2018 BOĞA BURCU SONBAHAR AŞK HAYATI

BOĞA

2018 yılının sakin başlayan ancak bir anda hızlanan yaz aylarına hoş geldiniz. Kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz günler yaşamaya hazır mısınız? Sevgili Boğa burçları siz hiçbir zaman gururunuzdan ödün vermediniz. Çevrenizdeki kişilere gerekli duvarları örerken bazen üzüldünüz bazen de haklı yanınızla gurur duydunuz. Şimdi ise gökyüzü tutulmalar sarmalından geçerken bir de üst üste yaşanacak Retrolar aslında kendi dünyanızı yeniden dizayn edeceğinizin habercisi. Bu kadarla da kalmayacak, gündelik hayatınızı kavrayış şekliniz de değişecek. Sitemlerinizi bitirecek, geçmişle aranıza set çekmenizi sağlayacak, hatta kendinizle kavganızı durduracak kadar devrim yaratan yıllardan geçtiğinizi de bilmelisiniz.  Yılın başından bu yana kendi masalınızı yazarken yönünüzü değiştirdiğinizi de fark etmişsinizdir.   Kaygılarınızdan arınmanızı sağlayan ağustos ayı size geçmişte daha önce önünüze çıkan fırsatların benzerlerini koyacak. Ancak kendi ayınızı soracak olursanız kasım ayı derim.  Çünkü kasım ayında aşk gezegeni Venüs burcunuzun karşısında geri giderken hayatınız ile ilgili radikal değişimler yapmaktan çekinmeyeceksiniz. Eğer 1984 – 1998 yıları arasında dünyaya gelmiş bir Boğa burcuysanız bu süreci kendi lehinize çevireceğinizi bilmelisiniz.  Bu hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığını mucizelere inanarak görürken; olmaz yapamam dediğiniz her konunun üstesinden gelebileceksiniz.

Aşk

Gökyüzü yoğun bir gündemle akmaya devam ederken 2018 yılının aşk konusunda size şanslı gelmediğini düşünebilirsiniz. Artık kalbinizin tozunu alacak, kırgınlığınızı dağıtacak aylara geçtiğinizi bilin ve hazırlıklı olun. Yılın geri kalanında yaşayacaklarınıza odaklanmanızı tavsiye ederim. Çünkü sizi iyileştirecek en büyük duygunun sahiplenilme olduğunu hatırlayacağınız aşklar yaşayacaksınız. Aşkın ağustos ayından itibaren kapınızı çalacağını söylüyor yıldızlar. Ve siz bir kez daha aşkın her zaman doğru olanı yapmak olmadığını anlayacaksınız.

Tutku

Mükemmellik sizin ruhunuzun anahtarıdır. Emekle elde ettiğiniz her şeye tutkuyla bağlanır ve kaybetmemek için tüm zarafetinizle mücadele edersiniz. Hem sosyal ilişkilerinizi hem de ikili ilişkilerinizi bu düzeyde tutarsınız. 2018 yılının ilk yarısı size bu konuda hoyrat davranmış olsa da ağustos ve eylül aylarında hayatın istediğiniz gibi akacağına şahit olacaksınız. 2018 yılının son beş ayında hayata karşı ne kadar tutkulu olduğunuzu ve alışkanlıklarınızdan asla ödün vermediğinizi fark edeceksiniz.

Cinsellik

Benliğinizden asla ödün vermeyen tavrınız ile her zaman ön planda oldunuz. 2018 yılının son aylarında ilişkinize damganızı vuracaksınız. Özellikle 1970-1984 yılları arasında doğmuş ve ilişkisi olan bir Boğa burcuysanız birlikteliğinizden çok daha keyif alacağınız günler yaşayacaksınız. Hem sevginin hem de tutkunun bir arada olacağı bu süreçte cinsellikte de sınır tanımayıp, yeni deneyimler yaşayabilirsiniz.

Sayfa görüntülenme : 8875
69%
20%
4%
3%
2%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

BOĞA, SONBAHAR, 2018, AŞK, TUTKU,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA