2018 YILININ SON AYLARINDA KİMLERİN AŞKI KONUŞULACAK

2018 YILININ SON AYLARINDA KİMLERİN AŞKI KONUŞULACAK

İnsanlığa büyük devrimler yaşatacak bir yüzyıldan geçerken daha önce görülmemiş, yaşanmamış, keşfedilmemiş ne varsa hepsi bu yüzyılda birer birer gerçekleşiyor. Haliyle tüm bilgileri değiştiren 21. yüzyılda burçların da farkındalık kazandığını klasik bilgilerden çok farklı algılarla sahip olduklarını belirtmek isterim. Hâl böyle olunca hangi burcun hangi burçla anlaştığı da tamamen farklı bir anlam kazandı. Aslında burçların birbirleriyle hangi davranışlarının uyumlandıklarının detayı öne çıktı. Sizde burçların uyumlarını okurken hangi burçlar hangi özelliğinizin uyumlandığını dikkate alın.

2018 yılının son aylarında hangi burçların uyumu konuşulacak?

KOÇ-AKREP

İlişkileri tutkudan beslenir. Her ikisinin de kuvvetli inançları ve görüşleri var. Bu ilişki için çabalamaya değer. Çünkü birbirlerinin isteklerine, tutkularına karşılıklı olarak cevap verebilirler. Her iki burcun da aşka âşık olması onları sıradan bir çift yapmaz. Aralarındaki ilişki asla sıkıcı olmaz. Açık açık her konuyu konuşabildikleri için yaşayacakları sorunların üstesinden kolayca gelebilirler. Kıskançlıkları aşklarını daha da büyütür. İdeal sayılabilecek bu ilişki, iki taraf için de sürprizlerle doludur.

 • Koç burcunun pratikliği ve lider ruhlu olması Akrep burcunu besler.
 • Akrep burcunun gizemli yapısı, Koç burcunun merakını her zaman ayakta tutar.
 • Ancak her ikisinin de ihtiraslı halleri zaman zaman sorun yaşamalarına neden olabilir.

BOĞA-OĞLAK

Oğlak, Boğa burcuna ilham verir. Hırslı Oğlak, vadide dolaşmakla tatmin olmaz; dağların en tepesine tırmanmalıdır. Oğlak, ancak zirvede huzur bulur. Oğlak burcunun kararlı kimliği Boğa burcunun başarısına katkı sağlar. Oğlak duygusal, düşünceli ve sabırlıdır. Sevdiği vakit yapmayacağı fedakârlık yoktur. Fakat utangaç bir karakteri olduğu için kendini ifade etmekte zorluk çekebilir. Ayrıca sevdiği kişiyi fazlasıyla sahiplenir ve kıskançtır. Boğa burcu ile ilişkisi çok uzatmadan evlilikle sonuçlanabilir.

 • Boğa burcunun dengeli ruh hali Oğlak burcunun kısıtlayıcı yönünü kontrol eder.
 • Oğlak burcunun çalışma azmi ve disiplini Boğa burcunu da etkiler.
 • Ancak her ikisi de maddiyata önem verirler. Bu sebeple sorun yaşamaları çok normaldir.

İKİZLER-TERAZİ

İkizler burçları, Terazi burcu ile anlaşmakta hiç zorlanmaz. Espri anlayışı ve pozitif hayat görüşüyle, ipleri eline almasına dahi izin verebilir. Terazi burcu sevgilinin adalet duygusu çok gelişmiştir. Yalandan nefret eder. Çok kıskançtır! Eğer partnerinin çevresini tanımazsa, kıskançlık krizlerine girebilir. İkizler burcunu başarılı görmek ister ve hedeflerine ulaşması için elinden geleni yapar. Her iki burcunda çok yönlü olması, kolayca anlaşmalarını sağlar. Aşklarının olgun uyumu çevrelerindeki kişiler tarafından dikkat çeker.

 • Hareketli İkizler burcu, Terazi burcunun hayatına da hareketlilik getirir ve monotonluğu ortadan kaldırır.
 • Terazi burcunun dengeli ruh hali, İkizler burcunun dengede kalmasına yardımcı olur.
 • Pembe yalanlar söylemekten çekinmeyen İkizler burcunun tavrı, yalandan hoşlanmayan Terazi burcu ile çatışmalarına neden olabilir.

YENGEÇ-BALIK

Yengeç burcunun aradığı kişi Balık burcudur. Hareketleri ve düşünceleri ile birbirini bütünleyen parçalardır adeta. Aralarındaki herhangi bir anlaşmazlıkta Yengeç burcu öfke ile konuşsa dahi Balık içindeki acıyı ve çatışmayı anlayışla karşılar. Yengeç için hayat, aynı Balık burcunda olduğu gibi güzel bir ev ve çocuklar demek! Balık ilk bakıldığında tıpkı diğer su grubu burçları gibi soğuk görünümlüdür. Hayatın akışına karşı koymaya çalışırlar ama genelde fark etmeden rüzgâra kapılıp giderler. Birbirinizin ihtiyaçlarını kusursuz bir şekilde karşılayacağından emin olabilirsiniz.

 • Yengeç burcunun aşırı duygusallığını hassas Balık burcu çok iyi yönetir.
 • Balık burcunun rahat ve sakin yapısı, Yengeç burcunun kaygılarını toparlamasına yardımcı olur.
 • Ancak her ikisinin de savunmacı yönlerinin gelişmiş olması ara ara çatışmalarına neden olabilir.

ASLAN-YAY

Aslan burcu aratıcı fikirlerle dolu, hevesli, maceracı, hayat dolu ve iyimserdir. Sıcaklığı tüm çevresini ısıtır, Aslan için bir Yay burcunun yakınında olmak her zaman eğlencelidir. Yay ile Aslan’ın ortak zevklerinden biri de seyahattir. Yay seyahat ederek yeni yerler keşfetmezse mutsuz olur. Aslan burcu da seyahat ederek ufkunu genişletmek ister. Yay burcunun belirgin özelliği kendisini hayatın akışına bırakarak yaşamasıdır. Hayatın karmaşasında kendisini yormak yerine, insanları ve olayları olduğu gibi kabul etmekten yanadır. Bu iki burcun birlikteliği zirvede başlar.

 • Aslan burcunun cesareti, kendi içinde bir hayat yaşamayı tercih eden Yay burçlarına da cesaret verir.
 • Yay burcunun araştırmacı ve gezgin ruhu, Aslan burçlarının sürekli yeni bir şeyler öğrenmesine yardımcı olur.
 • Ancak her iki burcun da yalnız kalma istekleri çok baskın olduğu için kişisel alanlarını korurken sorun yaşayabilirler.

BAŞAK-KOVA

Kova burcu farklı, meraklı, geleneklere karşı soğuk, tarafsız ve bazen de unutkandır!

Başak ise geleneklere önem veren, dikkatli, düşünceli, detaycı, meraklı, üretken, soğuk ve tarafsızdır! Konuşacak konuları asla tükenmez. Birçok çiftin anlaşamadığı para konularında, bu iki burç gayet iyi anlaşır. Her ikisi de savurgan değildir ve önemli finansal konularda birbirlerini dinlerler. Kova burcu detaylara önem vermediği için unutkandır. Başak ise her şeyi aklında tutar. Kova burcu, Başak burcunun bu özelliğine hayrandır. İlişki içinde evlilik konusunda zamanlamaları birbirine yakındır.

 • Başak burcunun planlı yapısı, Kova burcunun dağınık halinin toparlanmasına yardımcı olur.
 • Kova burcunun sürekli değişimi isteyen yapısı Başak burcunun geleneksel yapısını esnetmesine yardımcı olur.
 • Ancak her ikisinin de sınırları zorlayan yönleri zaman zaman çatışmalarına neden olabilir.

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

24.07.2018

 

Sayfa görüntülenme : 65331
48%
19%
11%
9%
6%
4%


YORUM YAP

Yorumlar

Zeynep Hatice Safir - 23-08-2018 19:37:19
OĞLAK. AKREP uyumu.
Esra islamoğlu - 23-08-2018 19:36:58
Ben oğlak yükselenim boğa erkek arkadaşım kova yükseleni ikizler birbirimizi tamamladığımızı düşünüyorum ama tabi hiç çatışmıyoruz desem de yalan atmış olurum:) sizin düşünceleriniz nelerdir bu konuda ?
Leyla cirpin - 17-09-2018 06:35:05
Merhaba Zeynep hanım yükselen burcu koç olan flort etmekle etmemek arasinda kaldigim kisi benimde yükselen akrep bu yazdıklarınız yükselenlerr için geçerli mi

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA