2018 BAŞAK BURCU SONBAHAR AŞK HAYATI

BAŞAK

Emeklerinizin karşılığını alacağınız ayları yaşamaya hazır olun! 2018 yılının değişim yılı olduğunun siz çoktan farkına vardınız. Hayatınızın sınavlarını geçtiğimiz aylarda verdiniz ve artık ödüllerini toplama zamanı. Çabaladığınız, tüm kalbinizle inandığınız, yeni deneyimler elde ettiğiniz her şeyin karşılığını alacak, maddi manevi kazançlarınızla yolunuza devam edeceksiniz. İş yerinizde gösterdiğiniz azim bazı arkadaşlarınızın kıskançlık duymasına sebep olsa da gönlünüzün genişliği ile herkesi affedeceksiniz. Sevgili Başak burçları 2018 yılının son 5 ayı sizin için hem sakin hem de başarı dolu geçecek. Uzun zamandır çıkmak istediğiniz seyahat için bu ay planlamanızı yapabilir, kalabalık bir tatil organizasyonu yapabilirsiniz. Sizin için bu yılın en unutulmaz ayı ise eylül olacak! Hem aşk hem iş konusunda yükselişe geçecek ve çevrenizdeki kişileri dahi yanınızda taşıyacaksınız. Özellikle kendi işini yapan bir Başak burcuysanız işinizi büyütebilir ya da farklı bir sektöre yatırım yapabilirsiniz. Sizin için yılın son 5 ayında mümkün olmayan hiçbir şey olmayacak. 2018 yılının en hareketli aylarını yaşarken tüm dikkatler sizin üzerinizde olacak.

Aşk

Hayatınızın her yönünü toparlayacak olan ağustos ve eylül aylarında geçmişte sorun yaşadığınız kişileri artık tamamen hayatınızdan çıkarmakla kalmayacak, adeta aradığınız huzuru da bulacaksınız. Hem sizin hem de partnerinizin hayatını toparlayan hep siz oldunuz. Ekim ayı itibari ile bu durum değişirken, partnerinizin de artık sorumluluk aldığını fark edecek ve deyim yerindeyse yol arkadaşınızı gerçekten bulduğunuzu hissedeceksiniz. Unutmayın, siz her detayı düşünebilen ve hayatına uygulayabilen yegâne burçlardan birisiniz.

Tutku

Sevgili Başak burçları siz her zaman mantığınızı ve duygularınızı eş değerde tutar ve öyle hareket edersiniz. Ancak 2018 yılının ruhu sizi biraz yordu ve artık dinlenmek istiyorsunuz. Tutkularınızın peşine takılıp gitmek size göre olmasa da eylül ayı itibari ile olmazları oldurtacak gücü kendinizde bularak hareket edeceksiniz. Eğer 2011 yılında evlenen bir Başak burcuysanız yılın son 3 ayında üçüncü kişiler tarafından evliliğinizde sorun yaşayabilir, bir anlık dahi olsa sağduyunuzu kaybedebilirsiniz. Güven duygunuzu zedeleyecek bu olayın üstesinden gelmek ise yine sizin elinizde olacak. Tutkularınızla hareket edecek ve evliliğinize sahip çıkacaksınız.

Cinsellik

Tedirgin olduğunuz zaman sevginizden, şefkatinizden faydalanmak ne mümkün! Genel yapınız sorun çözmeye odaklı olduğu için dokunmayı ve şefkati çoğu zaman unutuyorsunuz. 2018 yılında yönetici gezegeniz tam 4 kez geri gitmeyi planlarken, cinsel hayatınıza daha fazla zaman ayıracaksınız. Yalnız bir Başak burcuysanız, seks hayatınızda kendinizi yeniden keşfetmeye hazır olun.

Sayfa görüntülenme : 9540
61%
18%
7%
6%
5%
3%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

BAŞAK, SONBAHAR, 2018, AŞK, TUTKU,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA