Yengeç Haftalık Burç Yorumu (1-7 Haziran)

Bu haftanın gündemi: Hayatını farklı noktalara çektiğin günlerdesin.

Bu süreç sana çok şey kazandırdı.

Haftanın ilk günlerinin etkisinde hissedeceğin bir Ay tutulması var. Kısa yolculuklar, banka, vergi işleri, borçlar, sağlık kontrolleri rutinine yavaş yavaş girmeni sağlıyor. Uzak akrabaların ziyaret etme planı, doğduğun yeri ya da çocukluğunun geçtiği kasabayı, şehri özlemen ayrı bir hasretlik anlamına gelecek. Çalışmak ve organize olmak için yeniden iş düzenine geçebilirsin.

Sezgilerinle hareket ediyorsun.

 Özellikle Çarşamba, Perşembe günleri bir arkadaşından alacağın haber üzerine yarım bıraktığın bir işe el uzatabilirsin. Senden pek beklenmeyecek tarzda projelerin peşinde koşturabilirsin. Bazı ilişkilerin ne kadar yüzeysel olduğunu sana gösterebilir, gökyüzü. Tartışmalara açık, aklı bir karış havada, kafasına estiği gibi davranmaya eğilimli çocukları olanlar için bu günler zorlayıcı geçebilir.

Bu hafta öne çıkan diğer konular:

  •   Bir yere varmayacak tartışmalardan bu evrede uzak durmalısın. Seni ilgilendirmeyen konularsa sivrileşebilirsin.
  •   5 Haziran günü sevgiline sitem ederken dikkat et!

İyi haftalar


Toplam Görüntülenme : 20909

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR