YENGEÇ BURCU KASIM AYLIK YORUMU

İçinde ikilemlerin oluştuğu bir süreç seni bekliyor. Bu süreçte kontrolü eline bulundurman sana büyük bir avantaj sağlayacaktır. Bu dönemde farklı çevrelere girip kafa yapısı farklı insanlar ile tanışabilirsin. Ufkunun genişleyeceği bir aydasın desek yeridir. Diğer yandan içsel düşüncelerin ile kendini meşgul ediyorsun. Bu meşguliyet gündelik yaşamda yapman gereken şeyleri sana unutturuyor. Yaşadığın bu kaostan kurtulmanın tek yolu, çok düşünmeyip hayatı akışa bırakmak olacaktır. Bu ay aynı zamanda peşin hükümlü yaklaşımlardan da uzak durmalısın. Kıskançlık seviyesinin yükseldiği ve çevren ile karşılıklı hırs savaşları içinde olabileceğin bir süreçten geçebilirsin. Kalp kırılmalarının önüne geçmek için birçok şeyi dozunda ve seviyeli yapmak senin için iyi olacak.

Tutarlı Düşünmek Sana İyi Gelecek

Temkinli olmak istediğin bir ay başlıyor. Seni uyaran bir gökyüzü var ancak endişe etmeni de istemiyor. Kasım ayına Merkür gerilemesiyle başlıyor olman aslında korktuğun şeylerin başına geleceği anlamına gelmiyor. Sadece yanılsama içinde olmaman gerektiğini vurguluyor. Bu ayın 22’sine kadar tedbirli olur, sırlarını saklar, fantastik düşüncelerini sevdiklerinden uzak tutar ve aklına ilk geleni dile getirmezsen; emin ol Merkür gerilemesi seni teğet geçecektir. Unutma, Merkür iletişimi yönetiyor. Bizim birbirimizi anlamamıza yardımcı olan gezegeninin su burcunda geri gitmesi senin duygularını yükseltiyor, kıskançlığın artırıyor, bir nebze tutku verirken biraz da rekabet duygusunu aşılıyor olacak. Eğer bu duygu durumlarıyla baş edemiyorsan emin ol Merkür Retro’sunun etkilerini derinden hissediyorsun demektir.

Ete kemiğe bürünen kaygıların neler?

Merkür’ün 21 gün boyunca su burcunda geri gidecek olması, biraz despot bir havaya sokuyor, biraz da bilgilerin yalan yanlış hızla akacağını işaret ediyor. Tüm bunların etkisiyle bilinçaltına da kaygı vereceğini vurguluyor. Kendini bu tarz kaygılardan uzak tutman gerekiyor. Merkür gerilemesiyle bu ay suskunluğun artarken, ‘ağzım dilim bağlandı, panikledim’ gibi yorumları çokça yapabilirsin. Sevdiklerin arasında denge kurmak adına daha da hassas bir yapıya bürüneceksin. Söylediklerine bu dönem daha çok dikkat edeceksin, konuşmadan önce bin defa düşünüp ondan sonra ne düşündüğünü dile getireceksin. Biliyorsun ki, sen birçok çevreye dâhil olmayı seviyorsun. Farklı farklı arkadaşlıklar yapmayı, değişik kişilerle yolunuzun kesişmesi, dönemsel olarak farklı ortamlara girmek tamamen senin burcunun ruhuna has bir durum. Bu ay etrafının kendini beğenmiş insanlarla özellikle donatıldığını düşünebilirsin.

Gökyüzü enteresan haberlere ve gelişmelere kapı aralıyor. Aşk hayatından kariyer hayatına, alacağın kararlara kadar merak ettiğin her detay için Ayrıntılı Aylık Yorumunu okuyabilirsin.  


Toplam Görüntülenme : 26774

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI