2018-2019 AstroDefter

2018-2019 AstroDefter

Hangi günler riskli, kolay, akıcı ya da zorlayıcı!

Astrodefter hayatınızı kolaylaştırsın! Bu sabah çok huysuzum, başım yerinden kalkmıyor, anlamsız bir öfke var içimde, çok kararsızım gibi düşüncelerinize cevap bulamıyorsanız, işte cevabı burada!  Sizlere yol haritası olacak Astrodefter Astrolog ve Yazar Zeynep Turan tarafından hazırlandı.

Bu defterde yer alan özel günleri ve gezegen hareketleri Güneş ve Ay konumlarına göre kaleme alındı. Ay'ın huysuz günde olduğu zamanlarda kendinizi çaresiz, bitkin ve huzursuz hissedebilirsiniz. Ay'ın ruhunuza yansıyan ışığını ve mesajlarını işte bu defter sayesinde bulabileceksiniz. Astrodefter’de huysuz günlerde yaşamınıza kolaylık sağlayacak sürpriz notlar ve öneriler ile karşılaşacaksınız. Bazı sorularınız bu sayede nedensiz kalmayacak.  Düşüncelerinize, tavrınıza, gündelik pratiğinize eşlik edecek Astrodefter sayesinde yaşamınıza kalite ve farkındalık getirebilirsiniz. Sizler için hazırlanan bu özel çalışmada Güneş ve Ay 'ın en aktif olduğu dönemlere dair bilgiler bulacaksınız. Ay, ruhunuza ve düşüncelerinize yön verirken, Güneş hareket alanınıza ve kararlarınıza eşlik edecek. Tutulma dönemlerinde, Güneş’in burç değişiminde, Yeniay ve Dolunay döngülerinde Astrodefter sayesinde bu uzun Zodyak yolculuğunda size gökyüzü adına eşlik edecek.

Astrolog Zeynep Turan tarafından hazırlanan Astrodefter gökyüzünün Astrogündem rehberliğine eşlik etmenizi sağlarken, kişisel tavsiyeleri de takibinize alarak yaşamınıza kolaylık ve renk katabilirsiniz. Bu özel çalışma defter formatında pratik kullanımlı bir gökyüzü rehberidir. Astroloji’nin bayramı olarak kabul edilen 21 Mart 2018 gününden başlayıp, 21 Mart 2019 tarihine kadar her güne özel içerikleri ile adeta yaşamınızın ayrılmaz bir parçası olacak.

AstroDefter sınırlı sayıda basılmış olup, her defterin arkasında size özel bir numara bulunmaktadır. Zaman zaman Twitburc sosyal medya hesaplarından çeşitli yarışmalar yapılıp, AstroDefter sahiplerine hediyeler verilecektir.

Sipariş Linki: http://bit.ly/2Gdh42z

2018 Basın Bülteni

Sayfa görüntülenme : 24775
45%
18%
12%
10%
9%
3%


YORUM YAP

Yorumlar

NURAY BİLGİN - 20-03-2018 06:21:46
Merhabalar Zeynep Hanım astrodefteri almak istiyorum ama hiç bir yerde bulamamktayım. acaba bitti mi :(
rezzan kanatcı - 20-03-2018 06:21:31
zeynep hanım, kitapçılardan; çıkarmış olduğunuz astrodefter 2018 kitabını bulamadım
N.Nisa Bozdag Arslan - 20-03-2018 06:21:22
Defteri nereden temin edebilirim? D&r da yok.. yardımcı olursanız sevinirim. .
Şenay yıldırım - 20-03-2018 14:46:39
Maalesef üç gündür arıyorum gayrettepe Beşiktaş Levent yok henüz gelmedi diyorlar

Popüler kelimeler

,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA