YENGEÇ BURCU EYLÜL AYLIK BURÇ YORUMU

Keskin konuşmaların ayı bu döneme nasip oluyor. Yarım kalmış birçok meseleyi bu ay toparlayacaksın. Özellikle ikili ilişkilerde seni zorlayan hemcinslerinle belirgin diyaloglar yaparak başlayabilirsin. Bu zamana kadar ses çıkarmadığın, olsun deyip kendi içinde geçiştirdiğin konularda artık sessiz kalmayacaksın. Çünkü gökyüzü tamamen senin beslediğin, ruhuna iyi gelen toprak elementinde hareket ediyor. Güneş ve mücadele gezegeni toprak burcunda hareket ederken, bununla birlikte 7. evinde geri giden Satürn Retro’sunun bitmesi bir yandan nefes almanı sağlarken, bir yandan da kaprisli ve yorucu kişilerin enerjini çektiğini net bir şekilde dile getireceksin. Kalbinin yorgunluğunu bu ay hafifletmekle kalmayacak iddianı da ortaya koyacaksın. Otoriter kişilere karşı tavrını hatırlatan gökyüzü, idare etme şekline reform kazandırabilir. Pozitif insanlarla birlikte olmak sana iyi geliyor, dertli ve tasalı insanları çekmek istemiyorsan nazikçe onları eleyebilirsin. Artık zamanını hiç kimse için boşa harcamak istemiyorsun. Bu konuda çok da haklısın. Geçtiğimi aylarda burcunda yaşanan tutulma seni birtakım gerçeklerle yüzleştirdi. Her ne kadar canın yansa da ayakta kalmayı başardın. Şimdi ise gücünü her geçen gün daha da toparlayarak yola devam edeceksin. Ancak unutmaman gereken bir nokta var. Seni destekleyenlerin çok olduğu kadar yoluna taş koymaya çalışanlar da olacak.

Sezgilerin hayat kurtarıyor.

Eski dostlarını çok seviyorsun, onlarla daha rahat vakit geçiriyorsun. Ancak nisan ayından bu yana 7. evinde geri giden Satürn’ün yavaşlaması, onları korumak için en son söyleyeceğini başta söyletiyor olabilir. Senden umulmayan çıkışlar yapabilirsin. Eylül ayının gündeminde toprak elementinin baskınlığı var ve bazı cümlelerin farkında olmadan ağzından döküldüğünü görebilirsin. 14 Eylül’de gerçekleşecek su burcundaki Dolunay ise sana hem cesaret verecek hem de erken yaşta evlenen bir Yengeç burcuysan, evliliğinle ilgili keskin kararlar aldırabilir. Ailende erkek kardeşine düşkün bir Yengeç burcuysan, onun duygusal iniş çıkışlarını, dağınık hayatını yıllardır toplamaktan yorgun düştüğünü anlayabilirsin. Özellikle bu yıl ki tutulmaların sürekli ‘biz’ evinde etkili olması artık ben olma noktasına geçtiğini fark etmene sebep olacak. Paylaşımların asgariye inerken, bu yıl sen de rahat bir hayatın peşine düşeceksin.

Hareketli geçecek gündemde sosyal, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 42548

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI