2018 BURÇ YORUMLARI

2018 yılına hazır mısınız? 2018 yılı burç yorumlarınızı sizin için derledim. Aşk, kariyer ve para, sağlık bölümlerini dikkatli okumanızı tavsiye ederim. Herkesin yeni gelen yıla dair beklentileri ve dilekleri var. Gökyüzünün hepimize en önemli mesajı ise: 2018 yılında hedeflerinizden asla vazgeçmeyin! Çünkü yeni yıl; hedeflerinden vazgeçmeyenleri, sabredenleri ve emek verenleri sevindirecek. Geçmişi bir kenara bırakın ve şimdiki zamana odaklanın. 

KOÇ BURCU

2018 sizin için oldukça iddialı olacak sevgili Koç burçları. Yılın ilk aylarından itibaren değişiminizi gözlemleyeceksiniz. Hayatınızda yeni bir dönem başlıyor! 2018 yılında duygularınızı daha derin yaşayacaksınız ve olaylara sakin tepkiler vereceksiniz. 2012 yılından bu yana burcunuzda hareket eden Uranüs burcunuzdan uzaklaşıyor. Bu vesileyle gökyüzü, Koç burçlarına ocak ayının ilk haftalarından itibaren maddi fırsatlar çıkacağını, aile ilişkilerinin düzene gireceğini işaret ediyor.

AŞK

Eğer bekâr bir Koç burcuysanız, aşk hayatınızda beklentilerinizi karşılayamadığınızı düşünüyorsanız ve 1970 - 1984 yılları arası doğumluysanız, yılın ilk ayları gönül ilişkilerinizde şans sizden yana olacak. Gökyüzünün uzun vadeli bir ilişki için size şans getireceğinden hiç şüpheniz olmasın. 2018 yılının en önemli tutulması, şubat ayında gerçekleşirken, ilişki evinizde büyük etkileri olacak. Aradığınız aşkı yılın ilk aylarında bulabilir ve mutluluğa “evet” diyebilirsiniz. İlişki kriterlerinizi yeniden gözden geçirirken, beklentilerinizin değiştiğini fark edeceksiniz. Mart – Nisan aylarında ise dikkat çeken hatta müzmin bekâr Koç burçlarının apar topar evlenmeleri söz konusu olabilir.

KARİYER VE PARA

2018 yılında baharın gelmesiyle birlikte gök kubbe maddi alanlarınızı yönetmenizi sağlayacak. İşinizde başarıyı ve şöhreti oluşturacak bazı gelişmeleri de beraberinde getirecek. Çalıştığınız kurumda büyük değişiklikler olurken, siz de önlem alabilir, kendinizi korumak isteyebilirsiniz. Bazı önlemlerinizde muhataplarınız ile ciddi konuşmalar yapacağınızı da vurguluyor gökyüzü. Uzun yıllardır aynı yerde çalışan bir Koç burcuysanız, mayıs ayında bu konulara çok fazla kafa yorabilir ve zorunlu olarak işten ayrılma fikrine kendinizi hazırlayabilirsiniz. Gökyüzü 2018 yılının ilk günlerinden itibaren sizi yurtdışına çıkartmak istiyor. Gerek iş hayatınızda, gerek maddi konularda o kadar büyük döngülerden geçtiniz ki bu yıl dengenizin bir anda başka bir rüzgâra kapıldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Merak etmeyin, 7 yıldır aynı yerde ya da aynı sektörde çalışan bir Koç burcuysanız, hayattan emekli olmuyorsunuz ama emeklerinizin karşılığını 2018 yılından itibaren yapacağınız köklü yatırımlar sayesinde alacaksınız.

Özellikle sosyal hayatı olan bir Koç burcuysanız; düzenli yaptığınız aktiviteleriniz varsa ve bunları bir arkadaş grubu ile yapıyorsanız, bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Eğer vakıf, dernek, kulüp gibi alanlarda aktif rol olan bir Koç burcuysanız, buralarda birtakım kıskançlıklara ve kısıtlamalara maruz kalabilirsiniz.

SAĞLIK

Sonbahar aylarına kadar sağlığınızla ilgili önemli bir sorun olmayacağını işaret ediyor gök kubbe. Ancak eylül ayından itibaren sindirim, bağırsak ve mide sorunlarınızla ilgili birtakım sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

 

BOĞA BURCU

Bu yıl cesaret sizden sorulacak. Yaşamınızı yeniden düzenlemek adına önemli kararlar alacaksınız. Şubat ayında yılın en önemli günlerinden geçeceksiniz. Son 1, 5 senedir git geller yaşadığınız aile ve kardeşler konularında rahatlayacaksınız. 2018 yılının ilk günlerinde devrim gezegenin burcunuzda aktif olması size cesaret katacak. Önümüzdeki aylarda Uranüs’ün burcunuza geçişi ile birlikte yurtdışı planlarınız için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Son yıllarda bir türlü gerçekleştiremediğiniz seyahatleri organize edeceğinizi işaret eden gök kubbe, yapacağınız yolculuklar neticesinde iş fırsatlarının da artacağını vurguluyor.

AŞK

1984 - 1998 yıllarında doğan bir Boğa burcuysanız, ilişkilerinizle ilgili keskin kararlar alabilirsiniz. Geçmişe dönük konulara, yarım kalan hesaplaşmalara bu yıl yön vereceksiniz. İlişkilerinizdeki belirsizlikleri çözmek için ise birebir diyaloğu tercih edeceksiniz. Şubat ayında 2018 yılının en güçlü günlerinden geçeceksiniz. Güneş Tutulması gerçekleşirken, çok keskin bir dönemin yaşanacağını işaret ediyor gök kubbe. Hayatınızı dönüştüreceğiniz günlerden geçiyorsunuz. Tamamen içgüdülerinize güvenerek hareket edeceksiniz. Birilerine kulak assanız da bildiğinizi okumaktan şaşmayacaksınız.

Evde, düzeninizde hayatınızı şekillendirmeye çalışabilirsiniz. Aynı zamanda evli olan Boğa burçları evlilikleri ve birliktelikleri konusunda temmuz ayına kadar hassas olmalılar. Bu yılın sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmaya kelimeler yetmez…

İkili ilişkiler konusunda problemleri olan bir Boğa burcuysanız ve geçmişten gelen konuları çözmeye alışıksanız, size gün doğabilir. İkili ilişkilerindeki mağrur yapınızı öne çıkararak sakince ve dikkatli gözlemlerde bulunabileceksiniz. İlişkinizde müdahil olmaya çalışan üçüncü kişilere karşı koruma refleksi geliştireceksiniz. Bazı konuları sınırlar çizerek ve öğreterek çözümleyeceğinizi vurguluyor, gökyüzü.

KARİYER VE PARA

Gökyüzü, 2016 yılının ağustos ayından bu yana kafanızda şekillendirdiğiniz konuları hayata geçirebileceğinizi işaret ediyor. Eğer uzun zamandır kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız ya da serbest zamanlı çalışan bir Boğa burcuysanız; kendi ofisinizi, düzeninizi, şirketinizi faaliyete geçirmek için girişimde bulunabilirsiniz. Gökyüzünün size verdiği cesaretle sözlere değil kendi programınıza, planlarınıza odaklanacaksınız.

Güneş Tutulması sorumluluk alanlarınızda etkili olurken, uzun zamandır kurumsal bir firmada çalışan Boğa burcuysanız, bulunduğunuz pozisyondan bir üst mevkiye terfi alabilirsiniz veya zam beklentiniz gerçekleşebilir. 1970 - 1984 yılında doğan Boğa burçları patron ya da yöneticilerinden büyük destek görecekler.

SAĞLIK

2018 yılında özellikle spor yaparken ya da bir yerlere yetişme telaşında, fiziksel kontrolünüze hâkim olmanızda fayda var. Migren ve bunun gibi rahatsızlıklarınız varsa yapmanız gerekenleri, ilaçlarınızı ihmal etmeyin.

İKİZLER BURCU

2018 yılı sizin için çok güçlü başlayacak! Son 2,5 yıldır ilişki evinizde etkili olan Satürn’ün gazabından nihayet kurtuluyorsunuz. Satürn’ün yarattığı rehaveti üzerinizden atacak ve huzuru yeni yılda bulacaksınız sevgili İkizler burçları. Daha fazla konuşacak ve ilişkinizle ilgili kararları siz alacaksınız. Özgür ruhunuzu en iyi şekilde ifade etmeniz için gökyüzü sizi destekliyor. Yenilikler ve karalar açısından hızlı bir ay yaşayacaksınız.

AŞK

Sevgili İkizler burçları, 2017 yılında aranıza mesafe koyduğunuz insanlara yeniden şans verebilirsiniz. Duygularınızın yüksek olduğu 2018 yılında tutkularınızın arttığını gözlemleyeceksiniz. Kendinizi yenilemek ve değiştirmek istediğiniz bir yıldasınız. İyileştiren yılda yanlış anlaşılmaları aşacak,  eksik diyalogları tamamlayacaksınız. Karşılıklı anlayışın hâkim olduğu, iletişimin kıymetli olduğu bir dönemden geçiyorsunuz.

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte bekâr İkizler burçlarına gökyüzü şans getirecek. İlgi gördüğünüz gibi ilgi duyacağınız insanlar da olacak. Bulunduğunuz ortamlarda sık sık bir araya geldiğiniz bir kişiden etkilenebilirsiniz. 2016 yılından beri aklınızdan çıkaramadığınız biri varsa ilkbaharda karşılaşabilirsiniz. Bunca zaman sonra yeniden akılınızı karıştırması, yeniden bir ilişkiye başlamanızı sağlayabilir. 

KARİYER VE PARA

Eğer kendi işinizi yapıyor ve ortaklı bir işletmeniz varsa; 2016 yılından beri mücadele ettiğiniz konuları düzenleyeceksiniz. Geçmişe dönük borçlar, sorun çıkartabilir ve sorumluluklarını eksik yapan kişilerle karşı karşıya kalabilirsiniz. İnisiyatiflerini olumsuz kullananlara karşı kararlarınız net ve keskin olacak diyor gökyüzü. İddialı kararlar alırken, sizi siz yapan benliğinize dört elle sahip çıkacaksınız. Duygusal anlamda sizi kullanmaya çalışan kişilerle aranıza mesafe koyabilirsiniz. 

Çalışarak kazandığınız, çok uğraştığınız işiniz ya da yatırımınız varsa iddialı kararlar alabilirsiniz sevgili İkizler burçları. Aile içinde oluşan borç ve ödemelerin bir kısmını paylaşmak zorunda kalabilir, sırf bu yüzden fikir çatışmalarına girebilirsiniz.  Yılın bazı dönemlerinde araba vergisi ya da buna benzer sürpriz gelişen ödemeleri bütçenizi aşarak yönetmek zorunda kalabilirsiniz.

SAĞLIK

2018 yılında sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Ailenizde 1949 - 1959 yılları arasında doğan yakınlarınızın sağlık problemleri oluşabilir. Uzun zamandır yaptığınız planları değiştirmeniz gerekebilir.

YENGENÇ BURCU

2018 yılına Merkür’ün ilişki evinizdeki desteği ile başlayacaksınız! Artık ilişkilere çok farklı bir gözle bakmak isteyebilirsiniz. Aşkta şanslı olduğunuz bir yıla hazır olun sevgili Yengeç burçları. Yeni yılın size cesaret katmasıyla birlikte kendinize fırsat vereceksiniz. Yeni ilişkiler kurarken, keskin ve net adımlar atmak isteyeceksiniz.

Aynı zamanda gökyüzü kariyer evinizde de etkili olacak. Son 7 yıldır düzenleyemediğiniz alanlara eğilebilirsiniz. Bu döngüde farklı sektör ve çevreden teklifler de alabilirsiniz. Gökyüzü, sizi detaylı düşünmeye teşvik ediyor. 2018 yılı, ayağının tozu ile size yeni imkânlar getirdiğini anlamanız için kariyer evinizde elinden geleni yapacak.

AŞK

2018 yılında aşk hayatınızda mottonuz “hareket” olacak sevgili Yengeç burçları. Artık sizin için dönüşüm ve değişim başladı. Öncelikle bazı konuları bu aydan itibaren kulak arkası yapmayı başarmalısınız. Çünkü yılın geneli size güzel fırsatlar sunacak. Ufak detayları ileriye taşımamanız her anlamda 2018’de bir adım önde ve göz önünde olmanızı sağlayacak.

Evli Yengeç burçlarını ise farklı sınavlar bekliyor. Asla başıma gelmez dediğiniz konuları tecrübe edebilirsiniz. Eğer evliliğiniz içinde ortak iş konuları varsa bu alanlarda geri dönüşlere şaşırabilirsiniz. Geçmişte kaldığını sandığınız konular bugün önünüze gelebilir. Sorumluluk konusunda eksik kalan eş ya da eş ailesine karşı tepkileriniz yüksek olacak.

KARİYER VE PARA

Kurumsal bir firmada çalışan Yengeç burçları yeni yılda farklı düzenlemelere tabii olabilirler. 1960 - 1969 yılları arasında doğan bir yöneticiniz varsa, görev yerinin değiştiğine tanıklık edebilirsiniz. İşle ilgili büyük değişimlerden geçeceksiniz. Gelirinizi arttıracak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Deneyim kazanırken, koşullarınız da eskisine oranla olumlu anlamda değişecek. Her ne kadar kariyer hayatınız sizi yorsa da, önünüze çıkan fırsatları kaçırmak istemeyeceksiniz.

Eğer uzun yıllardır aynı yerde çalışıyorsanız, işinizle ilgili büyük dönüşümler yaşayacaksınız.  Gökyüzü, artık kariyer evinizde bir şeyler yapmanın zamanı geldiğini işaret ediyor. Ayrıca bazı değişimlerin şart olduğunun altını çizerken sizin de bu süreci fark etmeniz gerektiğini vurguluyor.

SAĞLIK

Sağlık konusunda huzur arayan Yengeç burçları olumlu gelişmeler yaşayabilirler. Bağışıklık sistemi zarar görmüş Yengeç burçları beslenmelerinde proteine ağırlık vermek isteyebilirler.

ASLAN BURCU

Yaşamınızı yeniden sorgularken, önemli kararlar aldığınız bir yılı geride bıraktınız. Geçtiğimiz yılın tutulma döngüsü hayatınızın her alanını etkiledi. İddialı günleri geride bırakırken, kendinizden çok söz ettirdiniz. Yeni bir yıla başlarken, burcunuzda etkili olacak bir tutulma döngüsüne eşlik edeceksiniz. Bu yıl da sizin için sıradan olmayacak! 2018 yılı sizi baştan aşağı yenilemeye, değiştirmeye, yeni kararlar almaya itecek. 2018’in en çok dikkat çeken burçlarından birisi olmaya adaysınız. Bu yıl kararlı tavrınızla fark edileceksiniz.

AŞK

Aşk ilişkilerinizden şans sizden yana olacak! Gökyüzü bu yıl size birbirinden değerli kapılar aralayacak. Sevdiklerinize karşı daha hoşgörülü olduğunuzu fark edeceksiniz. İlişkilerde toparlayıcı olmanız daha güçlü olmanızı sağlayacak. Kendi iç dünyanıza ayırdığınız vakit kadar ailenizle de birlikte zaman geçirmeye özen göstereceksiniz.

Eğer yalnız bir Aslan burcuysanız, bu yıl bekâr kalmayacaksınız diyor gökyüzü. Yapınıza, düşüncelerinize, yaşam stilinize uygun birinden etkilenip, yuvanızı kurabilirsiniz. Ortak aile çevresi sayesinde tanıyacağınız kişi ile aranızda güzel bir etkileşim başlayabilir. Geçmişte yaşanan ilişkilere şans vermek istemeyen Aslan burçları, yeni insanlara odaklanmakta zorlanmayacaklar. Özellikle 1984 - 1998 yıllarında doğan bir Aslan burcuysanız, geçmiş tecrübelerinizi değerlendirerek karar almak isteyeceksiniz.

KARİYER VE PARA

Bu yıl, kişisel yatırımlarınız ön plana çıkarken, birikimlerinizi geleceğe dönük planlayacaksınız.  Yurtdışında eğitim görmeyi planlayabilir, bu konuyla ilgili ciddi ciddi araştırmalar yapabilirsiniz. Tutulmalar son 1,5 yılınızı şekillendirirken, yaşayacağınız hiçbir şeye şaşırmayın! Hayatınızı dizayn eden tutulma döngüsü evlilik hazırlığı yapan Aslan burçlarını uyarıyor. Ailedeki gençler ile fikir ayrılığına düşmeniz sizi ilerisi için düşündürtebilir. Üçüncü kişilerin bu dönem telefon konuşmalarına, birbirleriyle mesajlaşmalarına kafa yorabilirsiniz. 2018 yılında iletişim adına hareketli bir o kadar da sabırsız olacağınız gelişmeler sizi bekliyor sevgili Aslan burçları.

SAĞLIK      

Üst solunum yollarıyla ilgili geçmişte tedavi gören Aslan burçları bu konularda yeni şikâyetleri olabilir. Şimdiye kadar tecrübe etmediğiniz bir alerji reaksiyonu ile karşılaşmanız mümkün. Bu yıl, göz nezlesi gibi alerjik rahatsızlıklarla karşılaşabilirsiniz.

 

BAŞAK BURCU

Hedeflerine odaklanan Başak burçları 2018 yılını sükûnetle karşılayacak. Ay ve Güneş öncü etkide hareket ederken, yeni bir yıla giriyorsunuz. Emeklerinizin karşılığı için çok çalıştınız ve mükâfatını alacaksınız. 2018 yılına başlarken, tecrübeleriniz yaşam referansınız olacak ve maddi anlamda güzel kazançlar elde edeceksiniz.

AŞK

Kalbinizin sıkıntısını da geçirecek gökyüzü, duygusal kaygılarınıza da son verecek. Bazı anlaşmazlıkların nedenlerini daha iyi anlayacaksınız. Evlilik arifesindeki Başak burçları ise güven beklentilerinim bir kez daha altını çizecek. Sadakat, güven, kendi ile barışık olmayı tetikleyen gökyüzü sizin de bu konularda beklentinizle orantılı çalışıyor.

Yalnız Başak burçları ateş ya da sabit burçtan kişilerle yoğun, tutkulu bir ilişki yaşayabilirler. Mantığın bir süreliğine devre dışı kaldığı bahar aylarında beğenilme isteğiniz hiç tecrübe etmediğiniz duyguları yaşamanızı sağlayabilir. Sıradan ilişkilere değil de orijinal bulduğunuz kişilere âşık olmayı seçeceksiniz.

KARİYER VE PARA

Zihninizi, mantığınızı yöneten gökyüzü size yeni yılda yeni sorumluluklar getiriyor. Eğer bir iş ya da proje için resmi bir kuruma başvurduysanız bu konu üzerinde yoğunluk artabilir. Kariyerine, evine ve ilişkilerine odaklı yaşamayı tercih eden Başak burçları iyi niyetini suiistimal eden insanlara keskin mesajlar verecek. İçinizden gelmeyen hiçbir konuda söz vermeyeceksiniz. Menfaate dayalı ilişkileri de sorgulayacağınızı vurguluyor gök kubbe. Bu kişiler ailenizden bile olsa onlara karşı tavrınız çok net olacak!

Eğer uzun zamandır belli bir alanda hizmet veriyorsanız haziran ayındaki Mars Retro’sunun avantajları olacaktır. Hak ettiğiniz pozisyonda nihayet yerinizi alacaksınız. Kendinizi geliştirmek, eksiklerinizi tamamlamak ve yeteneklerinizi arttırmak için geceniz gündüzünüze karışabilir. 2018 yılı sizin için hızlı başlayacak ve öyle devam edecek. İnsanlara ve olaylara karşı politik olmamanız kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak. Çalıştığınız, sorumluluk aldığınız alanda kendinizden emin olacak ve saygı göreceksiniz.

SAĞLIK

Mevsim geçişlerinde midenizle ilgili rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Sağlıklı yaşam ve beslenme konusunda ilkbahardan beri kendinize yeni bir yol haritası çizerseniz kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Aşırıya kaçmadan beslenmeli, ağır yiyeceklerden uzak durmalısınız. Tansiyon konusunda sıkıntı çeken Başak burçları ise kontrollerini ihmal etmemeli. Yüzmek, doğada yürüyüş yapmak size iyi gelebilir.

TERAZİ BURCU

Zamanın ne denli çabuk aktığının en büyük şahidi olacaksınız! Hayatınızın en önemli 7 yıllık döngüsü başlıyor. 2018 yılına güzel bir motivasyonla başlamanız kariyer adına sizi sevindirecek ve maddi anlamda kazançlarınızı yeni yılda arttıracaksınız. Özgür ruhunuzu besleyecek, yaratıcı, yeniliklere ve değişime açık insanlarla kuracağınız ilişkiler, hayatınıza heyecan katacak. Çıktığınız seyahatlerde ve gerçekleştireceğiniz yeni diyaloglarda yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

AŞK

Evlenmeyi düşünmeyen Terazi burçları ya da ikinci şanslarını denemek isteyenler 2018 yılında beklenmedik aşklara kapılarını açacak. Aklınızı başınızdan alacak, bir gün görmeseniz özleyeceğiniz, kalbinizi teslim edeceğiniz kişi yaşam tarzınıza çok uygun biri olacak. Sevdiğiniz kişiyi, ailenizle gururla tanıştıracaksınız. Gökyüzü yıl boyunca hızlı ve beklenmedik aşklar sürprizler yaratmaya devam edecek. İmkânsız gibi görünse de eski sevgilinizle yeniden bir araya gelebilirsiniz.

Uzun zamandır kalbi boş olan Terazi burçları geçen yılın rövanşını yapacak. Eğer 2017 yılında yıllarca evli kaldığınız kişiyle yollarınızı ayırdıysanız, size uyum sağlayan biriyle karşılaşmanız mümkün. Temeli sağlam bir ilişkiniz varsa ondan beklentileriniz yükselebilir. Hayatınızdaki insanın daha özgür ruhlu ve aşkı hesapsızca yaşayan biri olmasını bekleyebilirsiniz.

KARİYER VE PARA

Maddi gelirlerinizi garanti altına almak isteyeceğiniz bir yıla giriyorsunuz sevgili Terazi burçları. Gökyüzü, 2018 yılının ilk aylarında gereksiz masraflardan kaçınmanızı sağlayacak. Gök kubbe, bireysel anlamda çıkış yapacağınız konular olduğunu vurguluyor. Egosu yüksek, kendini öne çıkartmak isteyen insanların tavırlarına karşı gardınızı alacaksınız. Cesaretiniz artacak ve kendinize daha çok güveneceksiniz. İş yerinde kıskançlıklara ve dedikodulara kulak vermeyeceksiniz. Asılsız, kulaktan kulağa dağılan bu konular sizin itibarinizi ve konumunuzu zedeleyebilir. İş ile aşk hayatınızın karıştığı bu günlerde arkanızdan konuşanları ciddiye almayacaksınız. Ancak tedbir almak için karşı atak yapabilirsiniz.

SAĞLIK

Sağlığınız size zorluk çıkartmayacak ancak dikkat etmeniz ve kendi kendinize önlem almanız gereken noktalar da olacak. Devam eden bir tedaviniz varsa ihmal etmemelisiniz. Hassas olduğunuz konularda ise kendinize önem vermelisiniz.

AKREP BURCU

2018 yılına duygusal bir giriş yapmaya hazır mısınız? Yıla Dolunay’ın duygusal etkileriyle başlayacaksınız sevgili Akrep burçları. Yakınlarınıza karşı duyarlı tavrınız ön plana çıkacağı gibi yanı başınızda gelişen olaylara kayıtsız kalamayacaksınız diyor gök kubbe. Ailenizde gelişen olaylarda söz sahibi olmak isteyebilirsiniz. Aile bireylerinizin sizden habersiz aldıkları kararların sonucunda mutsuz olmaları sizi üzse de fikrinizi almadıkları için canınız biraz sıkılabilir. Çevrenizdeki insanları her anlamda yönlendirmek isteyeceğiniz bir 2018 yılı yaşayacaksınız sevgili Akrep burçları. Şans gezegeni Jüpiter’in Akrep burcuna geçmesiyle hayatınızın birçok alanında şans yeni yılda sizden yana olacak.

AŞK

Eğer bekâr bir Akrep burcuysanız, gönlünüze taht kuracak biriyle karşılaşacaksınız. Kalbinizi size yeniden hissettiren kişi varlıklı bir ailenin üyesi olabilir. Maddi geliri yüksek olduğu için size pahalı jestler hazırlayabilir. Aynı zamanda size de hayalleriniz konusunda maddi – manevi destek olabilir. Gökyüzü, yeni başlayacağınız ilişkiyle birlikte çevrenizin de bir anda değişebileceğini işaret ediyor sevgili Akrep burçları. Güzel bir döneme giriyorsunuz, fırsatları doğru kullanırsanız, hedeflerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Kararsızlık yaşadığınız konularda güvendiğiniz arkadaşlarınızdan yardım alın. Tabii onların fikirlerini de kendi akıl süzgecinizden geçirmeyi ihmal etmeyin.

KARİYER VE PARA

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte çevrenizin aranılan ismi olacaksınız! Gökyüzü, bu yıl kararlarınızda duygularınızı bir kenara bırakıp, aklınızla hareket etmenize yardımcı olacak. İş veya eğitim hayatınızdaki becerileriniz, araştırmacı yönünüz artacak. Mesleki yükselişinizi tamamlayacaksınız ve ayın sonunda profesyonel hayatınızdaki değişimler devam edecek. Büyük satın almalara veya finansal projelere başlamadan önce dikkatli olmanız da fayda var. Paranızı nasıl kullanacağınızı belirlerken, kusursuz bir planlama yapmalısınız.

SAĞLIK

Sağlığınız için enerjinizi korumak ve fiziksel gücünüzü artırmak için adımlar atmanız gerekebilir. İmajınızı değiştirmek için saçınızın renginde radikal bir değişikliğe gidebilir, küçük estetik operasyonlara yönelebilirsiniz.

YAY BURCU

Zor bir yılı geride bıraktınız geride bıraktınız sevgili Yay burçları. Satürn’ün burcunuzdan uzaklaşması hayatınızda ağır bir tecrübe döngüsünü atlattığınızı vurguluyor. 2018 yılında şans sizden yana olacak. Yılın başından itibaren hayatınızla ve girişimlerinizle ilgili daha rahat risk alabileceksiniz sevgili Yay burçları. Yeni yılda Satürn, size maddi güvence verecek ve para kazandıracak. Gelir kaynaklarınızı daha iyi yönetebileceksiniz. Miras, vasiyet, para konularıyla ilgili konular gündeminizde ilk sırayı alacak. 2018 yılına yeni mali düzenlemelerle başlıyorsunuz. Geleceğiniz için olumlu sonuçlar elde edeceğiniz bir zaman dilimindesiniz.

AŞK

İkili ilişkilerinizde geçmişten gelen yaralarınızı sarmaya başlayacaksınız. Uzun süreli bir ilişki içerisindeyseniz ve birbirinizi çok yıprattığınızı düşünüyorsanız, yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız kırgınlıkların üstesinden gelmek için geleceğe odaklanın, sorunlarınızın üstünüzü örtmeyin elbette ama geçmişte de takılıp kalmayın. Siz yönetilmekten değil, yönetmekten hoşlanan bir burçsunuz ve toparlayıcı yanınızın baskınlığı sayesinde sorunlarınızın da üstesinden geleceksiniz.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte cazibeniz, gözlerden kaçmayacak. Sizi beğenen insanların sayısında artış olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Yalnız bir Yay burcuysanız, gökyüzü haziran ayında evleneceğiniz kişiyi size tanıtabilir.

KARİYER VE PARA

1984 – 1998 yıllarında doğan bir Yay burcuysanız, işinizin eğitim alanına daha çok ağırlık vereceğinizi vurguluyor gök kubbe. Çalışma hayatınızda destek göreceksiniz ve önünüz açılacak. Üstlerinizle iletişiminiz her zamankinden daha yoğun ve işlevsel olabilir. Mesleki olarak gelişim göstereceğiniz 2018 yılında ailenizin desteği ayrıca önem kazanacak ve aile bireylerinizden daha fazla anlayış bekleyeceksiniz. Kişisel mutluluğunuz ve mali durumunuz sizin için çok önemli olacak. Bireysel hareket etme ve özgürlük isteğiniz artacak. Son derece dinamik olacak ve eylemlerinizle kendi kaderinizi yaratacaksınız. Para durumunuz beklediğinizden daha iyi olabilir. Para kazanma arayışınızda sosyal çevreniz ve çalıştığınız kurum tarafından destekleneceksiniz. Yatırım yapmayı düşünüyorsanız, iyi bir araştırma yaptıktan sonra beklemenize gerek kalmayacak.

SAĞLIK

Özellikle beslenme konusunda kendinizi ihmal ettiğinizi düşünüyorsanız, birtakım sağlık sıkıntılarınızın üstesinden 2018 yılında gelebileceksiniz. Beslenme konusunda ısrarcı olduğunuz huylarınızı bu dönemde değiştirebilirsiniz. Hatta kolay kolay vazgeçemeyeceğinizi düşündüğünüz bir yiyecekten bir anda uzaklaşmanıza kendiniz bile şaşırabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

2018 sizin yılınız olacak! Yapınızı, karakterinizi her alanda yansıtacaksınız. Yönetici gezegeninizin burcunuzdaki seyri size güç verecek. Bu yıl Satürn, Oğlak döngüsünden etkilenmeyecek hiçbir burç yok. Ancak, bu döngü sizin kaderinizi ve karakterinizi belirleyecek.  2012 yılından bu yana burcunuzda ağır gezegenleri misafir ediyorsunuz. Plüton’la başlayan bu macera, şimdi yönetici gezegeniniz burcunuza eşlik etmesiyle birlikte devam edecek. Oldukça iddialı bir yıla hazır olun. Yılın ilk aylarından itibaren çok konuşulacak ve gündemde kalacaksınız. Hayatınızda engel gördüğünüz kaygılarla mücadele edeceğiniz günler başlıyor. Yaşamınızın tam ortasından geçecek Satürn, sizin doğrularınıza ve değerlerinize destek verecek. Hayata korkusuzca atılmak adına kolay bir sürecin başlangıcını da vurguluyor. Yaşamınıza anlam katacak 7 yıllık bir döngüye giriyorsunuz.

AŞK

Uzun süreli bir ilişkiniz varsa geleceğe dair planlar yapabilirsiniz sevgili Oğlak burçları.  İlişkinizi bir adım daha ileriye taşıyacaksınız. Nişanlanabilir veya evlenmeye karar verebilirsiniz. Duygusal olarak cesaretli olmanız sizi ailenizle karşı karşıya getirebilir. Ancak yine de onları ikna etmeniz zor olmayacak.

2018 yılında yeni insanlarla tanışmak ve aşk için yeni heyecanlar sizi bekliyor. Gökyüzü, kafanıza koyduğunuzu yapmanızı sağlayacak. Aşk ve ilişkiler konusunda oldukça özgürlükçü olacaksınız. Bu yeni Oğlak benliği sizi çok şey kazandırırken artık kendinizi ihmal etmek istemeyeceksiniz. Kendi benliğinizi ön plana çıkartacak belki de bu konuda birlikte olduğunuz kişiyi de zorlayacaksınız.

KARİYER VE PARA

Yeni yılda eğitim hayatı devam eden Oğlak burçlarının hedeflerine ulaşmak için her zamankinden daha çok çalışmaları gerekebilir. Dil bilimine, edebiyata, sanata 2018 yılında ilginiz artabilir. Teknik beceriler için de yeni yılda gökyüzü olumlu etkileri işaret ediyor. İddialı, tartışmalı, engelleri aşan, sorgulayan, öğrenmeye meraklı bir yıl sizi bekliyor sevgili Oğlak burçları.

Kendinizi huzurlu ve rahat hissettiğiniz iş ortamları yaratacaksınız. Son 7 yıldır aynı yerde çalışan Oğlak burcuysanız, iş yerinizde yaşanan değişimden nasibinizi alacaksınız. Bu yol ayrımı size bireysel çalışmak için cesaret verecek. Bilgi ve birikiminizi kendi markanızı yaratmak ya da geliştirmek için kullanmak isteyeceksiniz.

SAĞLIK

Sağlıkla ilgili daha çok ailenizde gelişen problemler nedeniyle yoğunluk yaşayabilirsiniz. Beslenmeye ve fiziksel görünümüne yıllardır önem veren Oğlak burçları ise belli alışkanlıklarını devam ettirmekte ısrarcı olacaklar. Çevrenizden gelen eleştirilere kulak asmayacaksınız. 

KOVA BURCU

Hayatınızı baştan aşağıya değiştirecek, cesaret verecek, kendinizi çok iyi yönlendirebileceğiniz bir yıla giriyorsunuz. Gök kubbe size yüksek duygular verecek ve yıla hızlı bir giriş yapacaksınız sevgili Kova burçları. Alışılmışın dışında kararlar alacağınızı işaret ediyor gökyüzü. Kendinizi yenilediğiniz bu döngüde, yaptıklarınız çok konuşulacak. Gök kubbe, yeteneklerinizi en iyi şekilde ortaya koyacağınızı ve farkındalığınızın arttığını herkese göstereceğinizi vurguluyor.

AŞK

Yalnız bir Kova burcuysanız, hayatınızı kuracağınız kişiyi yılın ilk ayında bulabilirsiniz. Evlilik fikrine sıcak bakmayan Kova burçlarının 2018 yılında fikirleri tamamen değişebilir. Çevrenizdekiler bu duruma şaşırsa da aileniz bu haberle çok mutlu olacak. Zaman zaman verdiğiniz kararı sorgulasanız da sevginizden hiç şüphe etmeyeceğinizi vurguluyor gökyüzü.

Yalnız Kova burçları yeni bir ilişkiye başlayacak ve kendilerini aşkın büyüsüyle enerjik hissedecekler. Geleceğe dair planlarınızı hızla yapabilirsiniz. Evli Kova burçları ise bu yıl ilişkileriyle ilgili sorunları daha rahat konuşabilecek ve köklü değişiklikler yapacaklar. Hayatınızın anlamını değiştirecek etkiler yaratmak için büyük yansımalar olacak. Kimliğinizi nasıl ortaya koyacağınızı belirleyeceksiniz.

KARİYER VE PARA

Çevrenizdeki üst düzey yöneticilerin güvenini kazanacaksınız! 2018 yılında uzun zamandır görüşmediğiniz, itibarlı kişilerle yeniden bağlantı kurabilir, sık sık görüşebilirsiniz. Ufkunuzu açacak insanlarla yaptığınız görüşmeler sizi kariyerinizde bir adım öteye taşıyacak. Zihninizi yakından ilgilendiren gökyüzü gündemiyle duygularınız tamamen değişecek. İçgüdüsel olarak bazı alışkanlıklarınızdan uzaklaşabileceğinizi işaret ediyor gök kubbe. Dış görünüşünüzü ve iç dünyanızı eş zamanlı değiştirebilirsiniz.

Gök kubbe, gelecekteki kariyer büyümenizi hayal etmek ve bunları gerçekleştirecek planlar oluşturmak için ideal bir döngüde olduğunuzu söylüyor. İş ve sosyal hayatınızda zarafetinizle çok konuşulacaksınız sevgili Kova burçları. Duruşunuz, başarı elde etmenizde önemli rol oynayacak. Bahar aylarında arkanıza yaslanın ve kendinize zaman ayırın. Bazı kısıtlamalarla karşılaşabilir ve kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Eğer kamu kuruluşlarında çalışan bir Kova burcuysanız, kendinizi yılın ilk çeyreğinden sonra biraz baskı altında hissedebilirsiniz.

SAĞLIK

2018 yılında sağlığınızla ilgili çok önemli bir sorun yaşamazken, uzun vadede sağlığınızı korumak için spora başlayabilirsiniz. Kronik bel ve sırt ağrılarıyla mücadele eden bir Kova burcuysanız, uygun sporlarla ağrılarınızın üstesinden gelebilirsiniz.

BALIK BURCU

2018 yılına girerken, son 2,5 yıl içinde başarmış olduğunuz her şeyle gurur duymalısınız sevgili Balık burçları. Gökyüzü sizi sonuna kadar test etti ve herkesin yorucu ve zor sayacağı yılları siz başarı ve azimle geride bıraktınız. Gücünüzü ortaya koyabileceğiniz, baskın yapınızı öne çıkartma şansı yakalayacağınız bir yıl sizi bekliyor.  Artık rahat bir nefes alabilirsiniz. Son yıllarda burcunuzda etkili olan tutulmalardan çıkıyorsunuz. Artık sizin için bambaşka bir dönem başladı!  

AŞK

Yeni yılda ilişkilerinizde yapıcı olmak için elinizden geleni yapacaksınız. 2018 yılında ilişkilerinizde kararlı ve istikrarlı tavırlar sergileyeceksiniz. Değişimi yılın başından beri amaç edinen Balık burçları, ilişkilere bakış açısında evrim geçiriyor. Bekâr Balık burçlarının ise karşısına güzel fırsatlar geliyor. Aile çevrenizden gelen tavsiyelere sıcak bakabilirsiniz.  Özgüveniniz yüksek olduğu 2018’de, cazibeniz ve sır dolu yapınızla karşı tarafın ilgisini çekeceksiniz. Özellikle yaz aylarında bambaşka bir aşka evet diyebilirsiniz. Havaların ısınmasıyla birlikte duygularınızın da eskisi gibi olmadığını, kırgınlıklarınızın üstesinden gelmeyi başardığınızı göreceksiniz.

 

KARİYER VE PARA

Artık geçmişi değil geleceği düşünüyorsunuz. Düşünce yapınızdan, arkadaş çevrenize kadar birçok alanda bakış açınız farklılaşacak. Gökyüzü, çevreniz tarafından daha çok saygı göreceğinizi vurguluyor. Özellikle ailedeki gençlere ya da yaşıtlarınıza birer yaşam rehberliği yapacak, onların gelecekle ilgili alacakları kararlarda etkili olacaksınız.

Eğer öğrenci bir Balık burcuysanız part-time çalışma imkânı bulabilirsiniz. Çalışkanlığı ile bu yıl göz dolduran Balık burçları akademik olarak da şans elde edecekler. Çok değer verdiğiniz bir öğretmenizin rehberliğinde ortak bir çalışma ortamında yer alabilirsiniz. Para yönetimi konusunda 2018 yılında şanslı olan Balık burçları özellikle maddi imkânlarını düzene sokacak. 2016 yılından gelen kişisel borcunuz varsa ödemekte zorlanmayacaksınız. Daha planlı ve istikrarlı olmanızı sağlayan yeni yıl size çok iyi gelecek.

SAĞLIK

Yeni yılda kronik hastalıklarınıza dikkat etmenizi öneririm. Kış dönemlerinde sık sık solunum yollarıyla ilgili şikâyette bulunabilirsiniz. Bedensel kondisyona 2018 yılında ekstra dikkat etmeniz gerekebilir. Beslenme konusundaki özeninizi ihmal etmeyin.

2018 yılında hem burçları hem de dünyayı neler bekliyor ayrıntılı yorumlar için tıklayın.

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

28.12.2017

Sayfa görüntülenme : 264131
71%
20%
2%
2%
1%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Tuğba Çelik - 29-12-2017 15:00:40
1981 ikizler yükselen aslan ay başak. Ikizleei okuduğum kadar aslanı da okuyorum.acaba en doğru yönlendirmeyi hangisi ile sağlamış olurum tesekkurle r emeğiniz adına sizi seviyorum

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA