2018 YENGEÇ BURCU SONBAHAR AŞK HAYATI

YENGEÇ

Kaybettiğiniz huzurunuzu bulacaksınız.2018 yılının son ayları sizin için devrim niteliğinde olacak sevgili Yengeç burçları. Uzun bir aradan sonra tutulmaların burcunuzda gerçekleşmesi sizi hayata karşı pek çok gerçekle yüzleştirecek. Sadece kendi yaşadıklarınız değil sevdiğiniz kişilerin yaşadıkları da sizi yordu. Ancak gökyüzü artık sizin için farklı bir döngünün başladığını işaret ediyor. Kalp kırıklıklarınızı, uğradığınız haksızlıkları bir kenara bırakarak kendiniz için yeni bir hayat tasarlayacaksınız. Özellikle eylül ayının gelmesi ile hem iş hem de aşk hayatınız oldukça hareketlenecek. Hiçbir zaman sorumluluktan kaçmayan siz, kendinize özel alanlar yaratmak isteyecek ve çevrenizdeki kişilerle aranıza mesafe koyacaksınız. Ekim ve kasım aylarında sonbahar havasına bürünecek olan ruhunuz adeta kendisini nadasa çekecek ve yaşamınızı tekrar gözden geçireceksiniz. Aynı zamanda ekim ayında Mars ile ilişki kuracak olan Venüs, zararlı duygulara, şüphelere çanak tutuyor olacak. Bu süreçte bildiğiniz doğruları tekrar gözden geçirmek isteyecek ve adeta hem sosyal çevrenizde hem de iş çevrenizde elemeler yapacaksınız. Bu dönem güven problemine her zaman olduğundan daha fazla kafa yorarken, 2018 yılını çok doğru kararlarla kapatacak ve size zarar verdiğini bile bile vazgeçemediğiniz duygulardan ve kişilerden bu vesileyle kurtulacaksınız.

Aşk

Bu yıl, üzerinde en çok konuşulan, en çok göze gelen, dikkat çeken, kazanan, merak edilen burçlar arasında olduğunuzu bilmeniz gerekiyor. İkili ilişkilerinizi toparlarken aslında ne kadar da güçlü olduğunuzu fark edeceksiniz. Ağustos ayında burcunuzda devri âlem yapan gökyüzü, ilişki evinizde sırasıyla tüm konuları irdeleyecek ve bazı konularda akıl karışıklığı yaşamanıza neden olacak. İlişki evinizde hâkim olan aşk ve tutku gezegeni Venüs ekim ayında ateş burcunda geri hareket etmeye başlarken siz de yeni kararlar arifesinde olacaksınız. Adeta hayatınızda yeni bir dönem başlarken aşk adına da farklı deneyimler yaşayacaksınız.

Tutku

Sevgili Yengeç burçları güvendiğiniz en kudretli kaleniz, eviniz, yaşam alanınızdır. Değer verdiğiniz her şeye tutkuyla bağlanır ve benimsersiniz. 2018 yılının son 5 ayında kendi içinizde bir değişim yaşayacaksınız. Asla vazgeçmem, onsuz asla olmaz dediğiniz her şeyi herkesi arkanızda bırakarak kendinizi hayatın akışına bırakmak isteyeceksiniz. Özellikle 2018 yılının son aylarının sizin için çok farklı ve güzel sürprizleri var. Hazır olun!

Cinsellik

İçinizden geldiği gibi yaşamaktan asla vazgeçmediniz ve hayatınızın her alanına bu samimiyetinizi yansıttınız. 2018 yılının ağustos ayında yaşayacağınız aşk çevrenizdeki kişileri kıskandırırken, kendinizi her zaman olduğundan çok daha seksi hissedecek ve dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Her zaman olduğu gibi bakımlı haliniz çok konuşulmanıza neden olacak. Eğer ilişkisi olmayan bir Yengeç burcuysanız yaz aşklarına hazır olun. Sizin için güzel günler çok yakın.

Sayfa görüntülenme : 9174
60%
14%
13%
7%
4%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

YENGEÇ, 2018, SONBAHAR, AŞK, TUTKU,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA