Yengeç Haftalık Burç Yorumu  (24-30 Haziran)

Bu haftanın gündemi: Oyunu kuralına göre oynamak bazen yetmiyor. İraden devrede olacak.

Hiçbir şey gizli kalmaz!

Duygularını ifade etme konusunda anlamlı görüşler belirtmen, kariyerin açısından iyi sonuçlar doğuracaktır. Anlayış göstermek gereken konularda hız almana neden olacaktır. Bu günlerde evinde büyük tadilatlara sakin girişme, bazı şeyler maalesef elinde kalabilir.

Cesaretin ile öfken birbirine karışabilir.

Aile içinde konuşulmayan her şey birkaç sene öncesini hatırlatacak ama artık kökten çözmek isteyeceksin. Haziran ayı kafanda çok soru işareti mi soktu? Temmuz belki de sonuçlarını sana getirecek. Ama bu günlerde sakin kalman daha önemli. Bitkinlik ve yorgunluk motivasyonunu engelleyebilir. Bir türlü kafandan atamadığın şüpheleri yeniden kuruyorsun.

Haftanın tavsiyeleri:

Sistemli olmaktan yanasın ama işler istediğin gibi gitmediği zaman öfkene yenilebilirsin. Yaz hazırlıkları şimdilik gecikebilir.

Gün gün dikkat etmen gerekenler:

28 Haziran mutlu olmak için elinde çok neden var!

Bu hafta kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı haftalık yoruma gidebilirsiniz.

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 20318

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI