2020 Yılının En Gösterişlisi Terazi Burcu!

2020 Yılının En Gösterişlisi Terazi Burcu

AŞK ★★★

PARA ★★★★

SAĞLIK ★★★★

Omzunuzdaki yüklerden kurtulmaya başlayacaksınız. Mucizelerle dolu 2020 yılına kendinizden emin gireceksiniz. Geriye dönüp baktığınızda ne kadar yol kat ettiğinizi, kendinizle gurur duymanız gerektiğini fark edeceksiniz. Güçlü duruşunuzdan ödün vermeyen biri olarak inancınızı asla kaybetmediniz. 2020 yılı sizi mükafatlandıracak günleri barındırıyor. Hayatı akışına bırakmaya çalışacak, sürekli başkalarını düşünmeyi geride bırakabileceksiniz.

Birçok konuda etrafınıza liderlik edebilirsiniz.

2020 yılının ilk günlerinden itibaren, idare ettiğiniz, alttan aldığınız kim varsa mesafe koyma kararı alabilirsiniz. Sizi sürekli sorguya çeken ya da hayatınızı yönlendirmeye çalışan arkadaşlarınızdan uzaklaşabilirsiniz. Kendi hayatınıza odaklanacak ve hayal ettiğiniz hayat için yeni başlangıçlar yapacaksınız. Özellikle kariyerinizde önemli atımlarda bulunabilirsiniz. Bu konuda cesur davranacak ve geçtiğimiz yıllarda cesaret edip alamadığınız kararları hayata geçireceksiniz. 2020 yılı sizi daha da ön plana çıkarırken gezegenlerin desteğini hissedeceksiniz.

Organize olacağınız bir yıl yaşayacaksınız.

Mart ayında öğreten gezegen Satürn, 5. evinize geçiş yaparken, sizi daha da aktif, çalışkan, hırslı ve coşkusu yüksek bir ruha büründürecek. Hayatınızın en önemli yıllarını oluşturacağınız, zemin hazırlayacağınız gelişmeler söz konusu. Adeta hayatınızın bu yıldan önceki günlerine sünger çekeceksiniz. Çünkü adı büyük olan 2020 yılı bambaşka biri haline getirecek. İnandığınız her şey uğruna mücadele edeceksiniz ve kazanacaksınız. Yakın çevrenizde size inanmayan kişilerle ise bir bir yollarınızı ayıracaksınız. Hem iş hem de aşk hayatınız adına keskin kararlar alacağınız bir yıl olacak. 2020 yılının her ayı sizin için farklı özellikler taşıyacak. Birbirine benzemeyen günler yaşarken sizin için planlama yapmak, organize olmak hiç zor olmayacak.

Maddiyatın önemi ortaya çıkacak.

Aile şirketinde çalışan bir Terazi burcuysanız, geçtiğimiz yılda yaşanan maddi krizlerin çözüme kavuşacağını işaret ediyor gök kubbe. Finansal anlamda kendinizi artık kısıtlamayacağınız bir döngüye giriyorsunuz. Kendi işinizin patronuysanız, sektörünüzdeki gelişmelerin sıkı takipçisi olabilirsiniz. Bu süreçte işinizi daha geniş bir alana yaymak adına sosyal medya, reklam kampanyaları gibi çalışmalar yapabilirsiniz. Borsa gibi riskli yatırımlara merakınız artabilir. Kariyer hayatınızda olduğu kadar aşk hayatınızda da ani, sürpriz kararlar alabilirsiniz. İlişkisi olmayan bir Terazi burcuysanız, geçmişte şans vermediğiniz birine şans verebilirsiniz. Temmuz ayındaki Ay tutulması, ailevi konuları ön plana çıkaracak. Evli bir Terazi burcuysanız, eşinizle yurtdışı tatiline çıkabilir, bol bol alışveriş yapabilirsiniz. Diğer yandan aile büyükleriyle ilgili belli başlı konularda kararlar alabilirsiniz. Eylül ayında ise miras, alım satım gibi konular yüzünüzü güldürecek.

Heyecan dolu aylar…

Dolu dolu bir 2020 yılı yaşarken sizde yılın son aylarında çok değiştiğinizi far edecekseniz. Bu değişim yalnızca içsel bir değişim olmayacak. İşiniz, sosyal çevreniz, hayalleriniz, hedefleriniz hepsinin artık farklı bir yöne gittiğini göreceksiniz. Her ne kadar 2020 yılına benim şansım yok diyerek başlamış olsanız da yılın son aylarında aslında hiç de öyle olmadığını göreceksiniz. Her şey görme üzerine kuran bu yıl hislerinizi de adeta görünür hale getirecek. Çünkü sevdiklerinize sevginizi belli edecek, hoşlanmadığınız kişilere karşı tavrınızı çok net oraya koyacaksınız. Şans gezegeni 19 Aralık’ta hava burcu Kova’ya geçerken Satürn ile etkileşim halinde olacak. 2020 yılının son ayında daha sosyal daha girişken olabileceksiniz. Kendinize olan inancınız yükselirken, kalıcı dostluklar edinebilirsiniz. İlgi duyduğunuz alanlarda profesyonelleşmek isteyebilirsiniz. Tiyatro, sinema gibi sahne sanatları size kendinizi iyi hissettirebilir. Kişisel bakımınız da bir o kadar önemli olacak. Yoga, pilates gibi alanlarla daha fit bir görünüm elde etmeye çalışabilirsiniz. Sizi üzen, yoran hiçbir konuya geçit vermeyecek ve içinizden geldiğince, doğru olduğuna inandığınız şekilde hareket edeceksiniz. 2020 yılının şaşırtıcı sürprizleri huzur getirecek.

2020 yılında en dikkat etmeniz gereken tarihler; 10 Eylül- 14 Kasım tarihleri arası

2020 yılında en şanslı olduğunuz tarihler; 20 Mart- 31 Mart tarihleri arası

Sayfa görüntülenme : 43585
69%
20%
2%
2%
2%
2%


YORUM YAP

Yorumlar

Nazife aşkın - 14-01-2020 15:50:02
Zeynep hanım sizi büyük bir ilgi ile takip ediyorum yorumlarınız bana ruhuma çok iyi geliyor sonsuz tesekkürler

Popüler kelimeler

2020, terazi,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA