19 ARALIK MARS BALIK BURCUNDA!

19 ARALIK MARS BALIK BURCUNDA

İhtiraslı gezegen Mars, Balık burcunda hareket etmeye başlıyor. Öfkeyi temsil eden gezegen; savunmacı, gizemli, içgüdüsel bir ruha bürünürken, korkularımızı, bilinçaltımıza ittiğimiz meseleleri günlük hayatımızda karşımıza çıkarabilir. Mars’ın kendini çok iyi ifade edemediği bir burçta hareket etmesi, 28 Ocağa kadar enerjimizi düşürebilir.

Bugünlerde başladığımız işler yarım kalabilir, hemen bir sonuca varamayabilir.

Bu dönemde gizlice yeni ilişkiler başlayabilir. Özellikle Aralık ayının son günlerinde gizli ilişkileri olan kişiler ifşa olabilir.

Bireysel hayatımızda ise Mars sağlığımıza daha çok dikkat etmemiz gereken bir döngüde olduğumuza işaret ediyor. Vücudumuzun bağışıklığı daha savunmasız bir konumda olabilir. Yeterince dikkat etmezsek çok kolay hastalanabiliriz. Uyku sorunu bu dönemde kendini sıklıkla gösterebilir. Uykuya dalmakta zorlanabiliriz ya da uykumuz sık sık uykunuz bölünebilir. Bilinçaltımızı temsil eden rüyalar görebiliriz.

Eğer haritanızda Başak ve Balık burcunda konumlanan gezegenler varsa yukarıda belirttiğim maddeler sizin için daha çok geçerli olabilir.

Bu süreç hangi ünlüleri gündeme getirir;

  • Okan Bayülgen
  • Mustafa Sandal
  • Murat Boz
  • Kıvanç Tatlıtuğ
  • Setap Erener
  • David Beckham 
  • Paris Hilton
  • Johnny Deep
  • Britney Spears
  • Cameron Diaz

Öne Çıkan Tarihler:

26 Aralık: Ailevi konular ön planda. Kadınlar ve çocuklara ilişkin meseleler gündeme gelebilir. 2015 yılında başlayan ilişkiler için dönüm noktası niteliğinde günler. 

1 Ocak: Hava muhalefeti güne ait planları bozabilir. Dikkatsizlikten ve acelecilikten doğan kazalara dikkat etmekte fayda var. Bağışıklık sistemimiz hasssaslaşabilir.

17 Ocak: Özgüveni düşük kişiler öfkeli çıkışları ile ön plana çıkabilir. Bireylerin kendini kanıtlama çabası gündemde. Sakarlık ufak tefek kazalara yol açabilir.

19 Ocak: İş ortamında rekabet ve çekişmeler gündeme gelebilir. Fikir çatışmaları ilişkilerde ön planda. Yorgunluk hissedebilir, motivasyon düşüklüğü yaşayabiliriz.

Astrolog Zeynep Turan

19.12.2016

Yazının Her Hakkı Saklıdır

Sayfa görüntülenme : 24546
63%
12%
10%
7%
3%
2%


YORUM YAP

Yorumlar

Özlem güzel - 26-12-2016 06:25:09
19.10.1976 Samandağ / antakya doğumluyum doğum saati:16.45 çok sıkıntılar yaşıyorum çıkmazdayı ne olur yardm edin zeynep hanm bie türlü bulduğum dırumdan çıkamıyorum psikolojim çökmüş durumda teşekkürler.
Buse Güneş - 26-12-2016 06:24:52
Doğru tespit!
Buse Güneş - 26-12-2016 06:24:45
Doğru tespit!

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA