2018 BURÇ YORUMLARI DÜNYA DEĞİŞİYOR

2018 Burç Yorumları Dünya Değişiyor

Önsöz

Gezegenlerin burçlar kuşağındaki seyri 2018 yılı için neleri ön görüyor? İç dünyamızı, yaşam alanlarımızı ve dünya gündemini yakından takip etmeniz için uzun soluklu bir kitapla yeniden karşınızdayım. 2017 yılı için Büyük Hesaplaşma Başlıyor demiştik. Şimdi ise gökyüzünün seyri, “Dünya Değişiyor” diyor.

Gökyüzünün gündemini Twitburc’tan uzun zamandır yakından takip ediyorsunuz.  Son yıllarda gezegenlerin seyri ve eş zamanlı tutulmalar hem dünya gündeminde hem de kişisel hayatlarımızda önemli değişimler yarattı. 2018 yılı, hepimize fırsatlar sunarken, geçmişi değerlendirmemizi ve yaşamımızda büyük değişimler yapmamızı sağlayacak. Gökyüzü, bu yıl bizi oyalamayacak, aksine tüm sorularımıza net yanıtlar verecek. Burcunuza özel olarak hazırladığım yorumlar ve dünya gündeminin birbiriyle ne kadar bağlantılı olduğunu göreceksiniz. Dünyanın farklı bir kabuğa bürünmek istediğini kendi hayatlarımızda hissetmeye başlayacağız. Büyük resme vakıf olmak için “2018 Burç Yorumları Dünya Değişiyor” kitabımın hepinize bir yol haritası olacağını biliyorum. Sadece kendinizle ilgili değil, sevdikleriniz için de merakınızı giderecek birçok ayrıntıyı bu kitapta bulacaksınız.

Gökyüzü, öğreten gezegen Satürn’den, şans gezegeni Jüpiter’e kadar tüm şifrelerini Zodyak’ın asaletine teslim edecek. Eskiye oranla net, kararlı, keskin, adaletli, mücadeleci günler bizi bekliyor. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru kararlar almanız için yılların tozunu silmeye hazırlanın. Çünkü 2018 yılının gökyüzü rehberinde değişimin kaçınılmaz olduğunu göreceksiniz. Yılın en zorlayıcı, en kararlı, en kazançlı, en şanslı dönemlerini kendi burcunuzda okurken, tavsiyelerin Twitburc ‘un size özel yorumları olduğunu göreceksiniz.

Hayatınızın en iddialı yıllarından geçtiğinizi unutmayın. 2018 yılının detayları gelecek iki yılımızı şekillendirecek. İyicil gezegenler ve dönüştürücü gezegenin iletişimi, dünyada büyük dönüşümlerin habercisi. Gökyüzü, 2018 yılında kandırılmak yok diyor. Bütün kararlar, bile isteye alınacak.  

Kendinizi geliştirmek, gücünüzü, potansiyelinizi keşfetmek istiyorsanız ve en önemlisi değişmek istiyorsanız, 2018 yılından mutlaka faydalanın.

Dünya değişirken bizler de değişiyoruz!

2018 yılını anlamak için önce kendimizden yola çıkacağız. Sorumluluklarımız artarken, gökyüzü emek hırsızlarına fırsat vermeyecek. Kaybedenlerden olmak istemeyenlerin, önümüzdeki iki yılı değerlendirmek için bir şansı daha olacak. Yaşamlarımızı şekillendirirken, dünya meselelerini bu yıl da yine çok konuşacağız. Yatırım, eğitim, yurtdışı fırsatları, finans sektörü, yeraltı zenginlikleri ve sınırlar gündemimizdeki sıcak yerini koruyacak.

2018 yılının hızlı bir yıl olduğunu ilk aylarından itibaren hissedeceğiz. Ancak bu sefer yokuş aşağı inmeyecek aksine yukarı çıkacağız. Soluğumuz, yaşam enerjimiz, hedeflerimiz de bir o kadar sıra dışı ve uzun soluklu olacak. Sürdürebilir, sisteme ayak uyduran, yaşamın bir yerinden tutunmak isteyen yorgun yüreklere bir nefes sıhhat olacak. 2018 yılında soyut ile somut ayrışırken, görüşleriniz de değişecek.

2018 yılı hayatlarımızı sil baştan yazacak, ezber bozmaya hazır olun!

Herkesin nasibini düşeninden fazlasını alacağını işaret den 2018 yılı, başarı öykülerinin yanı sıra yaşamlarını yenileyen kişilere de destek olacak.

Gökyüzünün bir yol atlası olduğunu bu yıl bir kez daha göreceğiz. Nasıl mı? 2018 yılında Aslan aksındaki tutulmalar devam ederken, deyimi yerindeyse aslan gibi bir yılın hayatlarımıza yansımasını tanıklık edeceğiz. Önümüzdeki 7 yılık döngünün başlangıcı olan 2018 yılının, hayallerinize ve değişime kucak açtığını özellikle vurgulamak isterim. Her burcun kritik dönemlerini ve olasılıkları belirtirken amacım duygularınızda ve zihninizde hayal etiklerinize gökyüzünün öğretileriyle ulaşabilmeniz…

21. yüz yılın ergenliğini bitirip reşitliğini ilan edeceği 2018 yılında yaşadığımız gezegenin her zamankinden daha keskin günlerden geçtiğini fark ederken, geçmiş yıllara oranla yaşamlarınıza daha çok sahip çıktığınızı göreceksiniz.  Dünya değişirken, siz de ona eşlik edeceksiniz. 2018 yılının gökyüzü rehberinden faydalanmayı ihmal etmeyin, yol haritanızı aklınızdan, kalbinizden ayırmayın.  

Sevgiler

Astrolog Zeynep Turan

Online Satın Alım İçin; http://bit.ly/2Aw74j9

                                     http://bit.ly/2BFvcje

                                     http://bit.ly/2kru2Nc

 

Basın Bülteni

ZEYNEP TURAN’DAN

2018 BURÇ YORUMLARI DÜNYA DEĞİŞİYOR

Siyah Kuğu Kitap’tan yayımlanan 2018 Burç Yorumları Dünya Değişiyor kitabında hem burçlara hem de Türkiye ve dünya gündemine dair çok şey bulacaksınız…

2018 BURÇ YORUMLARI’na dair…

Astrolog Zeynep Turan, kitabında, gökyüzünün burcunuza özel 2018 yorumlarını detaylı bir şekilde anlatıyor.  Gökyüzü, öğreten gezegen Satürn’den, şans gezegeni Jüpiter’e kadar tüm şifrelerini Zodyak’ın asaletine teslim ediyor. 2018 yılında herkesi eskiye oranla net, kararlı, keskin, adaletli, mücadeleci günler bekliyor. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru kararlar almak için burcunuza özel uyarıları dikkate almayı unutmayın! 2018 yılının gökyüzü rehberi değişim kaçınılmaz diyor. Yılın en zorlayıcı, en kararlı, en kazançlı, en şanslı dönemlerini kendi burcunuzda okurken, size yol atlası olacak bu kitabı yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

Dünya Değişiyor

Dünya gündemini çok yakından ilgilendiren konulara ilişkin gökyüzünün neler ifade ettiğinden ve dünya politikalarının gidişatından da bahseden Turan, 2018 yılında astrolojiden yola çıkarak, hem kişisel hayatlarımızda hem de ülke ve dünya gündeminde neler olacağını açıklıyor. Kitapta öne çıkan başlıklar ise şöyle:

  • Bu yıl burçları neler bekliyor?
  • Türkiye 2018 yılında kaderini hangi yönde belirleyecek?
  • Dünya değişime doğru akarken Türkiye NATO’dan çıkıyor mu?
  • Orta Doğu’nun yeni lideri kim olacak?
  • Tarihin tozlu sayfaları hangi liderler için yer ayırıyor?
  • Avrupa Birliği’nin yerine hangi yeni oluşum gelecek?
  • Deprem hangi ülkenin kaderi olacak?

ZEYNEP TURAN kimdir

Astrolog Zeynep Turan, Astrolojiye duyduğu ilgiyi eğitimlerle birleştirerek, astrolojiyi yaşamının temel unsurlarından biri haline getirdi. Astroloji alanında profesyonelleşen

Turan, 2009 yılında Twitburc markasını kurdu ve markasını kurumsal bir kimliğe dönüştürdü.

Astrolog Zeynep Turan, başkalarının ara kaderlerini bulmalarına profesyonel anlamda yardımcı olmak için ilişkiler, yasam ve kariyer üzerine danışmanlık hizmeti veriyor.

Zeynep Turan’ın bugüne kadar çeşitli dergi ve gazetelerde yazıları, röportajları yayınlandı, Vogue, Bebeğim ve Biz dergilerinde aylık olarak astroloji yorumları yapmaya devam ediyor. Sabah gazetesi Günaydın ekinde kendi kösesinde her güne özel astroloji ve burç yorumları yazıyor. Aynı zamanda twitburc.com.tr sitesinde de astrolojiye ve yasama dair yazılar kaleme alıyor.

2013 yılında Postiga Yayınları’ndan, aşka ve ilişkilere astroloji penceresinden bakan “Benim Sevgilim Kim? Zodyak Cevaplıyor” adlı kitabı yayınlandı. Turan ilk kitabında okuyucularına, kendilerini, oldukları kişileri tanımalarını ve ilişkilerini çözümleyebilmeleri konusunda astrolojiye dayalı bilgiler sunuyor. 2016 yılında Siyah Kuğu Yayınları’ndan, ilişkilere yol haritası çizdiği "Kalbine Güven Aşk Hala Var" kitabında ilişkileri A’dan Z’ye ele alıyor. "Büyük Hesaplaşma Başlıyor" kitabında ise 2017 yılına ve burçlara özel astroloji yorumları bulunuyor. Yine Siyah Kuğu yayınlarından çıkan "Ay Günlüğü Ajandası" ile 2017 yılında okuyucularıyla yeniden buluştu.

Zeynep Turan,  “2018 Burç Yorumları Dünya Değişiyor” adlı son kitabını ise okuyucularının beğenisine sunuyor.

Sayfa görüntülenme : 133560
65%
17%
5%
4%
3%
3%


YORUM YAP

Yorumlar

Bülent akman - 19-12-2017 09:53:16
Enteresan, Okuyacağım
Bülent akman - 19-12-2017 09:53:10
Enteresan, Okuyacağım

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA