2012'DEN 2026 YILINA

21 Aralık 2012’ den sonra önünü göremeyenlerdenseniz bu yazıyı okuyun.

Evet, doğru okudunuz 2019 yılına geldik ama 2012 yılını unutmadık.  Sebebi ise çok basit. Tüm dünyada bilinen, saygınlığı olan Maya takvimine göre Şirince’de kıyameti bekledik.  Tüm dünya bekledi ve konuştu. İnanan da vardı inanmayan da. Konu şu ki ezoterizme göre kıyamet dünyanın ortadan ikiye bölüneceğini anlatmaya çalışmıyordu. İfade etmeye çalıştığı zamanın hızlanacağı, devranın daha hızlı değişeceği, eskiye dair kapitalizme karşı en büyük savaşın 2012’den sonra başlayacağıydı. Nitekim başladı da! Nasıl mı? Sakince geriye dönüp geçen 7 yılı düşünün.  Son 7 yılda dünya birçok belirsizliğe hâkim. Eskisi gibi artık herkes kendi ülkesinde yani köşesinde yaşamıyor. Teknoloji sayesinde iyi ya da kötü olsun tüm dünyada bir haber hızla viral olup yayılabiliyor. Sanki dünya her geçen gün küçülüyor, herkes birbirini, biliyor takip ediyor. Sizce de öyle değil mi? Yazımı buraya kadar okuduysanız size aylarca hatta yıllarca anlattığım bir konudan daha doğrusu önemli bir detaydan bahsetmek istiyorum. 7 yıl!

Yine mi 7 demeyin. 7 sihirli bir rakamdır. 2012’de Uranüs kıyametin haberciliğini yapan mahşerin atlılarından biriydi.  Ezoterik bilgide kıyamet insanlık için soyut boyutta başlayacaktı. İlk sancılarını da Uranüs-Koç burcundayken verdi. 6 Mart 2019’dan bu yana Uranüs toprak burcuna geçerek Mayaların vurgu yaptığı 2012 yılının 1. katını inşa etmeye başladı. Tam 7 yıllık bir ilk basamak diyebilirsiniz.

Şimdi ne olacak derseniz… Toprak burcunda hareket eden Uranüs, 2026’ya kadar dünyadaki topraklarla ilgili aklınıza ne gelirse büyük bir dönüşüm yaratacak.  Somut değişimin ilk ayak seslerini bu 7 yılda göreceğiz. Takvimler 2026 yılını gösterdiğinde ise mahşerin diğer atlısı hareket edecek ve Neptün burç değiştirecek. 2026 yılında gökyüzün en büyük iki gezegeni burç değiştirirken 21. yüzyıl tam anlamı ile tıpkı bir hızlı tren gibi ya da freni patlamış bir kamyon gibi ön görülemez bir süreci başlatacak. İnsanî değerleri, kutsal toprakları çok daha sık konuşmaya başlayacağız. Robotlaşan insan, insanlaşmaya çalışan robot dönemi 2026 yılında başlayacak.  Ön görülemeyen değişimde liderler değil dünyayı teknoloji devleri yönetmeye başlayacak. Evet doğru okudunuz teknoloji devleri! Amazon ya da muadilleri gibi! Neden direkt Amazon demediğime gelecek olursanız 2023 yılında teknoloji devlerinin büyük bir savaşına tanık olacağız. Unutmayın dünyanın ilk gününden son gününe kadar toplumlara her zaman birileri yön verip yönetmek istemiş ve isteyecek.   Peki daha mı iyi olacak daha mı kötü derseniz o da sizin hayal gücünüze kalmış.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

18.05.2019

 

 

Sayfa görüntülenme : 55533
60%
19%
9%
5%
3%
2%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

dünya, uranüs, neptün, mayalar, 2012, 2023, 2026,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA