2018 TERAZİ BURCU SONBAHAR AŞK HAYATI

TERAZİ

2018 yılına damga vuran burçlardan biri de sizsiniz. Hem düşüncelerinizin hem de sosyal hayatınızın değiştiği bu yılın son 5 ayını yaşamaya hazırlanırken değişimler peşinizi bırakmayacak ve siz 2019 yılına çok daha güçlü başlayacaksınız. Üzüldüğünüz, yer yer umutsuzluğa kapıldığınız günler hatta aylar yaşadınız. Ancak önümüzdeki günlerde öyle olaylar yaşayacaksınız ki her hissinizin altını kalın çizgilerle çizeceksiniz. Maddi anlamda kazançlarınızı günden güne artırırken, aşk ve aile hayatınızı da bir dengeye oturtacak ve deyim yerindeyse kendinize yeni bir rota belirleyeceksiniz. Zevk ve güzellik algınızın daha da yüksek olacağı kasım ayında yüzünüze estetik dokunuşlar yaptırabilir, diyet yapma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Değişime her zaman açık olmanın avantajı hayatınızın her alanını kaplayacak ve uzun zamandır kendinizi hissetmediğiniz kadar iyi hissedeceksiniz. Sevgili Terazi burçları, sizin için yılın son 5 ayında öne çıkacak olan affetme duygusu olacak. Geçmişte kalbinizi kıran kişilerin sizden af dilemek için araya ortak dostlarınızı soktuğunu fark edebilirsiniz. Her ne kadar affettiğinizi söyleseniz de kalbiniz hiç de öyle demeyecek ve siz o kişilere karşı eskisi gibi olmayı düşünmeyeceksiniz dahi.

Aşk

Temeli sağlam olmayan hiçbir ilişkiye, dostluğa, arkadaşlığa hayatınızda yer vermeyen siz 2018 yılının son aylarında da kendinizden ödün vermeyecek ve deyim yerindeyse bazı kişilere karşı yüksek duvarlar öreceksiniz. Özellikle geçmişten gelen eski sevgili ya da eski eş aklınızın karışmasına neden olsa da sizin gerçeklerinizle uyuşmayan bu kişilere taviziniz olmayacak. Yer yer inatlaşmalar yaşadığınız ilişkinizde ise kontrolü ele alacak ve yılın sonunda ailenize ve arkadaşlarınıza güzel bir sürpriz hazırlayarak evlilik kararınızı duyuracaksınız.

Tutku

Sevgili Terazi burçları siz her ne kadar tutkularıyla hareket eden biri olmasanız da tutkusuz da yaşayamayan birisiniz. Hayatınızın heyecanlı alanlarının hepsinde bu duygudan beslenir, yaratıcılığınızı bu şekilde ortaya koyarsınız. Sizin olan her şeye karşı duyduğunuz bu eşsiz duygu 2018 yılının son aylarında da yanınızda olurken, inanılmaz duygulara da imza atmanıza yardımcı olacak. Zevk ve güzellik duygularının vücut bulmuş hali olan siz, ikili ilişkilerinizi yönetirken bazen bu duygunun esiri olacak hatta farklı deneyimler yaşayacaksınız.

Cinsellik

Hayatınızın her alanında kontrolün sizde olmasını istersiniz ve bazen abartıya kaçabilirsiniz. 2018 yılının son ayları bu konuda kendinizi yönetmenize yardımcı olurken cinsellik adına beklentilerinizi de zirveye çıkaracak. Özellikle ekim ayında başlayacak olan Venüs Retro’su duygularınızı hareketlendirirken, heyecanlı kaçamaklar yapmak isteyebilirsiniz. Yaz aşklarına hazır olun sevgili Terazi burçları!

Sayfa görüntülenme : 10328
72%
17%
5%
3%
0%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

TERAZİ, SONBAHAR, AŞK, TUTKU, 2018,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA