2017 ve 2018 YILINDA DOĞAN BEBEKLER

2017 ve 2018 YILINDA DOĞAN BEBEKLER

Bugün size az bilinen ancak anlattığım zaman fark edeceğiniz bilgiler sunacağım. Çoğu kişi burcunun özelliğinden ileri gidemediğini de fark edecek. Doğduğumuz yılın, ayın hatta anın dahi farklı bir enerjisi açıklaması vardır. Geçtiğimiz yıl herkesin bildiği gibi Aslan-Kova tutulmalarını yaşadık. Disiplin gezegeni Satürn Yay burcundaydı ve şans gezegeni Jüpiter ise Terazi burcunda hareket ediyordu.   Buda demektir ki 2017’de doğan bebeklerin haritalarını anlatıyor. Derin ve uzun uzun anlatıldığında önemli bilgileri barındıran 2017 yılında doğan bebeklerin hareket kabiliyetleri yüksek, algıları açık ve tepkileri net ve keskin olacak. Bu bebeklerin gelecekte sadece toplumlara değil, uzaya dahi uzanan bireyler olabilir diyor haritaları.  Zamanın büküldüğü evrede doğan 2017 bebekleri ve doğacak 2018 bebekleri aslında içlerinde büyük kapasiteleri barındırıyorlar, nasıl mı?

Altın çağın anahtarını tutan bebekler

21. yüzyılın reşit olduğunu, bu yılın büyük değişimleri ve yenilikleri içinde barındırdığını her fırsatta anlatırken bu döngüde doğan ve doğacak bebeklerin kaderini direkt etkiliyor.  Onların geleceğe şekil vereceklerini ise şöyle açıklayayım. Neredeyse son 100 yılın en hızlı 20 yılını geri de bırakıyor yaşadığımız gezegen.  Bu süreçte ise insanlığın evrim geçirdiğine hepimiz şahitlik ettik. Edeceğiz de çünkü Satürn Oğlak, Plüton Oğlak serüveni son 20 yılın daha da hızlandırılmış 3 yılına girdiğimizi işaret ediyor. Bu yüzdendir ki yaşadığımız zaman da tıpkı camın ağır bir ısıda şekil aldığı gibi evriliyor. Gezegenler bu özel yıllarda doğan bebeklerin kadere yön verebileceğini söylüyor. 2017- 2018 yılında doğan birçok bebeğin bilinci açık olmakla beraber sanki birçok şeyi zaten daha önce biliyormuş gibi bakan gözlerini ve ifadelerini fark edebilirsiniz. Aynı zamanda öğrenmesi ve kavraması kolay zihinlere sahip bu bebekler adeta ebeveynlerini yönlendirecekler. 2018 yılını kaleme alırken artık dünyanın değiştiğini pek çok mecrada belirttim. İster yeni bebek sahibi olmuş bir ebeveyn olun ister çocuğu olacak bir ebeveyn olun 2017 yılında doğan ve 2018 yılında doğacak olan bebeklerin farkını sizler de hemen hissedeceksiniz. Geçmişe dönüp baktığınızda kendinizin de çok değiştiğinizi fark edeceksiniz. Artık hayatlarınıza dair daha net ve keskin kararlar aldığınızı kendinize söylüyor olabilirsiniz. Ne olursa olsun 2018 yılı, son 20 yılın en hızlı yılı olmaya adayken kendinize odaklanmanızı tavsiye ederim.  Eğer adımlarınızı kararlılıkla atarsanız geçmişinizi düzenleyebileceğiniz gibi geleceğinizi de inşa edebilirsiniz.

Astrolog Zeynep Turan 

 

Sayfa görüntülenme : 14484
55%
20%
8%
6%
5%
4%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

Bebek, Astroloji, 2017, 2018, Satürn, Yay, Oğlak,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA