2018 URANUS

Merhaba Uranüs!

Gelin geleceğinizle barışın, hiçbir şeyin aynı kalmadığı bu yüzyılda siz neden aynı kalmak için diretiyorsunuz önce bunu   sorun kendinize ve sonra iyi bir plan yapın. Bu planı uygulamanızdan çok yapmanızın neden önemli olduğunu ise size birazdan anlatacağım. Ama plan yapmadan totem yapılmayacak günlerden geçtiğimizi hatırlatmak isterim. Hayatta her şeyin üzerinize geldiği, her şey mi kötü gider, gelen zalim giden zalim dediğinizi bol bol duydum. Yaşama dair hangi alana elinizi atsanız bir şikâyetiniz olduğundan eminim, kendinize dargınlıklardan geçtiğinizin, sorgularınızdan da bıktığınızın farkındayım... Gökyüzünde Güneş’te Ay’da bu topraklarda farklı doğarken dünyada adete bir kelebek etkisi yaratacağından hiç şüpheniz olmasın. Kariyerinizden, işinizden, ailenizden hallederim diye sırtınıza yüklediğiniz insanlara farklı bir çehreden bakmaya başlatan semadaki yedi katman yer değiştirirken, kaderin ara yollardan çıkacağından ama ara yollarda yürüyenlerin sendeleyeceğinden hiç şüphenizin olmaması gerektiğini de şuraya iliştirmek isterim. İyiyi kötüden ayıran bu yüzyılda bilip de susandır dedirten, 2018 yılının keskin viraj aldığını binlerce    bin bir çeşitte anlatmaya çalışırken asıl çabamı soracak olursanız, yorgunluğunuzu, yılgınlığınızı bir süreliğine kenara bırakıp sadece kendi çabanızla, çevrenizdeki kişilerin düşüncelerinden sıyrılıp ne yapabileceğinize odaklanmanız.

Son 7 yılınızı düşünün...

Son 7 yıldır yaşadıklarımızı rafa kaldırtan Uranüs, elinizdeki iyilikleri fark etmeniz gerektiğini, nankör olmanın vakti olmadığını söylüyor. İçinize sinmeyenleri kısacası yaşayamadığınız boğazınıza düğüm olan her şeyi açacağım diyor. Şükürlerle pişmanlıkların gel-git arafından geçerken nasıl karar vereceğinize ise sadece vicdanınızdan (Ay burcunuz) geçenlerle karar vereceksiniz. İnsan ruhunun 7 katmandan oluştuğunu düşünürsek iradeyi çalıştırıp kadere çelme takmak bugünlerde daha kolay. Zorun da zorunu yaşadım diyenlere seyir selamını esirgemeyecek.  Lütfen onlar yine mi çile demesinler.

Uranüs ne diyor?

Bir ilişkinin, evliliğin, işin, aile ilişkilerinin, yapının, olayın hatta daha da somutlaştıralım ev, araba, miras gibi konuların belirsizliğine günlerinizi bağladıysanız işte sizin işiniz var diyor Uranüs! En kötüsü ise arayış da olup da bir planınız yoksa işte Uranüs sizi sinesine çekmeyecek demeye çalışıyorum.  Tabi Uranüs’ü yanılgıyla arada bırakacak dirsek atmayı bekleyen Neptün’ü de anlatmadan geçemeyeceğim.  O da nedir derseniz o bana kalsın der meali olarak gezegenlerin etkileri tetikte bekliyor gezegenlerin derim! Ne, nasıl, nerede sizi bulur ancak haritanızdan şekillenir ancak size gözümü ayırmadığım gökyüzünü anlatırken şunu söyleyeceğim belirsizliğe, aynı sözlerle yanılgılara, yeni denemelere, birbirini değiştirmeye çalışanlara şans vermeyen günlere gebeyiz.

Yitirmekten korkmayın, başlayamamaktan korkun. Çünkü hayat daha hızlı akacak!

Yitirmekten korkanlara, sevmekten sakınanlara, fanatiklik haline getirenlere, ile de benim dediğim olacak diyenlere, ben neler yaptım sizin için diyenlere, bugüne kadar sorumluluk almayanlara, ben varsam siz varsınız diyenlere, şansım hep yaver gitti diyenlere, kısacası esnek olmayanların derdi büyük, işi zor.

Gelecekte olacak olayları, yaşamımıza nelerin dahil olacağını, bu yaz ne hissedeceğimizi dahi bilmediğimiz bir yıldan hızlıca geçiyoruz. Bir de üstüne değişimi derinden hissettiğimiz günlerden geçerken arayışlarınıza son vermek ve kendinizi çözmek isterseniz 10 yıl sonra ne saçmaymış demeyeceğiniz deneyimler yaşayın derim. Çünkü yaşınız, doğum yılınız her ne olursa olsun hepimiz aynı zaman diliminden geçiyoruz. İnsan ne zaman bilinmez bir arayışa girse o gün en büyük yanlışı yaptığını artık hepimiz biliyoruz.

Kimini kurşun gibi delip geçecek kimine güneş gibi gelecek günlere yürürken hepinizin ömrüne en hayırlısını dilerim.

NOT : Natal haritanızda Uranüs’le iletişimde olan gezegenleriniz var ise yazılarımda bahsettiğim etkilerin aksini yaşayabilirsiniz. Bu durumu anlamak ve çözmek için ise mutlaka güvendiğiniz bir astrologla çalışmalı, Natal haritanızın yorumlamasını yaptırmalısınız. Böylece 7 yıllık yeni bir döngüye kendinizi hazırlayabilir, Uranüs’ün burç değiştirmesinin etkilerini hayatınıza uyarlayabilirsiniz.

[email protected]

Astrolog Zeynep Turan

10.05.2018

Yazının her hakkı saklıdır.

 

 

 

 

Sayfa görüntülenme : 37714
66%
21%
4%
3%
2%
2%


YORUM YAP

Yorumlar

Hilal isal - 11-05-2018 12:58:31
Merhaba Zeynep Hanım, Natal haritama baktirmak istiyorum, ücreti nedir?
Selma Özkan - 16-05-2018 06:26:23
MERHABA ZEYNEP HWNIM NATAL HARİTAMI SİZİN HAZIRLAMANIZI RİCA EDİYORUM.
Selma Özkan - 16-05-2018 06:26:16
Merhaba Zeynep Hanım NATAL haritanın sizin hazırlamınızı rica ederim.

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA