2020 Yılının En Hayata Atılanı Yay Burcu!

2020 Yılının En Hayata Atılanı Yay Burcu

AŞK ★★★

PARA ★★★

SAĞLIK★★★★★

2020 yılının büyüleyici havasına hazır mısınız? Kalbinizi ısıtacak, geçmişin üzerine bir sünger çekecek, içinizi rahatlatacak bir yıl sizi bekliyor. Gök kubbedeki hareketlilik, büyük dönüşümleri de beraberinde getirecek. Etrafınızdaki birçok kişi yönetilmesi kolay olmayan günlerden geçse de yeni yıl size çok iyi gelecek. Son aylarda başınıza gelenlerin sizi aslında iyi bir noktaya taşıdığını fark edebilirsiniz. Sizi siz yapan detaylarla daha da olgunlaşacak ve hayatınıza yepyeni bir sayfa açmak isteyeceksiniz. 2020 yılında bilgilerinize bilgi, tecrübelerinize tecrübe ekleyeceksiniz. Araştıran, öğrenen yanınız büyük avantajları da beraberinde getirecek. Bu sayede çeşitli eğitimlere dahil olabilir, birçok çalışmaya öncülük edebilirsiniz.

Kariyerinizde bir yıldız gibi parlayacak ve yöneten siz olacaksınız.

Uzun zamandır iş hayatından uzak kalan bir Yay burcuysanız, 2020 yılı sizi yeni işler konusunda destekleyecek. Özellikle medya üzerine çalışmalarınız varsa bu yılın sonunda kendinizi çok farklı bir yerde görebilirsiniz. Kendinizi iyi hissettikçe özel hayatınız da bir o kadar huzurlu olacak. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Yay burcuysanız ve sevgilinizle henüz evlilik üzerine ciddi bir konuşma gerçekleştirmediyseniz bu yıl fikrinizi değiştirebilirsiniz. İlişkisi olmayan Yay burçları ise eski eşleri ya da sevgilileriyle iletişim kurmak isteyebilirler. Özellikle yarım kaldığını düşündüğünüz konuları tamamlamak isteyebilirsiniz.

Değişim başlasın diyeceksiniz.

Satürn’ün mart ayında Kova burcuna geçecek olması, değişimlerle dolu başlangıçları işaret ediyor. Eğer kreatif, sanatsal bir iş yapmak istiyorsanız galeri açma gibi fikirlere sıcak bakmaya başlayabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı bir işiniz varsa, seyahatleriniz artarken alacağınız iş tekliflerini bir kalemde kabul edebilirsiniz. Yıllardır aynı iş yerinde çalışıyorsanız, iş ortamındaki dedikodular sizi bir hayli şaşırtacak. Birbirinin başarısını kıskanıp engellemeye çalışanlar, gizli saklı ilişkiler derken kendi kabuğunuza çekilmeyi daha doğru bulacaksınız. Uzun zamandır hoşlandığınız biri varsa, duygularınızı karşı tarafa açabilirsiniz. Hisleriniz karşılıksız kalmayacak. Evli bir Yay burcuysanız, eşinizin vereceği müjdeli haber ailenize renk katacak. İlişkiniz yoksa eski sevgiliniz sizden bir şans daha isteyebilir.

Kalbinizle aklınız arasında kısa süreli gelgitler yaşayabilirsiniz.

Birkaç yıldır şehir ya da ülke değiştirmeyi planlıyorsanız, 2020 yılının ikinci yarısında harekete geçebilirsiniz. Temmuz ayında yaşanacak tutulma sizi daha risk alan, cesur bir yapıya büründürecek. Sağlamcı yapınızı geride bırakacak ve risk alarak ilerlemeye başlayacaksınız. Bu durum zaman zaman sizi biraz korkutsa da alacağınız sonuçlar sayesinde mutlu olacaksınız. Birikimlerinizi yatırıma çevirmek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Yazlık eviniz varsa, elden çıkarmak isteyebilirsiniz. Yüksek lisans ya da doktora gibi eğitimlerle kendinizi daha da geliştirmeye çalışacaksınız.

Yılın sonlarına doğru hayatımın şansı diyeceğiniz kişilerle tanışabilirsiniz.

Saygın, prestijli çevrelerde yer alırken, imkanlarınızı da artırmış olacaksınız. Özellikle son birkaç yıldır yarım kalan konularda öne çıkabilirsiniz. Kendi hayatınızı farklı bir boyuta taşırken, başkalarına da faydanız dokunacak. Zorda olan, desteğe ihtiyacı olanlara gücünüz yettiğince yardım edebilirsiniz. Örnek duruşunuzla takdir toplayacaksınız. Siz her zaman iyimser ve toparlayıcı olmaktan yana oldunuz. 2020 yılı size bu yönünüzün mükâfatını verme konusunda fazlasıyla bonkör davranacak. Siz yeter ki inandığınız yolda yürümekten vazgeçmeyin.

2020 yılı hayatınızı baştan uca değiştirirken, bu değişimi kıskananlar da olacak.

Başkalarının düşüncelerini dikkate almayacak ve size kattığı her şey için 2020 yılına teşekkür edeceksiniz. Çünkü geç kaldığınızı düşündüğünüz her şeyi gerçekleştirmek size bir dinginlik verecek ve hayata karışmış olmaktan mutlu olacaksınız. Bir süredir kaldığınız kabuğunuzu kıracak ve yeni olan her şeyi sevgiyle kabul edeceksiniz.

2020 yılında en dikkat etmeniz gereken tarihler; 30 Kasım-14 Aralık tarihleri arası

2020 yılında en şanslı olduğunuz tarihler; 5 Haziran- 9 Eylül tarihleri arası

Sayfa görüntülenme : 45109
74%
17%
2%
1%
1%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

2020, yay,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA