2018 KOÇ BURCU SONBAHAR AŞK HAYATI

KOÇ BURCU

Basit konuları büyütmeden çözebilme yeteneğiniz büyük sınavları da arkanızda bırakmanıza yardımcı oldu. Kalp kırmamak adına aileniz ve çevrenizdeki kişilerle verdiğinizin tüm yanılgıları artık geçmişte bırakmaya başlayacaksınız. Şimdi dünya sizin geleceğinizi kurmak için dönüyor. Görünenler kadar görünmeyenlerin de olduğunu düşünen kalbiniz artık daha sade. Kendi içinizde devrimlerden geçtiğinizi bu süreçte yine en iyi siz gözlemleyeceksiniz. 2018 yılının geri kalanında Uranüs sayesinde daha da mutlu olacağınızı fark etmeniz ise tesadüf olmayacak. Verdiğiniz kişisel kararların ne kadar doğru olduğunu fark edeceğiniz olaylar yaşayacaksınız. Oldum olası oyunlardan sıkılan kalbiniz çevrenizde dönen oyunları görmenizi sağlarken ayrıca tepkisiz kalmayı tercih edeceksiniz. Tepkisiz kalmanızın nedeni ise artık kişilerin gerçek yüzünü görmüş olmanız. Temmuz ayında Güneş ve Ay’ın öncü burçlarda dizilim yapması her deneyimin zamanı olduğunu fark etmenizi sağladı. Bu döngüden sonra artık hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığını düşüneceksiniz. Kariyer hayatınıza yönelik olumlu gelişmeler yaşarken üst üste çıkacağınız seyahatlerde de farklı deneyimler yaşayacaksınız.

Ağustos ayı sizin için büyük kararları barındırırken aşk ile işin birbirine girdiğini düşünmenize sebep olacak gelişmeler yaşayacaksınız. Korkmayın! Çünkü 2018 yılının eylül ayı fırsatların kapınıza dayanacağını işaret ediyor. Unutmayın sevgili Koç burçları artık hayat sizi yargılamıyor, yormuyor. Önce ben demeniz için size fırsatlar sunuyor. 

Aşk

Sizi siz yapan sadakat ve sahiplenme duygunuz artık toparlanıyor. Adeta iyileşmek için sizi yeniden ayağa kaldırıyor. Sizi oyalayan her şeye set çeken gökyüzünün 3 tutulması belirsizliklere çelme takarken sizi de sonuca götürüyor. Özellikle ilişkisi yeni bitmiş bir Koç burcuysanız, kalp kırıklıklarınıza iyi gelecek bir aşka yelken açmaya hazır olun. Kendinize yeni bir yol planı çizecek, geçmiş ile ilgili herkesi geride bırakacaksınız. Ekim ayında aşk için dünyaya geldiğinizi yine size bu döngü hatırlatacak. Farklı olanı yaşayacak ve çevrenizdeki kişileri kıskandıracaksınız.

Tutku

Sevgili Koç burçları tutkularınız artık geçmişten değil gelecekten feyz alıyor. Tabi yüreğinizin içindeki kırgınlıkların rehaveti olmasa yeniden koşmaktan, denemekten sizi kimse alıkoyamaz. Ağustos ayındaki tutulma ve ekim ayındaki aşk gezegeni Venüs’ün geri hareketi uykusuz günler geçirmenize neden olabilir. Ancak kalbinizin ritmini artıran, boğazınıza düğümler atacak yüksek konuşmalar ise bir şekilde bu döngüde rutine girecek.

Cinsellik

Dünyaya kuralları yıkmaya geldiğinizi kabul etmelisiniz. Bu sizsiniz. Koç burcu demek her şeye dokunmak ve arzulamak demektir. Bir ilişkide bunlar yoksa siz de o ilişkide yer almazsınız. Birliktelikler adına sorgulamaların peşine düşmenize sebep olacak olan ise ağustos ayında gerçekleşecek yılın son tutulması olacak. Bu sefer bahanelerle ikna olmayacaksınız.

Sayfa görüntülenme : 8229
79%
17%
1%
1%
0%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

KOÇ, AŞK, TUTKU, SONBAHAR, 2018,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA