2020 Yılının En Güçleneni İkizler Burcu!

2020 Yılının En Güçleneni İkizler Burcu

AŞK ★★★

PARA★★★

SAĞLIK★★★

Sizin için oldukça aykırı geçecek bir yıla giriyorsunuz. 2020 yılının esintileri hayatınıza büyük dokunuşlarda bulunmak istiyor! Yapmak istediğiniz her ne varsa artık içinizde ukde kalsın istemeyeceksiniz. Evet, gözünüz hiçbir zaman çok yükseklerde olmadı ancak verdiğiniz emekleri düşününce en iyisini hak ettiğinizi de en iyi siz biliyorsunuz. Bu doğrultuda 2020 yılının çabalarınızın karşılığını alacağınız gelişmeleri barındırdığını fark edebilirsiniz.

Duygularınız ve mantığınız size beraber destek olacak.

Kalbinizin sesini aklınızın doğrularıyla harmanlayacağınız bir yıl olacak. Ne prensiplerinizden ödün vereceksiniz ne de duygularınızı hiçe sayacaksınız! Hayatınızın merkezine kendinizi alacaksınız. Hisleriniz, beklentileriniz, bakış açınız değişirken yenilenmenin tadını çıkarmaya çalışabilirsiniz. Size engel olan geçmiş konulardan, kaygılardan, belirsizliklerden adım adım uzaklaştığınızı fark edebilirsiniz. Zorlu yolların sevinçle taçlanacağı günler özgüveninizi de arttıracak.

Hayatınızı sağlamlaştırıyorsunuz.

Satürn, taşındığı burçta denk düştüğü ev ile ilgili önemli atıflarda bulunur. Mart ayında Satürn, 9. evinizi etkisi altına alırken özellikle perde arkası ettiğiniz, geçiştirdiğiniz sorunların üstüne gitmeniz gerektiğini vurgulayabilir. Merak etmeyin, Satürn bu sorunları gündeme taşırken sizi rahatlatmak ve arındırmak isteyecek. Eski ilişkinize dair yüzleşmelerle karşı karşıya kalmanız haklılığınızı ispat etmenize zemin hazırlayacak. Haklı olmak gururunuzu yükseltebilir. Diğer yandan bu döngüde kendinizi daha tutkulu, daha cesur hissedeceksiniz. Evli bir İkizler burcuysanız evliliğinizi rutinlerden kurtarıp daha hareketli hale getirmeye çalışabilirsiniz.  Eşinizle birbirinize yapacağınız sürprizler, organizasyonlar ilişkinizi canlandıracak. Aşk sizin için hiçbir zaman ön planda olmadı. Ancak 2020 yılı bu durumu değiştirmeyi planlıyor. Bekar bir İkizler burcuysanız bu yıl içinde evlilik kararı alacağınız biriyle tanışabilirsiniz. Siz hızlı hareket eden, hızlı kararlar alan ve uygulayan bir burçsunuz. Ancak yine de bu kararınıza siz hariç herkes çok şaşıracak.

Elbet gerginlikler olacak ancak…

Temmuz ayındaki Ay tutulması etrafınıza birtakım gerginlikler ve huzursuzluklar taşıyabilir. Tutulma gizli saklı konuların açığa çıkmasını tetikleyebilir. Yakın çevrenizdeki bazı kişilerin şaşıracağınız sırları olduğunu fark edebilirsiniz. İletişimi yöneten bir konumda olduğunuz için her zaman daha dinamik bir iletişim dili kurabiliyor ve sosyal çevrenizi genişletebiliyorsunuz. Ancak bu tutulma iletişimde bazı aksaklıkları, yanlış anlaşılmaları beraberinde getirebilir. Etrafınızdaki birçok kişinin sadece kendilerini düşünerek hareket ettiklerini fark edebilirsiniz. Uzun zamandır ilişkisi olan bir İkizler burcuysanız, sevgilinizin ailevi konularına ister istemez dahil olabilirsiniz. Bu süreçte sergileyeceğiniz soğukkanlı tutum sizin için bir hayli avantajlı olabilir.

İçsel mutluluğu yakalayacaksınız.

Ekim ayında Venüs, kendini iyi hissettiği burca yerleşirken size de içsel bir dinginlik katacak. Kendinizi daha rahat hissedeceğiniz, fikirlerinizi daha iyi ortaya koyacağınız çevrelerle etkileşime girebilirsiniz. Bu çevreler size sadece iş değil aynı zaman da köklü dostluklar ve aşk getirecek. Kalbi boş bir İkizler burcuysanız, katılacağınız davetlerle tanışacağınız kişi kalbinizi ısıtabilir. Hem duruşuyla hem de konuşmalarıyla sizi etkileyecek bu kişiye karşı ilk adımı atan siz olabilirsiniz. Cesur ve sevecen yapınız karşı tarafı da epey etkileyecek.  Tüm bunlarla birlikte ekim ayının sonlarından itibaren yaşamın güzel taraflarına daha da odaklanmaya çalışacaksınız. Sanatsal bazlı konularda yeteneklerinizi gösterebilirsiniz.

Huzur size çok yakın.

Aralık ayında manevi konular kalbinize huzur getirecek. Yılın bütünü size ani seyahatler, sürpriz tanışmalar getirecek. Eskisine nazaran daha tutkulu, daha kararlı ve daha özgüvenli davranacaksınız. Görünüşünüzde yapacağınız radikal değişikliklerle dikkatleri üzerinize çekerken, 2021 yılı için kendinize daha büyük hedefler koyabilirsiniz.

2020 yılında en dikkat etmeniz gereken tarihler; 13 Mayıs- 25 Haziran tarihleri arası

2020 yılında en şanslı olduğunuz tarihler; 25 Haziran- 30 Kasım tarihleri arası

Astrolog Zeynep Turan

30.12.2019

Sayfa görüntülenme : 49479
72%
20%
3%
1%
1%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

2020, İkizler,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA