2020 Yılının En Hayallerine Kavuşanı Aslan Burcu!

2020 Yılının En Hayallerine Kavuşanı Aslan Burcu

AŞK ★★★★

PARA ★★★★★

SAĞLIK ★★★

2019 yılını kapatmaya günler kala, aklınızda hala geçmişe dair konular olabilir. Son 6 aydır sizin için her şey oldukça ağır geçti. İçiniz rahat olsun çünkü artık kalbiniz tuzaklardan kurtuluyor. Zorlu günleri geride bırakmaya hazır olun! 2020 yılı huzurlu, sakin, fırsatlarla dolu günleri vadediyor. Güçlü, cesaret dolu, gösterişli bir yıl sizi bekliyor. Gök kubbe, sakin olun, kendinize odaklanın ve harekete geçin mesajı veriyor. Mücadele etmekten asla vazgeçmeyen yanınızla 2020 yılına daha sıkı sarılacaksınız. Duygusal iniş çıkışlarınızı kontrol ederken, geçmişe dair duyduğunuz şüphelerin sizi daha fazla yormasına izin vermeyeceksiniz. Hemen her konuda ne kadar yetenekli olduğunuzu en iyi siz biliyorsunuz. İşte 2020 yılı bu yeteneklerinizi somutlaştırmaya başlayacağınız ve başarılar elde edeceğiniz bir yıl olacak. Deyim yerindeyse parmakla gösterilen biri olmaya aday olabilirsiniz. Diğer yandan birçok kişi tarafından da eleştirilebilirsiniz.

Fikirlerinizden, duruşunuzdan, kararlarınızdan ödün vermeden yolunuza devam edeceksiniz.

Mart ayında öğreten gezegen Satürn’ün, kendini iyi hissettiği burca taşınması sizin de 7. evinizi etkileyecek. Gök kubbe, uzun, köklü değişimlerde bulunacak. Şans bana uğramaz diyenlerdenseniz, bu süreçte yanıldığınızı anlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayata bambaşka bir pencereden bakmaya başlamanız, kendinize ve sosyal çevrenize dair yeni düzenlemeler yapmanıza neden olabilir. Özellikle ilişkilerinize dair karar veren taraf siz olmak isteyeceksiniz. Uzun zamandır ilişkinizde iniş çıkışlar yaşıyorsanız, aklınızı kurcalayan her ne varsa masaya yatırıp çözüm yolu bulmaya çalışabilirsiniz. Güzel bir beraberliğiniz varsa, bu döngüde evlilik fikri size uzak gelmeyecek. Düzen kurmak, mutluluğunuzu taçlandırmak isteyeceksiniz.

Sizin için 2020 yılının sürprizleri var.

2020 yılının yaz ayların ise daha disiplinli bir sürece gireceksiniz. Satürn öncü burca dönüp geri hareketine devam ederken, tutulma günleri de yeryüzüne önemli etkiler bırakacak. 2020 yılının ikinci yarısından itibaren canla başla emek verdiğiniz birçok çalışmanın karşılığını almaya başlayabilirsiniz. Eksik kaldığınızı düşündüğünüz konuların üzerine gitmekten çekinmeyeceksiniz. Kariyerinizde size sevinç çığlıkları attıracak şanslar yakalayabilirsiniz. Global bir şirkette çalışıyorsanız, yurtdışında çalışma teklifi alabilirsiniz. Kendi işinizi yapıyorsanız hem maddi hem statünüzü arttıracağınız anlaşmalara imza atabilirsiniz. Yeni yılda önünüze gelen her türlü fırsatı değerlendirecek ve nihai sonuca ulaşacaksınız.

Her şey yerini bulacak.

Geçmişte bıraktığınız hatta artık hayatınızda yer almaması için büyük uğraşlar verdiğiniz kişilerle ilgili 2020 yılında alacağınız haberler olacak. Size yapılan haksızlıkların ortaya çıkacağı, ilahi adaletin işlediğiniz göreceğiniz günler yaşayacaksınız. Özellikle 2019 yılında haksız bir işten çıkarılma yaşadıysanız bu yıl hukuki davanız sonuçlanabilir. 2020 yılı genel anlamda uyanışı temsil ediyor. Ve sizin için de her şey tam olarak böyle olacak. Özel hayatınızda size dost gibi görünen kişileri fark edecek, hayatınızdan uzaklaştıracaksınız.

Sahneden inmeyen gezegenler size neler vadediyor?

2020 yılının 19 Aralık’ında Satürn sabit burç Kova’ya geçerken aile evinize yerleşecek. Hayatınızda radikal değişimler yaşarken, tüm bu değişimlere kucak açacaksınız. Tavırlarınızı daha net bir şekilde ortaya koymaya başlayacaksınız çünkü gök kubbe size güçlü bir özgüven aşılayacak. Kendinizden emin duruşunuzla daha güçlü bir görünüş elde edebilirsiniz. Somut değişimler, yaşamınızı daha dinamik bir hale getirebilir. Gayrimenkul konularına yönelebilir ya da arabanızı yenileme gibi kararlar alabilirsiniz. Bu süreçte kendinizi daha ileriye taşıyabileceğiniz eğitimler yakın markajınızda olacak. 2020 yılı bütünüyle sizi siz yapan, şekillendiren günlerle doluyken; daha sağlıklı, standartlarınızı yüksek tutacağınız bir yaşam benimseyeceksiniz. Ve bu yaşamı çok da seveceksiniz. Çünkü sizi hayallerinize bir adım daha yaklaştıracak bir yıl sizi bekliyor.

2020 yılında en dikkat etmeniz gereken tarihler; 10 Eylül- 14 Kasım tarihleri arası

2020 yılında en şanslı olduğunuz tarihler; 22 Mart- 2 Temmuz tarihleri arası

Sayfa görüntülenme : 47811
71%
20%
2%
2%
2%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

2020, aslan,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA