2019 GÜNEŞ OĞLAK BURCUNDA

2019 GÜNEŞ OĞLAK BURCUNDA

21 Aralık’ gecesi 22 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçiş yapıyor ve hepimiz için büyük bir değişim döneminin başlangıcını yapıyor.  Yılın en uzun gecesi, küresel bir değişime sahne oluyor. Dünyanın Kuzey Yarım Küresi için Kış, Güney Yarım Küresi için Yaz mevsimi başlangıç yapıyor. Oğlak döngüsünün öncü ruhuyla başlangıcı, ilerlemeyi, geleceğe yönelik hareket etmeyi temsil ediyor.  Oğlak burcuna geçen Güneş’in haritasındaki gezegen konfigürasyonları, etkisini mart ayındaki ekinoksa kadar koruyacaktır.

21 Aralık demek Güneş Oğlak burcuna geçerken Güneş ışınları Oğlak dönencesini hedef alır demek, ayrıca Güneş ışınları Güney Yarım Küre’de yaz, Kuzey Yarım Küre’de kış demek,

Uzak diyarlarda en uzun gündüz, bizim diyarlarda ise en uzun gece yaşanacak demek…

Oğlak burcunun ilk on gününde doğanlar; düşünerek hareket ederler, sabırlıdırlar. Kararlı olmaları iş hayatında hızlı yükselmelerine neden olur. Önlerine çıkan fırsatları iyi değerlendirirler.

Oğlak burcunun ikinci on gününde doğanlar; insan tanıma duyguları gelişmiştir, bir nevi insan sarrafı olurlar. Maddi açıdan güçlü olmak isterler. Statü onlar için önemlidir. Evlilik fikrine uzak değillerdir.

Oğlak burcunun üçüncü on gününde doğanlar; hem işlerinde hem de sosyal hayatlarında özenlidirler. Dış görünüş önemlidir. Disiplinli olmakta hiç zorlanmazlar. Her zaman bir b planları bulunur.

Ayrıca sevgili Twitburc okurlarım, bildiğiniz gibi her yıl, yılın en uzun gecesinde bereketi, bolluğu, iyiliği yaşamımıza çekmek için nar kırıyoruz. Ne zaman, nasıl diyorsanız Yılın En Uzun Gecesi (Şeb-i Yelda) yazımı da mutlaka okuyun.

Astrolog Zeynep Turan

15.12.2019

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

 

Sayfa görüntülenme : 16890
81%
10%
5%
2%
0%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA