2020 HAZİRAN YENGEÇ AYLIK BURÇ YORUMU

Son birkaç ay sizin için epey zorlayıcı geçti. Her detayı ilmek ilmek düşünmek, sevdiklerinizin sorumluluğunuzu fazla fazla üstlenmek stres seviyenizin artmasına neden oldu. Her ne kadar hayat size bazı fırsatlar ve sürprizler sunsa da tam anlamıyla istediğinizi alamadığınızı hissetmiş olabilirsiniz. Mecburiyetler, ertelenen planlarınız, içinizdeki kuruntular sizi köşeye sıkıştırırken kendinizi dirayetli tutmak için elinizden geleni yaptınız. Haziran ayı duygularınızı sorgulayacağınız, hangi noktaların sizi olumsuz bir ruh haline soktuğunu tespit etmeye çalışacağınız bir ay olacak. Kendinizle yüzleşme cesareti gösterdiğinizde hangi noktaları düzenlemeniz gerektiğini de çözümleyeceksiniz.  Gök kubbe ‘fark eden başarının da kapısını açar’ mesajını veriyor.

Zamanın hızına yetişmekte zorlanabilirsiniz.

Başkalarının derdini dert edinmek konusunda kendinizi dizginlemeniz gerektiğini anlayabilirsiniz. Bunu yapmak benim için zor deseniz de hayatınızı farklı bir dengeye getirmeniz gerektiğini düşünerek hareket etmeye çalışabilirsiniz. Artık başkaları için değil sadece kendiniz için koşturmak isteyeceksiniz. Yapmanız gerekenlere odaklandığınızda hedeflerinize ulaşacağınıza inancınız tam. Haziran ayında aniden gelen haberler yönünüzü değiştirmeye zemin hazırlarken sizi telaşa sürükleyebilir. Karşınıza çıkan seçenekleri değerlendirme konusunda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Bu noktada tecrübesine, aklına güvendiğiniz kişilerden destek alabilirsiniz. Yaz havasını iliklerinize kadar hissederken, zamanın hızına yetişmekte zorlanabilirsiniz. Yapmanız gerekenler, rutin iş düzeniniz derken gündemi yoğun günlere kapınızı aralayabilirsiniz. Gökyüzü dur durak bilmezken kendinizi korumaya alabilirsiniz. Haziran ayında çevrenizdeki her değişimi yakın markajınıza alabilirsiniz. Yaşama dair her detay daha gerçekçi adımlar atmanız gerektiğini fark ettirecek. Krizler karşısında kendi içinizde alternatif çözümler bulabilirsiniz.

Dünya hızla değişirken, zaman ilerlerken hiçbir anınız boşa gitsin istemeyeceksiniz.

Haziran ayı deyim yerindeyse gözünüzü açacak etkiler bırakabilir. Önünüzdeki engellerin hiç beklemediğiniz detaylardan kaynaklandığını kavrayabilirsiniz. Bu ay kim dost kim düşman görmeye başlayabilirsiniz. Gök kubbe gerçek niyetleri ortaya dökebilir. Çevrenizde kötülükten beslenen, dedikodu yapanlara karşı gardınızı alabilir, onlara duyduğunuz fikirlerinizi açıkça dile getirmekten çekinmeyebilirsiniz. Bu ay karşınıza ne zorluk çıkarsa çıksın hayatınıza yepyeni bir soluk katmayı arzulayacaksınız.

Haziran ayında öne çıkan bazı yıllar;

1962 DOĞUMLULAR; HAYATİ KARARLAR ALACAKSINIZ!

1971 DOĞUMLULAR; KONUŞULACAKSINIZ.HEM DE HER KONUDA!

1974 DOĞUMLULAR; HAYATINIZDA YARIM KALAN HİÇBİR ŞEY KALMAYACAK. BİTİŞLER VE BAŞLANGIÇLAR GELİYOR!

1979 DOĞUMLULAR; HERKESE SIRRINIZI VERMEYİN!

1983 DOĞUMLULAR; KAFAYA TAKTIĞINIZ OLAYLARIN YÖNÜ DEĞİŞECEK!

1984 DOĞUMLULAR; YENİDEN BAŞLAYACAKSINIZ!

1985 DOĞUMLULAR; SİZİN ÇİN FARKLI BİR DÖNGÜ BAŞLIYOR!

1986 DOĞUMLULAR; YİNE YERİNİZDE DURAMAYACAKSINIZ!

1989 DOĞUMLULAR; GÜVENECEKSİNİZ!

1991 DOĞUMLULAR; HAYATINIZIN HER BÖLÜMÜ DEĞİŞİYOR!

1994 DOĞUMLULAR; DUYGULARINIZI UÇLARDA YAŞIYORSUNUZ!

Haziran ayında burcunuzu neler beklediğini detaylarıyla öğrenmek için Ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

 

 


Toplam Görüntülenme : 22868

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR