2016 YILLIK BURÇ YORUMLARI!

2016 YILI BURÇLARA NELER HAZIRLIYOR?

Geçtiğimiz yılın son yarısından buyana dünya ciddi bir değişime giriyor.

Dünyada 2016: Dengelerin ve gücün el değiştirdiğini, teknolojinin insan hayatında ve dev markalarda öngörülemez bir boyuta geleceğini işaret ediyor. Yeni yılda, eğlence ve tüketim anlayışının yön değiştirdiğini net bir şekilde gözlemleyeceğiz. Avrupa dünya akımlarını yöneten bir denge olmaktan çıkarken, yenidünya düzenini belirleyen ülkelerin isimleri gündemde boy gösterecek.

Türkiye’de 2016: Dünya basınında toprakları ve aldığı kararlarla konuşulmaya devam edecek. Dünya konjüktöründen bakıldığında Türkiye’yi unutulmaz bir yıl bekliyor.

2015 yılı bünyesinde tatlı gülümsemeler taşıdığı gibi tüm bünyemizi sarsarak, bir takım kırılmalar da yaşattı. Yeni başlayan aşklar, sonu gelen evlilikler, sürprizlerle gelen mutluluklar, kazançlar, kayıplar…  Sırların sahibinin zincirinde oluşan Güneş ve Ay’ın ilişkisi gibi belki farklı bedenlerde fakat aynı etkileri ruhumuzda hissederek tüm bu iniş çıkışları birlikte tattık. Biraz da bu yüzden geçmişi, neredeyse biçimini unuttuğumuz bir sanat eserine dönüştüren 2015’i fazlasıyla içselleştirmiş olabiliriz. 2016’ya bu kaygılarla giriyorsanız, yaptığınızı ve yapmak istediklerinizi sorgulamak, yıla en doğru giriş yöntemi olacak. Çünkü zihnimizdeki tüm soruları cevaplandıracak 2016, bizlere hayattan öğrendiklerimizi uygulama fırsatı sunacak. Dolayısıyla bu değişen dünyadan çok şey öğrenecek ve kim olduğumuzu yeniden hatırlayacağız. Astrolojinin bir yol haritası olduğunu daha önce de çok defa belirttiğimden, zamanı akışına bırakmak yerine, yer yasasına etki edecek, gök yasasına kulak vermenizde fayda var.

Hepimizi başarıya ve azme odaklandıracak 2016’da,  vicdanınızın size bir pusula olmasını dilerim!

KOÇ BURCU;

Lider yapın ve ortalığı kasıp kavuran cazibenle 2016’da seni neler bekliyor?

Gözlüklerini Tak ve Yalnızca Aşka Odaklan! Çünkü

Mart ayından itibaren seni düşünmeye ve hayatı sorgulamaya iten her şeyi geride bırakıyorsun! Seni hak ettiğini düşündüğün ve tam anlamıyla odaklanabileceğin aşkı 2016’da bulacaksın. İlişkiler konusunda pazıllarını doğru yere koyup, ortaya çıkan resmi gülümseyerek seyredeceksin. Seni heyecanlandıracak, aşkı ve tutkuyu damarlarında hissettirecek bir partnere şimdiden hazırlıklı ol!

Yeni Bir Hesap Açsan İyi Olur! Çünkü

2016, kasanı doldurmaya hazırlanıyor. Kendinden emin atacağın adımlar, giriştiğin projeler bu yıl karşılığını kat kat alabileceğin başarılara imza atmanı sağlıyor. İş gücün ve pratik zekânın fazlasıyla etkin olacağı bu yıl rakiplerine kendi sahanda meydan vermeyeceksin!

Unutma!

23 Mart tarihinde ilişki evinde gerçekleşecek Ay tutulması ilişkilere olan bakış açını tamamen dönüştürecek!

29 Temmuz ve 29 Aralık tarihleri arasında burcunda hareket eden Uranüs seni adrenalin bağımlısı yapabilir. Kazanmak artık daha kolay olacak!

BOĞA;

Atacağı adımı zeminine göre hesaplayan, kararlı ve güçlü yapını 2016’da neler bekliyor?

En Güzel Kıyafetini Giy ve Keskin Konuşmalara Hazırlan! Çünkü

2015’te fırsat bulup da gerçekleştiremediğin ciddi konuşmaları 2016 yılında kesinlikle yapacaksın Boğa. Partnerin artık ilişkiden ne beklediğini tıpkı senin kadar bilecek. Neye mal olursa olsun, kendinden ödün vermeden ilişkini geleceğe taşıyabilir ya da noktalayabilirsin. Hayatını yönetmeyi en iyi bilen burç olduğunu sen zaten biliyorsun. 2016 hızlı kararlar alabileceğin bir yıl olduğu için biranda kendini balayında bulabilirsin!

Geçmiş Hesaplarını Kurcalasan İyi Olur! Çünkü

2016 yılında keşkeleri çantanda taşımıyorsun Boğa burcu. Vazgeçemeyeceğin ne varsa bu sene senin karşında olacak. Çöpe gittiğini düşündüğün tüm projelerin, yeniden gün yüzüne çıkmak ve hayata geçmek için fırsat kolluyor. İşindeki başarı, ilişkilerine de ışık olacak ve yılın ilk aylarında unutulmaz olaylar yaşamana sebep olacak.

Unutma!

22 Nisan - 28 Mayıs tarihleri arası, karşına çıkacak ortaklıklar ya da uzun süreli seyahatler için hiç doğru bir tarih değil.

İKİZLER;

Hayata gülümsemeyi çok iyi bilen, zaman zamansa kaygılara düşen yapını 2016’da neler bekliyor?

Eskileri Çıkar At, İstersen Bağışla! Çünkü

2016 yılı sana yeni bir dizayn hazırlıyor! İlişkilere, insanlara ve aşka dair fikirlerin tamamen dönüşerek olgunlaşıyor İkizler burcu. Artık eskisi gibi aşk uğruna hayatından ödün vermek yok. Şimdi sen konuşacaksın ve partnerin seni dinleyecek. Zihnin, zaman kadar net ve hızlı işliyor. Duygularının değil mantığının işlediği 2016 seni baştan aşağı değiştirmeye hazırlanıyor!

Programlarını Sıklaştıracak Çalışmalara Hazırlıklı Olsan İyi Olur! Çünkü

İrade ve disipline önem veren tarafını, 2016’da daha fazla konuşturacaksın! Yönetici bir İkizler burcuysan çalışanlarının vay haline. Eksiksiz ve kusursuzu arayan bakış açına sen bile bu yıl şaşırabilirsin. Hayatın somut işlediğini fark ettirecek 2016 seni iş ve kariyer odaklı bir İkizler haline getirecek!

Unutma!

17 Haziran - 10 Eylül tarihleri arasında kariyerini inşa ederken, 7 yılını etkileyecek net kararlar alabilirsin. Hayal etiğinden daha iyisi olacağını görecek, baş etmen gereken rakipleri alt ederek kazanmanın tadına varacaksın.

YENGEÇ;

Sevgi ve yardımlaşmayı ceplerinde taşıyan yapını 2016’da neler bekliyor?

Gövdendeki Kilidi Aç ve Anahtarını Fırlat Gitsin! Çünkü

Yılın en değişen burcu sensin. Artık hayattan korkmak, yapmak istediğin şeyi üç kez düşünmek yok. Hayata dair kaygılarını gövden söküp, atacaksın. Zaten yeterince yük olmamışlar mıydı? 2016 yılı sana yaşamın içinde keşfedeceğin birçok yan sunduğu için, daha önce “Aman!” dediğin her şeyi bu yıl deneyimleyecek ve hiç pişman olmayacaksın. Bu yüzden sana aykırı gelecek ama yaşamına renk katacak partnerlere hazırlıklı olsan iyi olur Yengeç!

Emeklediğini Düşünürken Koştuğunun Farkında Bile Olmayacaksın! Çünkü

2016 yılı sana çok da tercih şansı bırakmadan seni hedeflerine sürüklüyor. İstemesen de kariyer kapıları sana sonuna kadar açık olacak ve sen “Ne oluyor böyle?” dediğinde zaten arzuladığın koltuğa oturuyor olacaksın! Değişimin seni korkutmadığı 2016’da farklı piyasalarda görev almak, sana duygusal bir doyum yaşatacak!

Unutma!

18 Nisan - 26 Eylül tarihleri arası, tutkulu aşklarına start vereceğin tarihler olacak!

Hayatına dair son 6 yılının en önemli kararlarını alırken, 23 Mart iş çevreni tamamen değiştirecek bir tarih olacak.  

ASLAN

İrade ve kontrol edebilme gücüne sahip, lider yapını 2016’da neler bekliyor?

İş hayatında aşırı yoğun gelen 2016, aşk hayatında sınır tanımıyor! Çünkü

Duygularının seni yormasını artık istemiyorsun Aslan burcu. Bu yüzden 2016’da yaşattığı güzel duygularla seni başka bir dünyaya taşımayan kimseye hayatında yer vermeyeceksin. Yeterince yoğun geçecek 2016’da yeni aşklara yelken açarken rahatlamaya ihtiyaç duyacaksın.

Tahtına Oturmaya Şimdiden Hazırlansan İyi Olur! Çünkü

Kariyer alanında yılın ilk günlerinde deneyimleyeceğin tempoya sen bile inanamayacaksın.  2016 yılı uzun zamandır hayalini kurduğun plan ve projelerini hayata geçirme fırsatı veriyor Aslan burcu! Hedeflerinden hiçbir şeyi kaçırmayacağın bu yıl, daha başarı odaklı ve daha dikkatli olacaksın. Rakiplerinin senden korktuğunu bildiğin için kariyer hayatında daha büyük ve riskli adımlar atacaksın!

Unutma!

5 Ocak - 20 Ocak tarihlerinde ilişki evinde gerçekleşecek Merkür, partnerinle nefesini kesecek konuşmalar yapmana sebep olabilir.

BAŞAK;

İşleyen demirdeki demir kadar sağlam olan Başak, 2016 yılında çalışkan ve özverili yapını neler bekliyor?

Maziye Takılma Şimdiye Bak! Çünkü

2016 yılı geçmişte deneyimleyip, kendine “Tamam, demek ki bu, böyleymiş…” dediğin tüm verilerini yıkıp, tüm algını değiştirerek seni yeni bir ilişkiyle karşı karşıya bırakacak. Afallayabilir ya da hayranlık hissiyle duygularını tam anlamıyla ifade edemeyebilirsin. Gerçek olan, sevginin ne olduğunu tekrar düşünecek ve bu kez doğru cevabı verebileceksin Başak!

Yola Planlı Çıkmayı Unutma! Çünkü

Yılın şanslısı sensin! Her konuda hızla büyüyen hayatına yetişmek için adeta kendinle yarışabilirsin. Zamanında sana sırt çevirenler, 2016 yılında bir bir sıraya girecek! Atladığın, yakalamakta güçlük çektiğin ya da “Olmaz bu…” diye düşündüğün tüm iş alanları 2016’da yeniden ziyaretçin olacak. Yani istersen onları misafir edebilirsin. Çünkü az ya da çok her şeyle baş edebileceğini sen zaten biliyorsun.

Unutma!

Yılın ilk Güneş tutulması, ikinci evinde gerçekleşecek. Bu dönemde düşüncelerin bazen yanlış yönlendireceğini unutmalısın. 1 - 16 Eylül tarihleri arasında maddi anlamda büyük bir kazanım elde etmek istiyorsan kaygılarından kurtulmalısın.

TERAZİ;

Her insanın bir hayat felsefesi olacağını düşündüğün pozitif yapını 2016’da neler bekliyor?

Hayatın altın tepsilerde sunulması gerektiğine inanan yapın, 2016’nın sofrasından en güzel meyveleri sana sunacak!

İlişkide Şıkları Belirleyen Artık Sen Olacaksın! Çünkü

2015’te ılımlı yaklaştığın ve “Öyle de olur.” diye sineye çektiğin her konu 2016’da yeniden gündeme gelebilir. Bu kez aşkın öğrencisi değil, öğretmeni olacak ve gerektiğinde partnerine “Dur!” demeyi bileceksin. Bir ilişkiden ne beklediğini keşfedeceğin 2016, hayatında radikal kararlar alman için hazırlık yapıyor!

Yüklü Hesaplardan Sıyrılmanın Tadına Varacaksın! Çünkü

2016 sana uzun süredir başından atamadığın ekonomik kaygılarını giderecek imkanlar sunuyor! Finansal açıklarını kapatabilecek güçlü yatırımlar yapacak ve sermayeni arttıracaksın. Geride bırakacağın hesapların stresi senden epey uzaklaşacak!

Unutma!

İmkânsız diye bir şey yoktur. 2016 yılında son 2.5 yıldır yaşadığın her türlü zorluğu geride bırakmana yardımcı olacak Mart ayındaki tutulma, ”Ne olduğuma değil, ne olacağıma bak…” dedirtecek kıvamda geliyor!

AKREP;

Shakespeare’nin eserlerine mana veren ruha sahip olan Akrep, 2016’da seni neler bekliyor?

Zor Sınavlar Bitti. Şimdi Sonuçlarını Takip Etsen İyi Olur! Çünkü

2015 yılında zorlu sınavlardan geçmeye çalışan ruhun, 2016 yılında hayatın tadına varman için sana ortam hazırlıyor. Yeniden anlam haznesini dolduran tarafın hem aşkta hem de dostluklarda kendine göre olanı seçecek ve gerçekten istediği için bir birliktelik yaşayacak. Kimsenin senin kadar zarar görmeyeceğini anlayacağın bu yıl, partnerinin tavırlarına karşı gerçekçi olacak ve ilişkini sen şekillendireceksin!

İdeal Dünyana Ulaşmaya Çalışırken Kendine Liste Çıkarsan İyi Olur! Çünkü

Geleceğe yönelik yatırımlar yapacağın 2016’da, düşlediğin birçok konuda kendini geliştirecek ve yaşam kaliteni yükseltebileceksin. Kişisel gelişiminden tut, piyasalardaki hedef kitlene kadar başkalaşım yaşayacağın 2016, hem büyük lokmalar yiyip, hem de büyük sözler konuşmana yardım edecek Akrep!

Unutma!

23 Mart tarihinden sonra karşılaşacağın yeni yüzler, uzun yıllar hafızandan silemeyeceğin, aşkı yeniden tattıran karakterler olabilir!

Hayatının en yoğun yılını yaşamaya ilk günden başlarken, bir anda önüne serilecek teklifler, gücünü yükseltecek. 30 Ekim tarihinde burcunda gerçekleşecek Yeniay’da, görkemli bir yatırım yapma yolunu yakalayabilirsin. Sevginin gücene inanacağın ve kendini aşka teslim edeceğin bir yıl.

YAY;

Kendini evreni ve insanlığı anlamak üzere planlanmış zihnini 2016’da neler bekliyor?

Evrenin Sana Yolladığı Mesajları İyi Değerlendir! Çünkü

Ne istediğini ve ne yaptığını anlayamadığın partnerinin açmazlarını 2016 yılında çözeceksin Yay burcu. Çözülmemiş her şeyi geride bırakmanı sağlayacak 2016, kendini yormadan deneyimleyeceğin ilişki seçenekleriyle karşına çıkıyor. Eğer yaşayacaklarını objektif bir gözle değerlendirmeyi başarabilirsen, yılın en büyük fırsatlarını değerlendirebilecek, o çok istediğin hayat birleşimini “İşte bu!” dediğin karakterle gerçekleştireceksin!

Piyasaların Yönünü Sen Belirleyebilirsin!

Önceki yıllarda iş hayatına yönelik yaptığın hataları elinde bir silgi varmışçasına tek tek silecek ve kendine yeni bir yol haritası çizeceksin. Kim olduğunu, ne istediğini, ne istemediğini çok iyi bileceğin 2016’da soyut düşüncelere, yer vermeyeceğinden elle tutulur, gözle görülür departmanlara yönelecek ve sonuç odaklı hareket edeceksin. Bu yıl zaman sana su gibi değil, nakit akacak Yay!

Unutma!

Dünya kendi içinde farklı sınavlara doğru akarken 2016 yılında burcunda hareket edecek öğretici Satürn, yaşamın içindeki konumunu tam anlamıyla etkileyecek!

OĞLAK;

Başarı odaklı, zamanın akışını kontrol etmeyi çok seven pratik zekânı, 2016 yılında neler bekliyor?

Eros’un Okunu Tutmasan İyi Olur! Çünkü

Hedefleri söz konusu olunca hiçbir şeyi gözden kaçırmayan yapın, ekonomik güce kavuşmadan huzura ermiyor. Sana hem finansal, hem de duygusal yönden destek çıkacak gökyüzü, yıla seninle giriş yapıyor. İsteklerine odaklanırken, bu kez Eros’un kalbine değmesine izin verecek ve aşkın doruklarını yaşamak için kendini ödüllendireceksin!

“Herkes Sırasını Bilecek!” Derken, Ön Taraflardan Kendine Yer Tutsan İyi Olur! Çünkü

2016 yılındaki hiç bir fırsatı kaçırmayacaksın! Yılın ilk günlerinden itibaren, eski görkemli günlerine geri dönecek ve kariyerinde rakiplerinin başını öne eğdirecek altın vuruşlar gerçekleştireceksin!

Unutma!

5 Ocak - 25 Ocak tarihleri arsında önüne çıkan engelleri kolaylıkla aşarken, yeni yıla en güçlü girişi sen yapacaksın.

18 Nisan - 26 Eylül tarihleri arasında yaşam alanında büyük değişimler yaparken, geçmişten değeri biçilemeyen gayrimenkullerini satmaya kakabilirsin fakat satış yapmak için doğru bir tarih olmayabilir.

KOVA;

Rengârenk ve her duruma ayak uydurmayı bilen, paylaşımcı yapını 2016’da neler bekliyor?

Boşa Koyduğunda Dolacağından Hazneni Genişletmeye Hazır Ol! Çünkü

2016 yılında partnerinin sana söylediği her kelimeyi dikkate alacak ve onu anlamak için zihnini empatiye yoracaksın Kova. Hiçbir şeyin emek sarf edilmeden elde edilemeyeceğini fark edeceğin 2016’da, duygularına sıkı sıkı sarılacak ve sevdiklerine cesur hamlelerle yöneleceksin! Aşkın kazanacağı bu yıl, samimiyetinin ödüllerini kesinlikle alacaksın!

Yılın Sıradaki Şanslısı Sensin! Çünkü

Son yılarda seni yıpratan her konu 2015’in gidişiyle geride kalırken, 2016, önceki başarılarında tattığın duyguları, sana yeniden yaşatacak! Yıla kariyerin hakkında beklentilerini sorgulayarak girerken, kariyer yaptığın mesleğin dışında farklı sektörlere yönelebilir, hayatına yeni renkler katacak iş seçeneklerini değerlendirebilirsin!

Unutma!

Yılın ilk Merkür gerilemesi burcunda gerçekleşecek. Ocak ayında kendi kariyerin ile ilgili müthiş kararlar alırken, hayatında kimin dost, kimin düşman olduğunu da göreceksin.

Meydan okumaktan korkmayacağın ikinci bir tarihse 8 Şubat olacak!

BALIK;

Şuanı değerlendirirken geçmişi kendine kılavuz seçen, duygusal olduğu kadar hassas yapını 2016 yılında neler bekliyor?

Uyanmak İçin Zamanı Ayarlamak Zorunda Değilsin! Çünkü

2016 düşlediğin aşkı sana kendi elleri ile getirecek! Her oltaya gelmeyecek ve hiçbir duygu ya da durum için kendini, zihnini, duygularını zorlamak zorunda kalmayacaksın Balık! Hiçbir şeyde kural tanımayacak ve ilişkilerinin rotasını kendin belirleyeceksin!

Nasıl ve Kimle İş Yapacağına Sen Karar Vereceksin! Çünkü

Tıpkı ilişkilerinde olduğu gibi iş hayatında da karar mercii sen olacaksın. Yeteneklerinin ulaşılmaz olduğunu anlayacak ve 2016’da kariyer alanında büyük bir sıçrama yapacaksın! Bulunduğun ev, çalıştığın ortamdaki konumun, banka hesap limitin topyekûn değişime girip, pozitif yönde akacak!

Unutma!

Yılın ilk günlerinde ilişki evinde gerileyecek şans ve bolluk gezegeni Jüpiter, aşktan beklentilerini yükseltirken,  9 Mayıs’a kadar partnerinle aranda adrenalin eksik olmayacak gibi görünüyor

23 Mart tarihinde burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması, seni, yeni bir sektöre iterken, uzun zamandır kariyerinde bu kadar keskin dönüşümler yaşamadığını da fark etmene sebep olacak.

Her ne olursa olsun 2016’nın kazanacağın bir yıl olduğunu sakın unutma!

 

Astrolog 

Zeynep TURAN

yazının tüm hakları saklıdır

31.12.2015

Sayfa görüntülenme : 113459
44%
25%
9%
6%
6%
6%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA