2018 AKREP BURCU SONBAHAR AŞK HAYATI

AKREP

Herkesin kendi masalını yazdığı aylara siz imzanızı atacaksınız. Sevgili Akrep burçları 2018 yılını hep yoğun duygularla yaşadınız ve hiçbir zaman olumsuzluklara yenilmekten yana olmadınız. Gücünüzü kendinizden alıyor, hiçbir zaman duygularınıza yenilmiyorsunuz. Bu yıl değişimine ayak uydurarak kendinizi yenilediniz ve hedeflerinize ulaşmak için elinizden geleni yaptınız. 2018 yılının en hareketli aylarından biri olan ağustos ayında bazı durumların hiç de göründüğü gibi olmadığını fark edeceğiniz olaylar yaşayacaksınız. Özellikle aile içinde yaşayacağınız birtakım olaylar bazı konularda net kararlar almanıza sebep olacak. Görmediğiniz, kulak arkası ettiğiniz bazı kişileri ve detayları önünüze getirecek olan tutulmalar kendinizi sorgulamanıza neden olacak. Tüm canlıların muhtaç olduğu güneş tutulurken amacı size engel olmak değil, bunu kendinize mutlaka hatırlatın. 2018 yılının son ayları yaşanırken çevrenizdeki yakın dostlarınızın size ihtiyacı olabilir. Maddi, manevi elinizden geleni yapmak isterken kendi ihtiyaçlarınızı ertelediğinizi fark edebilirsiniz. Özellikle daha önce destek olduğunuz bir arkadaşınızın tekrar size gelmesi farklı düşüncelere kapılmanıza neden olabilir. Bu düşüncelere kapılmanızın nedeninin arkadaşınızın tavırları olacağını bilmelisiniz. Kasım ve aralık aylarında yaşayacağınız olaylara inanmakta zorluk çekecek, hiç ummadığınız isimlerle yan yana geleceksiniz. Gökyüzü hayatınızı değiştirmeye devam edeceğinizi işaret ederken, kasım ayında burcunuzda Retro yapacak olan iletişim gezegeni Merkür’ün sürprizlerine hazırlıklı olun.

Aşk

Gökyüzü size aşk getiriyor. Şans gezegeni Jüpiter’in bu yıl burcunuzda hareket ediyor olması birçok konuda yüzünüzü güldürürken, eksik kaldığı noktaları da 2018 yılının son aylarına sakladı. Özellikle aşk konusunu hedefine alan gökyüzü en büyük destekçiniz olacak. Ağustos ayının gökyüzü hareketleri kalp kırıklıklarınızı gidermeyi hedeflerken eylül ve kasım aylarında hayatınızın aşkını bulabileceğinizin altını çiziyor. Sevgili Akrep burçları eğer bir ilişkiniz varsa ya da evliyseniz güzel bir döneme girdiğinizi bilmelisiniz. Dert ettiğiniz ufak tefek sorunlardan dahi kurtulacak, keyifli günler yaşayacaksınız.

Tutku

İhtiraslı ruh halinizi tutkunuz ile beslemeye hazır mısınız? Yaşamınızın her alanına yaydığınız olumlu enerjiniz ile isteklerinizi adeta kendinize çekecek, gökyüzünün desteğini de arkanıza alacaksınız. Siz hiçbir zaman duygularınızı dile getiren biri olmadınız, hep anlaşılmayı beklediniz. Ancak yılın son aylarında öyle olaylar yaşayacaksınız ki kendi içinizde tutku ile bağlandığınız tüm duygularınızı dile getirecek, önünüze çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendireceksiniz.

Cinsellik

Sevgili Akrep burçları sizin için düşüncelerin uyumu kadar ten uyumu da önemlidir. Aşkta sahiplenilmeyi, sarıp sarmalanmayı ararsınız. Kendinizi her zaman olduğunuzdan çok daha çekici ve seksi hissedeceğiniz günler yaşarken, hayatınızı renklendirecek kaçamaklar da yaşayabilirsiniz. Özellikle bekar ve sevgilisi olmayan Akrep burçları için gökyüzü beklenmedik aşlar sunacak.

Sayfa görüntülenme : 9491
69%
13%
9%
3%
1%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Nazlı Sönmez - 24-08-2018 12:28:44
Şükürler olsun, çok sınandım.

Popüler kelimeler

AKREP, SONBAHAR, 2018, AŞK, TUTKU,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA