2019 GÜNEŞ BAŞAK BURCUNDA

2019 GÜNEŞ BAŞAK BURCUNDA

Güneş ev sahibi olduğu Aslan burcuyla vedalaşırken 23 Ağustos itibari ile Başak burcuna yerleşiyor ve bu toprak burcunu daha da parlatıyor.  Merkür tarafından yönetilen toprak burcu Başak saf sevgiyi yeryüzüne yaymak için bir ay boyunca mücadele edecek.

Düşüncelerimizi netleştirme zamanı!

Aklımızın karışıklığını, kalbimizin karmaşıklığını bir kenara bırakıyoruz. Çünkü detaycı, plancı Başak burcu kalk, toparlan ve yola devam et diyor. Hayatımızı pratikleştirme ve mükemmelleştirme adına çok güzel bir süreç yaşayacağız. Her şey çok mu kolay olacak derseniz, biraz ayrıntılarda boğulacağız ancak bu durum bile bizim lehimize olacak. Gökyüzü kendisini Başak burcuna teslim etmişken harekete geçmek için gerekli enerjiyi de verecek.

Kök salacağız.

Düşüncelerimizi hayatımızda yer edinmiş bulmak hepimiz için şaşırtıcı olacak olsa da bir süre sonra varlığımızı çok daha anlamlandıracağız. Çünkü artık yaşamda yer edinme, kök salma zamanı. Hedeflerimiz için uğraşmak, yorulmak hiçbirimize zor gelmeyecek.  Mantığımızın çok daha etkili işleyeceği günler yaşarken, gerçeklere ulaşmak da hiç zor olmayacak. Geçmişe dair emin olamadığımız konuları netleştirecek olaylar yaşayabilir, titizlikle çözüme kavuşturabiliriz. Detay, eleştiri ve plan üçlüsünü içinde barındıran Başak burcu kusursuzluğu da temsil eder. Her şeyin, herkesin güzel ya da iyi olmasının bakış açısına bağlı olduğunu anlayacağımız olaylar yaşayabiliriz.  Aynı zamanda endişeli ruh halimizi de kontrol etmek de zorlanabiliriz. Özellikle kaygılarını hafifletmek için ilaç kullananlar bu süreçte daha da temkinli olmalılar.

Başak burcunun ilk 10 gününde doğanlar; yetenekli ve ilgili kişilerdir. Merkür’ün de etkisiyle kendilerini çok iyi ifade ederler. Özellikle işleri ile ilgili takıntılı davranışlar sergileyebilirler. Duygusallığa çok yakın olmamakla beraber, duygu durumları çok çabuk değişir.

Başak burcunun ikinci 10 gününde doğanlar; disiplinli ve eleştirel kişilerdir. Cebir ile ilgili her türlü mesleğe yatkınlıkları vardır, matematik zekalarını her alanda kullanabilirler. Geleneksel yapıları topluma kolayca uyum sağlamalarına yardımcı olur.

Başak burcunun son 10 gününde doğanlar; çekingen değillerdir ve benlik duyguları çok fazla gelişmiştir. Estetiğe önem verirler ve güzellik algıları sabittir. Bu anlamda yetenekleri vardır. Disiplin konusunda biraz zayıf olabilirler. Onlar için önemli olan canlarının ne istediğidir.

Astrolog Zeynep Turan

06.08.2019

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

Sayfa görüntülenme : 19463
59%
28%
6%
3%
1%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

güneş, başak, 23Ağustos, toprak, toprakburcu,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA