2018 İKİZLER BURCU SONBAHAR AŞK HAYATI

İKİZLER

Bu yıl sevdiklerinizi iyileştirirken kendinizi unuttuğunuzu geçtiğimiz ay fark ettiniz.  Şans ve bolluk gezegeni yılın son ayında ilişkiler evinizi yüceltirken sizin destekçiniz olacak.  Bir çare hissettiğiniz konularla yolunuz ayrışırken, gerçeklerin aslında bir şekilde ortaya çıkma huyunun herkes için geçerli olduğunu fark edeceksiniz.  Gökyüzü bu aydan itibaren aşkın, ilişkilerin de üzerinde duygularınızı tetikleyecek konunun ilahi aşk olabileceğini işaret ediyor. Bugüne kadar hayatınızda hiç yaşamadığınız deneyimler yaşarken kendi içinize dönecek ve ruhunuzu iyileştirmek için elinizden geleni yapacaksınız. Yılın en iddialı tutulmaları yaşanırken içinizde farklı umutlar yeşerecek diyor yıldızlar! Size her konuda destek veren burcunuzun akılcı yanı içinizde bazı ukdelerinizin olduğunu fark ettirecek.   Yılın ortasından bu yana girdiğiniz çevreler farklı konulara yönelmenize sebep oldu.  Her şeyi en ince ayrıntısına kadar gözlemlediğiniz bu süreçte aslında hayatın büyük oyunlara değil basit algoritmalar üzerine kurulu olduğunu fark edeceksiniz. Eğer 1970 – 1984 yılları arasında doğduysanız 2018 yılının sonuna kadar beklentilerinizin tamamen değiştiğini fark edeceksiniz.  

Aşk

Sevgili İkizler burçları, aşkta hiçbir zaman belirsizliğe katlanamadınız. Sizin için ya bir şey vardır ya da yoktur ilkesi ile kavradığınız hayat özellikle aşkta sizi fazlasıyla zorladı.  Şimdilerde ise kalbinize zaman tanıyor hiçbir şeyi aceleye getirmek istemiyorsunuz. Her ne kadar dile getirmeseniz de sevmek sizin için en saf duygu ve bunu hesapların üzerine hiçbir zaman oturtmadınız. Gökyüzündeki tutulmanın ardından devam edecek mücadele gezegeni Mars’ın geri hareketi sevgi için nelerden vazgeçebileceğinizi görmenize neden olacak.  

Tutku

Hayatın her bölümünü tutku ile yaşayan biri olarak iş hayatınızdaki tutkularınız 2018 yılının son beş ayında yeniden gündeme gelecek.  Hiçbir şeyi yarım bırakmadan geçen eylül ayında ise hem hızınızı hem de kazançlarınızı fark edeceksiniz.  Sevgili ikizler burçları ekim ayında önemli bir görüşmeniz veya seyahatiniz var ise mutlaka kontrolü elinizde tutmanızı tavsiye ederim. Gökyüzünün en karışık aylarından birini yaşarken kendinizi aksaklıkların içinde kaybolmuş hissedebilirsiniz. 15 Kasım’a kadar gökyüzündeki Retroların sert rüzgarlar estireceğini düşünürsek ajandanıza şimdiden önemli tarihleri not almalısınız.

Cinsellik

Hayatın umutlarınızı kırdığı günler yaşarken ne yağacağınızı bilemediğiniz anlar yaşadınız ve belki de ilişkinize yanlış yerden sarıldınız. 2018 yılının son ayları bu kırgınlıklarınızı toparlarken kaybettiğiniz hislerinizi de yerine getirecek. Özellikle birlikteliğinize dair beklentilerinizin karşılanacağı günler yaşarken, tutkuyla bağlandığınız farklı deneyimler de yaşayacaksınız.

Sayfa görüntülenme : 8203
54%
20%
9%
7%
4%
3%


YORUM YAP

Yorumlar

Şule topal - 23-08-2018 19:38:40
25.05.1972 22:30-23:00 arası doğmuşum. İş ve parasal sıkıntılar son 6 yıldır peşimi bırakmıyor. Eski gelir seviyeme hala sahip değilim. İş değiştşrmek için en uygun zaman nedir, parasal açıdan bir rahatlama öngörülebilir mi?
Nazlı Sönmez - 24-08-2018 12:28:55
Yükselenim İkizler, içim rahatlamadı değil.

Popüler kelimeler

İKİZLER, SONBAHAR, AŞK, TUTKU, 2018,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA