2018 OĞLAK BURCU SONBAHAR AŞK HAYATI

OĞLAK

Büyük günler yaşayacaksınız. Sevgili Oğlak burçları geçtiğimiz yıl yaşadığınız sorunları, iç hesaplaşmaları bu yıl arkanızda bıraktınız ve adeta kendinize temiz bir sayfa açtınız. Şimdi bu sayfaların her bir noktasını doldurma zamanı. 2018 yılının son ayları size hem aşk hem iş hem de mutluluk getirecek. Özellikle kendi işini yapan bir Oğlak burcuysanız maddi kazançlarınızın artacağını bilmelisiniz. Uzun zamandır gerçekleştirmeyi istediğiniz planlarınızı teker teker hayata geçirmek motivasyonunuzun artmasına sebep olurken, kendinize zaman ayırmamak için hiçbir neden göremeyeceksiniz. Sevdiklerinizle geçirdiğiniz keyifli günler, aileniz ile ilgili olumlu gelişmeler ise en büyük motivasyonunuz olacak. Ağustos ayında yaşanacak olan tutulmalar yakın çevreniz ve dostlarınız ile ilgili konuları gündeminize getirirken; aldığınız her kararda ne kadar haklı olduğunuzu bir kez daha anlayacaksınız. İçinizdeki kaygılardan arınacak, hislerinize ket vuran duygulardan uzaklaşacaksınız. 2018 yılının son ayları size uğurlu gelirken aşk hayatınızı bir dengeye oturtmakta ise zorlanmayacaksınız. Sahiplendiğiniz duyguları gözden geçirirken, farkında olmadan değişimi kabullenecek ve hayatınızın her alanına yansıtmaktan çekinmeyeceksiniz.

Aşk

Yılın en keyifli anlarını yaşamaya hazır mısınız? Yeni bir aşk, yeni bir birliktelik size hiç de uzak değil. Ağustos ayındaki tutulmalar sizden desteğini esirgemezken bu ay içinde yeni biriyle tanışabilir, duygusal bir birlikteliğe başlayabilirsiniz. Aklınızda biri varsa, bu ay onunla olan ilişkinizin de seyri değişebilir; duygusal bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. Evli ya da sevgilisi olan bir Oğlak burcuysanız sizi oldukça romantik aylar bekliyor. Karamsarlığa kapıldığınız noktada sizden desteğini esirgemeyecek olan gökyüzü özellikle eylül ayına vurgu yapıyor. Gökyüzü, aklınıza koyduğunuzu yapmanızı sağlayacak. Aşk ve ilişkiler konusunda oldukça özgürlükçü olacaksınız. Bu yeni Oğlak benliği size çok şey kazandırırken, artık kendinizi ihmal etmek istemeyeceksiniz. Kendi benliğinizi ön plana çıkartacak belki de bu konuda birlikte olduğunuz kişiyi de zorlayacaksınız.

Tutku

Sevgili Oğlak burçları birlikteliklerinizde, iş hayatınızda sizi yoran, üzen her şeyi geride bırakmaya ne dersiniz? Artık değerinizi bilenlerle yola devam etmek ve tüm kalbinizle buna inanmak istiyorsunuz. 2018 yılının son aylarında kariyerinize ve maddi getirisi yüksek olacak işlere yönelmek hedefleriniz arasında olacak. Bu zamana kadar ertelediğiniz konuları gündemine alacak ve tutkuyla bağlı olduğunuz gerçeklerle yolunuza devam edeceksiniz.

Cinsellik

Heyecanlı anlar sizi bekliyor. Partnerinizle yalnızca gözlerinizle anlaşacağınız geceler yaşarken, özellikle kasım ayı itibari ile farklı duygular yaşayabilirsiniz. Eylül ayı itibari ile alışveriş yapmak konusunda kendinize sınır koymayacak hatta partnerinizin isteklerini gerçekleştireceksiniz.

Sayfa görüntülenme : 8708
70%
20%
6%
2%
0%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

OĞLAK, 2018, SONBAHAR, AŞK, TUTKU,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA