YENGEÇ BURCU HAZİRAN AYI YORUMU

İç sesini dinleyeceğin aya hoş geldin. Bugünlerde hissettiklerini asla ikinci plana atmayacak, ertelemeyeceksin. Sosyalsin, ama gözlemci de olacaksın. Yaz ayının henüz havasına giremiyorsun çünkü sen de biliyorsun ki birçok kişiye göre sorumluluğun fazla. İnsanlara karşı kendini anlatmak, ifade etmek sana zor gelebilir. Aslında kendini bulduğun, revize ettiğin bir dönem. Haziran ayının genel havası diğer aylara göre biraz daha dağınık. Ama senin boşa harcayacak zamanın yok sevgili Yengeç.

Sürprizlerle başlayan Haziran ayı!

Haftanın ilk günleri bu ayın rengini belirliyor. Merkür burcuna yerleşiyor ve aynı gün 3 Haziran’da hava burcunda Yeniay meydana gelecek. Hızlı, sorgulayıcı, detaycı, keskin ve biraz da katı olduğunu fark edeceksin. Stresten etkilenmemek, huzurunuzu dengede tutmak senin elinde. Nasıl mı? Her işini planlamak ve eksik gördüğün her ne varsa bahaneler yaratmamakla başlayabilirsin.  Mide ve bağırsak semptomları geçiren Yengeçler bu mevsimde strese de bağlı olarak bu tarz rahatsızlıkları tekrarlanabilir. Yeme içme düzenini de dengelemen gerekecek. Hiç beklemediğin bir dönemde haksızlığa uğradığın bir konuda itiraflar üst üstte gelebilir.

Bazı şeyler kaçınılmaz olarak sürekli önüne geliyor.

Bu ay işlerindeki dağınıklık,  iş ya da evde yaşanan iniş çıkışların verdiği endişe, bazı soruları sık sık aklına getirebilir. Neden bazı konularda sorumluluk hep üzerine kalıyor? Neden insanlara kendini ispat etmek zorunda kalıyorsun? Neden maddi açıdan hep açıktasın? gibi konuların cevaplarını artık muhataplarına sorman gerektiğini göreceksin.

Bu ay gökyüzü bambaşka konulara odaklanıyor. Hareketli geçecek gündemde aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 62914

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI