2020 GÜNEŞ KOÇ BURCUNDA

2020 GÜNEŞ KOÇ BURCUNDA

2020’nin baharı başka olacak

Bahar ekinoksuna ramak kala Güneş yarın Zodyak’ın ilk burcu olan Koç burcunda yerini alacak. Astroloji için bir hayli önemli olan Güneş’in Koç burcuna geçişiyle doğa uyanmakla kalmayacak yılın ilk gününden bu yana şifa arayan insanlığa da gün doğacak. 2020 yılına gireli daha birkaç ay oldu ancak dünyaya etkileri, yaşattıkları şaşırtacak büyüklükte oldu. İşin açıkçası 2020 yılı tüm dünyaya kök söktürürken, Güneş’in Koç burcuna geçişi kolektif düşünmenin ve hareket etmenin önemine daha da vurgu yapacak. Her ne kadar yaşadığımız yüzyıl hepimizi bireysel olmaya zorluyor gibi görünse de bir arada yol olmanın, ortak akıl ile doğruya yönelmenin avantajımız olduğunu bir kez daha hatırlatacak.

Yaşamın değeri paha biçilemez

Güneş’in Koç burcuna geçişi daha cesaretli daha atılımlı olmamızı körükleyecek. Tabi gökyüzünün hareketliliği bazı kavramları yeniden düşünmemizi de sağlayacak. Örneğin empati kurmanın sadece anlamak olmadığını, kendimiz ve çevremiz için elimizden geleni yapmamız gerektiğini işaret edecek. Hayat hangi köşeden sıkıştırırsa sıkıştırsın, önümüze hangi engelleri koyarsa koysun umudumuzu yitirmememiz ve mücadeleden vazgeçmemiz gerektiğini anlayacağız. Yaşamın değeri paha biçilemez ve içinde binlerce mucizeyi saklar. Belki de bu zorlu döngüde hepimizin görevi bu gizli mucizelere doğru emin adımlarla ilerlemektir; yıkmadan, vazgeçmeden, hep birlikte…

İnanın, mücadele edin, pes etmeyin.

Yaşamın kaynağı olan Güneş’in burç değiştirmesi ‘yeniden başlama’ şansı verecek her birimize.  2020 yılında dünyayı kasıp kavuran deyim yerindeyse dünyanın öksürmesine sebep olan virüs derdinden kurtulup kurtulmayacağımızı da anlayacağız. Bu sefer sıfırlamak biraz sancılı biraz da zor olacak belki ancak dipten yükselmek tüm taşları yerine oturtmamıza vesile olabilir. Artık olmaz, şans bir daha kapımıza gelmez, bu iş bir sonuca varmaz dediğimiz konuları yeniden masaya yatırabiliriz. Tahammülüm kalmadı, mücadele et nereye kadar türünden cümlelerden uzak durmaya çalışın. Çünkü yaşam değişkendir, yaşam akar, yaşam kendince ilerlerken sizin seçimlerinizle de şekil alır. Ve unutmayın geri çekilirseniz ne yazık ki yaşam sizi unutuverir. O yüzden kendinize inanın ve pes etmeden devam edin. Merak etmeyin ilahi düzen kalbinize o güzel gücü verecektir.

 

Koç burcunun ilk on gününde doğanlar; hedefleri uğruna mücadele etmekten asla geri kalmazlar. Emir almaktan hoşlanmazlar. Yönetilmek değil yönetmek isterler!

Koç burcunun ikinci on gününde doğanlar; ‘ben’ duyguları yüksek, ihtiraslı kişilerdir. Girdikleri ortamda auralarıyla dikkat çekerler. Hayatın güzel taraflarına odaklanırlar ve cesurdurlar.

Koç burcunu üçüncü on gününde doğanlar; yeniliklere açık oldukları için daima bir adım öndelerdir. Hoşsohbetleriyle ve fikirleriyle ilgi odağı olurlar. Takdir edilmekten, sevildiğini görmekten hoşlanırlar.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

Kaynak gösterilerek dahi paylaşılmaz.

 

 

Sayfa görüntülenme : 17470
83%
9%
4%
2%
0%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

2020, güneş, koç, bahar, astoloji,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA