2018 YAY BURCU SONBAHAR AŞK HAYATI

YAY

İkili ilişkilerinizin, sosyal çevrenizin öneminin daha da artacağı günler hatta aylar yaşamaya hazır mısınız? Geçmişten aldığınız yaraları artık sarmanın zamanı geldi. Sizin için bambaşka bir süreç başlarken gökyüzünün desteği ile kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Amaçlarınıza ulaşmak için evren adeta sizin için dönerken, sevdiğiniz insanların desteğini görmek kendinizi oldukça güçlü hissetmenize neden olacak. 2018 yılının ilk 7 ayında yapmak istediklerinizi gerçekleştirememiş, birtakım şansızlıklar yaşamış olabilirsiniz. Artık hem kendinize hem de şansınıza daha da güvenmelisiniz. Çünkü ağustos ayında gerçekleşecek olan tutulmalar sizi destekliyor ve iş hayatınıza dair size önemli fırsatlar sunuyor olacak. Özellikle yurtdışı planlarınızı hedef alacağını işaret eden gökyüzü, yaşam alanınızı değiştirebileceğinizin de altını çiziyor. 2018 yılının ilk aylarında sorun yaşadığınız kişiler ile yüzleşmeler yaşayabilir, hiç ummadığınız kişilerin sizinle bağlantıya geçmek istediğine şahit olabilirsiniz. Ekim ayında geri hareketine başlayacak olan aşk gezegeni Venüs uzun süreli ilişkisi olanları her ne kadar köşeye sıkıştırmayı planlasa da aslında zaman kaybı olarak gördüğünüz kişilerle olan bağlantınızı da kesecek. Gökyüzü size doğru akıyor sevgili Yay burçları, 2018 yılının son aylarını çok iyi değerlendirmelisiniz.

Aşk

İstikrarlı ve kararlı hareket etmekten asla vazgeçmeyen siz söz konusu aşk olduğu zaman bu özelliklerinizden vazgeçebilirsiniz. 2018 yılının geri kalan aylarında hayatınızda sahip olduğunuz kişileri daha da sahipleneceksiniz. Eylül ayında unutulmaz günler yaşayacaksınız. Kendinize olan güveninize destek olacak bir aşk yaşamak emin olun size çok iyi gelecek. Geçmişte yaşadığınız ilişkileri artık kendinize referans olarak almayacak ve yeni bir aşka başlamaktan da korkmayacaksınız. Uzun süreli bir ilişki içerisindeyseniz ve bir süredir aşamadığınız sorunlar var ise 2018 yılının eylül ayında içinizdeki her şeyi konuşmayı tercih edebilirsiniz. Toparlayıcı ve anlayışlı yanınız ile tüm sorunların üstesinden geleceksiniz.

Tutku

2018 yılının son aylarında duygusal ihtiyaçlarınız çok daha ağır basarken, ağustos ayındaki tutulmalar ile değişimi hissedeceksiniz.  Aldığınız her kararı inanarak hayata geçirecek ve tutkunuzla besleyerek hayata geçireceksiniz. Hayattan beklentileriniz, iş hayatınız, ikili ilişikleriniz adeta yeniden şekillenirken olumlu ruh haliniz cazibenizi daha artıracak. Ayrıca maddi anlamda da kazançlarınızı artıracaksınız.

Cinsellik

Zodyak takım yıldızının cazibe denilince akla ilk gelen burcu sizsiniz sevgili Yay burçları. 2018 yılının son ayları gelmesi ile beraber ışıltınız gözlerden kaçmayacak. Sizinle iletişim kurmaya çalışan kişilerin sayısına siz bile şaşırabilirsiniz. Seks konusunda hiçbir zaman katı tabuların olmasa da ten uyumunu yakalamak her zaman önceliğinizdir. Eğlenceli anlar yaşayacağınız günler çok yakın.

Sayfa görüntülenme : 7758
46%
33%
8%
7%
4%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

mAdAme Kokoş - 28-08-2018 12:57:42
Evvet kesınlıkle cok cok doğru yıne harıkasın twıt burcum !!Yurt dısı planım yok keske oda olsa :D yay ve yukselen yengeç için yapılan yorumları dogru buldum. Güzellıkler yakındır beklıyoruz butun yaylar olaraktan.:*

Popüler kelimeler

YAY, 2018, SONBAHAR, AŞK, TUTKU,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA