2018 KOVA BURCU SONBAHAR AŞK HAYATI

KOVA

Hayatınızın dönüşüm noktalarını sizden daha iyi hiç kimse bilemez sevgili Kova burcu. Yalnız kalmaktan asla korkmaz, yaşadığınız her deneyimi sevgiyle kucaklarsınız. 2018 yılının ilk yarısı her ne kadar beklentilerinizi karşılamasa da deneyim olarak görebileceğiniz olaylar yaşayarak kendinize pay çıkarmayı başardınız. 2018 yılının geri kalan ayları size yaşamdan umduğunuzu verirken, ağustos ayında yaşanacak tutulmalar ile bu zamana kadar size engel olanın kim ya da kimler olduğunu fark edeceksiniz. Kendinize dost olarak bildiğiniz kişilerin aslında gerçek yüzünü görecek, kıskançlıklarının sebeplerini çok daha iyi anlayacaksınız. İçinizdeki sevgiyi, gerçekliği görenlerle çıkacağınız uzun süreli hayat yolculuğu sizi daha da ileriye taşıyacak. Ekim ayında gökyüzünün yüksek temposu sizi biraz zorlasa da kasım ve aralık aylarının sakinliği ve güzelliği yeni yıla güzel bir başlangıç yapmanıza neden olacak. Sevgili Kova burçları, her zaman değişimden yana olan gönlünüz 2018 yılının ilk yarısında yorulmuş olsa da yılın geri kalan ayları size çok iyi gelecek ve yeni kararlar alarak yaşamınıza farklı bir yön vereceksiniz. Özellikle iş hayatınız adına çok güzel gelişmeler yaşayacak, geçmişin yüklerini sırtınızdan atacak, gönlünüzü güzelliklere açacaksınız.

Aşk

Sevgili Kova burçları, sorgulayıcı yönünüzü en çok aşk hayatınızda kullanıyorsunuz ve bu durum bazen sizin için içinden çıkılmaz bir hâl alabiliyor. 2018 yılının son ayları en çok bu yönünüzü törpüleyeceğinizi işaret ederken; kendinize sorduğunuz soruların cevabının yine sizde olduğunun da altını çiziyor. Özellikle bir süredir aşktan çok iş düşünen bir Kova burcuysanız ağustos ayındaki tutulmalar ile karşınıza aradığınız kişi çıkabilir. Aşka karşı mesafeli olmayan yanınız daha da ön plana çıkacak ve adeta hayatınızın aşkını bulacaksınız.  Zaman zaman verdiğiniz kararları sorgulama ihtiyacı hissetseniz dahi yaşayacağınız aşk sizi bu düşünceden uzaklaştıracak. Eğer ilişkisi olan ya da evli bir Kova burcuysanız özellikle kasım ve aralık aylarında adeta ikinci baharınızı yaşayacaksınız.

Tutku

Yaşamınızda, yeni başlangıçlardan ziyade bir şeylerin sonunu tecrübe etmeye başladığınız bir dönem başlıyor sizin için. Tutkularınızla yön verdiğiniz hayatınız adına değişimler yapacak ve hem iş hem de aşk hayatınız adına yeni kararlar alacaksınız. Siz hiçbir zaman yalnızca duygularınızla hareket eden biri olmadınız. Tutkularınızın ardında çoğu zaman mantığınız yer aldı. Ancak 2018 yılının son aylarında bu durum sizin için değişecek ve iç sesinize kulak vereceksiniz. Kendinizi yapmam dediğiniz şeyleri yaparken bulabilirsiniz.

Cinsellik

Kendinize olan güveniniz ve cazibeniz etrafınızdaki herkes tarafından fark edilirken, hiç ummadığınız kişilerin göz hapsinde olacaksınız. 2018 yılının son ayları ışıltınızı daha da parlayacağını bilmelisiniz. Cinselliği de üst seviyelerde yaşıyor olacaksınız. Hayal gücünüzün de desteği ile anlarınıza yenilerini ekleyecek, partnerinizle mükemmel uyumu yakalayacaksınız.

Sayfa görüntülenme : 9156
67%
24%
8%
0%
0%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

KOVA, 2018, SONBAHAR, AŞK, TUTKU,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA