Yay Haftalık Burç Yorumu ( 1-7 Haziran)

Bu haftanın gündemi: Artık geçmiş hesapların zamanı değil, yeniliklere odaklanmalısın.

Farkındalığın artıyor…

Bazı konular özelinde araştırma yapmak, hissiyatını sorgulamak ve yüzleşmek gibi durumlar yaşatabilir. Ama önce döngü birliği ve beraberliği temsil ediyor. Birkaç günlüğüne de olsa içindeki huzursuzluğu bir kenara bırakacaksın. Toparlama ve bir arada olma zamanı; 5 Haziran’da meydana gelen burcundaki Ay tutulması ile başlıyor. Ailendeki erkeklere karşın kalbi kırık olan Yay burçları bu özel günlerde sorunlarını konuşarak çözebilecekler. Kendi düzenini kurmak isteyenler ise şimdilik maddi kaygılardan dolayı destek görmeyebilirler. Genç Yay burçları yakın gelecekte ne yapacaklarını düşünecekler. Fikir ve tavsiye almak isteyeceksin ama inandığın insanlarla dertlerini paylaşacaksın. 

Detaylar seni yormasın…

Yaptığın özveriler aynı derece karşılık görmedi, bu yüzden bazı insanlara kırgınlığın vardı. Tutulmanın konusu seni dönüştürürken felsefe, mantık, kalıplar, kurallar konusunda da farklı düşüneceksin.  Daha az talepkâr olanlar, mütevazı insanlar, inançlı kişiler ilgini çekecek. Bir amacı olan kişiler, işler merkezinde olacak. Konuşkan, ısrarcı, hakkını savunan yanını belli ediyorsun.

Bu hafta öne çıkan diğer konular:

  •   Özgürleşmek mi istiyorsun? Önce kendinden başlamaya ne dersin!

İyi haftalar


Toplam Görüntülenme : 16242

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR