2018 ASLAN BURCU SONBAHAR AŞK HAYATI

ASLAN

Herkesten farklı olduğunuzu biliyor musunuz? Hiçbir zaman ışığınızı ve renginizi ortaya koymaktan çekinmeyen halleriniz çevrenizdeki herkesin dikkatini çekiyor. 2018 yılının son aylarında özellikle sosyal yaşamınızın hareketlenirken aşk adına da dolu dizgin günler yaşanacak. Farkındalığınızı, sağlığınızı, yaşamdan beklentinizi formüle eden ateş burcundaki tutulma sizi çok yakından ilgilendirirken, bazı gerçeklerin de ortaya çıkmasına neden olacak. Eğer çok yakın çevrenizde şüphe duyduğunuz insanlar varsa arkanızdan dedikodunuzu yaptığını da öğrenmeniz ağustos ve eylül aylarına denk gelecek. İnsanların hakkınızdaki düşüncelerine, konuşmalarına ciddi anlamda mesai harcasanız da kendinizi ifade etme ihtiyacı hissetmeyeceksiniz. Çünkü haklı olan siz olacaksınız. Yılın sizin için en iyicil ve sakin ayını ise eylülde yaşayacaksınız. 2018 yılı değişim demekti! Son 1,5 yıldır çabaladığınız, yolunda gitmediğini düşündüğünüz konuların çözümünü bulurken, siz de değişmekten korkmayacak ama cesur adımlar atacaksınız. Özellikle aralık ayı ile 2018 yılını kapatırken iş hayatınıza dair düştüğünüz yanılgıları fark edecek ve harekete geçme zamanı olduğuna karar vereceksiniz. Kendinizi çevrenizdeki insanların sorunlarından bir miktar olsun geri çekebilirseniz, kendinize çok daha fazla zaman ayırarak yaratıcı işlere imzanızı atabilirsiniz.

Aşk

Kalbinizi avucunuza alıp korumak istediğiniz anları geride bırakmaya ne dersiniz? 2018 yılının son ayları size hem şans hem de aşk getirecek. Sevdiklerinize karşı hoşgörünüzü, iyi niyetinizi hiç kaybetmeyen siz zaman zaman haksızlığa uğradığınızı düşündünüz. Ancak tüm bu üzüntüleri ortadan kaldıracak aylar yaşarken geriye dönüp baktığınızda iyi ki yaşamışım diyeceğiniz olaylarla karşılaşacaksınız. Aşk ilişkilerinizde ise hayat sizden yana… Gökyüzü ağustos ayı itibari ile size birbirinden farklı şanslar sunacak. Sevdiklerinize karşı gösterdiğiniz anlayışı kendi hayatınıza karşı da göstermeli ve tutulmaların ahengine kendinizi bırakmalısınız.

Tutku

Sizin için geçmişte yaşanan her zaman geçmişte kalır. Her ne kadar cesur olsanız da tutkularınız sizi değil, siz tutkularınızı yönetirsiniz. 2018 yılının ağustos ayı da tam olarak böyle bir ay olacak sizin için. Eğer 1970-1984 doğumlu bir Aslan burcuysanız ve bir ilişkiniz varsa birlikteliğinizde bu zamana kadar yaşamadığınız tutku dolu günler yaşayacaksınız. Partneriniz ile olan sorunları bir bir aşarken yaşama karşı olan direnciniz daha da artacak. İlişkisi olmayan bir Aslan burcuysanız, hayatınıza girmek isteyen kişi ile kasım ayında tanışırken tutkulu bir aşka da merhaba diyeceksiniz.

Cinsellik

Duygularınızın peşinden gitmekte bir an olsun bile tereddüt etmeyen sevgili Aslan burçları bu kararlılığını 2018 yılının son aylarında da devam ettirecek ev adeta istediği her şeyi elde edecek. Mantığınızın ağır bastığı dönemlerde dahi duygularınızı dinlemekten kendinizi alıkoyamayacak ve gönlünüze göre hareket edeceksiniz. Işığınız ile etrafınızdaki kişileri etkilerken ten uyumunu yakaladığınız kişi ile keyifli anlar yaşayacaksınız.

Sayfa görüntülenme : 8930
68%
16%
7%
5%
1%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

ASLAN, SONBAHAR, AŞK, TUTKU, 2018,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA