2018 BALIK BURCU SONBAHAR AŞK HAYATI

BALIK

Gökyüzünün desteğine hazır mısınız? 2018 yılının genel gökyüzü hali ikili ilişkileriniz adına size nihai kararlar aldırırken, bazı noktalarda oldukça zorladı. Güzel gönlünüzü toparlarken, uğradığınız haksızlıklar ise aklınızdan hiç çıkmadı. Keskin savunmalarla mücadele ederken kendinizden asla ödün vermediniz. Şimdi ise yılın geri kalanında hem kendinizi hem de hayatınızı toparlama zamanı. Ağustos ayında yaşanacak tutulmalar gelecek adına güzel adımlar atmanıza yardımcı olurken, gökyüzü sizi siz yapan değerleri hatırlamanıza yardımcı olacak. Özellikle sosyal ilişkilerinden yorgun düşmüş bir Balık burcuysanız, siz dile getirmeseniz dahi haklılığınız ortaya çıkacak. Son yıllarda burcunuzda gerçekleşen tutulmaların etkisinden kurtulurken yılın son aylarında aşk hayatınızın da hareketlendiğini fark edeceksiniz. Sonbahar ayları gönlünüzün yeniden açmasını sağlarken, aileniz ile ilgili sorunları da kolaylıkla halledebileceksiniz. 2018 yılının son aylarında sınırlarınızı belirleyecek, tahammül ettiğiniz kişilere rest çekecek, maddi konularla ilgili ciddi ve olumlu adımlar atacaksınız. Önünüzde hiç kimsenin engel teşkil edemeyeceğini bilmelisiniz. Güçlüydünüz, daha da güçleneceksiniz.

Aşk

Sevgili Balık burçları siz aşkta her zaman yapıcı oldunuz. Sevdiğiniz insanlar için elinizden geleni yapar ve asla karşılık beklemezsiniz. Bu durum her ne kadar yorulmanıza neden olsa da vazgeçemeyeceğiniz özellikleriniz arasındadır. Şimdi ise gökyüzü artık daha fazla yorulmanızı istemiyor. İlişkisi olmayan Balık burçlarını hedefine alan gökyüzü bu yılın aşksız bitmeyeceğini işaret ederken, bir süredir flört ettiğiniz partneriniz ile bir ilişkiye başlamanız an meselesi olacak. İlişkisi olan bir Balık burcuysanız, aşk dolu günler yaşarken, sürpriz tekliflerle de karşılaşabilirsiniz. Eğer 1970-1984 yılları arasında doğduysanız ve evliyseniz gökyüzü ailenize yeni bir üye katılımı için sizi destekliyor. Yılın son ayının sürprizlerle dolu olduğunu unutmamalısınız Balık burçları. Aşka verdiğiniz emeğin değerini alarak yılı bitireceksiniz.

Tutku

Nostaljiye olan tutkunuz aklınızın bir noktasının her zaman geçmişte kalmasına neden oluyor. Sizi siz yapan yaşanmışlıkları arkanızda bırakmak istemez, her deneyiminizden ders çıkarırsınız. 2018 yılı adeta sizin için böyle başlayan bir yıl olurken, ağustos ayındaki tutulmalar ile tutkularınızı yönetecek ve yılı bambaşka biri olarak kapatacaksınız. Özellikle aşka karşı duyduğunuz derin tutkuları yönetmenin sizin için çok daha kolay olacağı günler yaşayacaksınız.

Cinsellik

Mesafeli ve savunmacı yapınıza biraz ara vermeye ne dersiniz? 2018 yılının son ayları gözleri üzerinizde toplarken, partnerinizle kıskançlık sorunları yaşayabilirsiniz. Ancak bilmelisiniz ki bu kıskançlıklar size daha da bağlanmasına sebep olurken seks hayatınızı da daha hareketli hale getirecek. Birbirinize açık davranmaktan çekinmeyeceksiniz.

Sayfa görüntülenme : 9882
64%
23%
5%
2%
2%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

BALIK, 2018, SONBAHAR, AŞK, TUTKU,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA