoğun bir yıl olacak.

Mart ayında gökyüzü Satürn-Kova’yı işaret ederken 4. evinizde etkili olacak. Peş peşe alacağınız haberlerin hızına yetişmekte zorlanabilirsiniz ancak merak etmeyin bu döngü sizin için bir hayli yapıcı olacak. Özellikle özel hayatınıza iyileştirici dokunuşlarda bulunabilir. Bir süredir görüşmediğiniz, küs olduğunuz aile bireyleriyle yeniden bir araya gelebilir, barışabilirsiniz. Uzun zamandır evliliğinizin üzerinde kara bulutlar dolaşıyorsa, evliliğinizi kurtaracak çözümler söz konusu. Eşinizle yeni kararlar alabilir, sevgi dolu günlerinize dönüş yapabilirsiniz. İlişkisi olan bir Akrep burcuysanız, sevgilinizin kariyerinde yaşayacağı gelişmeler ilişkinize yeni bir yön verebilir. Özellikle evlilik konusunda daha detaylı konuşmalar yapabilirsiniz. Siz hiç kimseye kolay kolay ısınabilen bir burç değilsiniz. Bu nedenle 2020 yılında sevginizi kazanmayı başaran kişilere çok değer vereceksiniz ve karşılığını da alacaksınız.

Yeni kararlar, yeni umutlar…

2020 yılının temmuz ayındaki tutulmayla iddialı adımlar atabilirsiniz. Önünüzdeki engelleri bir bir aşmaya çalışacaksınız. Özel şirkette çalışan bir Akrep burcuysanız, fikirleriniz ve projelerinizle üstlerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Eğer bir süredir taşınmak için ev arıyorsanız, istediğiniz semtte çok seveceğiniz bir ev bulabilirsiniz. Bu süreçte bilgisayar, telefon, beyaz eşya gibi eşyalarınızı yenileyebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise ilişkileriniz olacak. İş yerinizde, ailenizde ya da sosyal çevrenizde yaşanabilecek yanlış anlaşılmalar kısa süreli çatışmaları da beraberinde getirebilir. Diğer yandan yakın çevrenizde yaşanan yasak ilişkiler gündeme gelebilir. Yakın arkadaşlarınızın size verdikleri sırlardan rahatsız olabilir ve bu yükü taşımak istemeyebilirsiniz. Tabii bu durum birtakım sorunları da beraberinde getirebilir. Ancak siz her zaman ki dik duruşunuzla tüm sorunların üstesinden gelecek ve haklılığınızı da ortaya koyacaksınız.

Sevgi sizin için her şey.

Venüs, kasım ayında burcunuza geçtiğinde sevginizi daha da göstermek isteyeceğiniz bir sürece gireceksiniz. Bir taraftan da kendinize odaklanmaya çalışacaksınız. Yarım bıraktığınız projeleriniz varsa tamamlama yoluna gidebilirsiniz. Başarılarınızla adınızdan söz ettireceğiniz 2020 yılında hem maddi hem de manevi olarak yükselişe geçeceksiniz.

2020 yılının gücü size çok iyi gelecek.

Olaylar karşısında daha sakin ve yapıcı olabileceksiniz. Hayatın size kattığı değerleri, büyük tecrübelere dönüştüreceksiniz. Siz 2020 yılında farklı bir sürece girerken ailenizde sizinle beraber değişecek. Meydan okuyan, iddialı tavrınız çevrenizdeki herkesi etkisi altına alacak. Bu zamana kadar sizi yoran herkesi geride bırakacağınız bit yıl yaşarken eskiye dair tek bir kalıntının bile kalmayacağını fark edeceksiniz.

2020 yılında en dikkat etmeniz gereken tarihler; 10 Eylül- 14 Kasım tarihleri arası

2020 yılında en şanslı olduğunuz tarihler; 23 Nisan- 28 Haziran tarihleri arası

Sayfa görüntülenme : 51871
68%
21%
3%
2%
2%
2%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

2020, akrep,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA