2020 KOVA BURCUNDA YENİAY

2020 KOVA BURCUNDA YENİAY

24 Ocak Cuma Günü Kova burcunda efsane bir Yeniay gerçekleşecek. Gününün son dakikalarında gerçekleşecek bu Yeniay yılın en toparlayıcı günlerini işaret ederken 2020 yılının ilk enerjisini de verecek.

Bitişler ve başlangıçlar söz konusu!

 • Gücünüzden asla şüphe etmeyecek ve alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz.
 • Son 3 ayda yaptıklarınızı düşünüp aldığınız kararları ciddi anlamda fark edeceksiniz.
 • Eğer son 3 aydır hayatınızda değişiklik yapmamış biriyseniz, Kova burcunda gerçekleşecek Yeniay, sizin için birçok yeni başlangıcın haberini verecek.

Haberci Yeniay!

Hayatınızda birtakım yıkımlardan geçtiğinizi düşünüyorsanız hazır olun! Çünkü hayat size;          ‘Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden iyi olmayacağını’ sözünü hatırlatacak. Bu sizin için bir başlangıç olabilir. Bilirsiniz ki Kova burcu, şahsına münhasır bir burçtur. Dolayısıyla ne zaman Güneş ve Ay Kova burcuna gelse, gökyüzünde adeta güçlerini birleştirirler ve hepimize yenilik katarlar.

2020’nin ilk Yeniay’ında Nasıl Yeniliklerle Karşılaşacağız?

Yılın başından beri gökyüzünün şanının toprak burcunda olduğunu anlatmıştım. Güneş ve Ay adeta toprak burçlarındaki dizilime destek sağlayarak ve besleyerek, aslında;

 • Ne kadar kötü kararlar aldığınızı,
 • Kimleri kazandığınızı,
 • Nerelerde güçlü olduğunuzu
 • Ve temellerinizin ne kadar sağlam olduğunu sizlere göstermeyi hedefliyor.

Bu sebeple bu Yeniay’ da hayatınız ile ilgili bir sorgulama sürecinden geçiyorsanız, köklerinize bakın. Hayata karşı ne kadar emek verdiğinizi ve kök saldığınızı, hiç ummadığınız kişilerde değerinizin ne denli yüksek olduğunu göreceksiniz. Unutsanız da görüşmeseniz de bazı insanlar için hala çok kıymetli olduğunuzu bu süreçte daha iyi fark edeceksiniz.

Yeniay’da gündemde olacak konular;

 • Teknoloji
 • Alışveriş siteleri
 • Akıllı telefonlar
 • Bilgisayarlar
 • Elektrikli ev aletleri

Toprak temelli konular bolca konuşuluyor.

Bu Yeniay, Satürn destekli bir Yeniay olacak.

 • Ailede özellikle gayrimenkul alım ve satım işiyle uğraşanlar, değerli mal varlığı olanlar, arazi sahibi olanlar, ortak dükkânları olanlar ve tarım işiyle uğraşan varsa bu Yeniay onları yakından ilgilendiriyor. Bu bağlamda bu konular açıkça dile getirilecek.
 • Eğer ailenizden kalma bir miras ya da kardeşlerinizle ortak bir gayrimenkulünüz varsa, bu konularda daha net konuşabileceğiniz bir Yeniay yaşayabilirsiniz.
 • Eğer bu durumun tam tersi bir durum varsa, yani aile bireylerinde sorumluluk alma konusunda sorunları olan bireyler varsa, onlara bu Yeniay’da sorumluluk almayı öğretebilirsiniz.

Çünkü 2020 ses getiren bir başlangıç yapacak ve bunu hepimize gösterecek.

Küresel anlamda bir değişim…

Yurtdışında yaşayan bireyler için tekrar şehir ve ülke değişikleri gündeme gelebilir. Yurtdışı bağlantılı çalışanlar ve iş yapan bireyler ise bu Yeniay’da küresel anlamda belli yaptırımlara ve dağıtmalara maruz kalabilir. Uluslararası markalarda ve şirketlerde yenilikler olabilir. Kurumsal bir yerde ya da bankada çalışan bir bireyseniz, sektörünüzde yeni düzenlemeler söz konusu olabilir. Bu Yeniay’ın gündeme taşıyacağı konular; Bankacılık ve teknoloji konuları olacak.

Astrolog Zeynep Turan

28.12.2019

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

Sayfa görüntülenme : 123556
71%
16%
3%
3%
2%
2%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

kova, yeniay, burçlar, 2020, teknoloji, satürn,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA