YAY BURCU HAZİRAN AYLIK YORUMU

Film gibi başlayacak Haziran ayına hoş geldin. Dâhil olduğun her alanı adeta süzgeçten geçireceksin. Hayatında kurmaya çalıştığın dengeyle yeni bir sen oluşturacaksın. Neden mi? Çünkü geçtiğimiz birkaç ayda hayat sana çok şey öğretti. Yapmam dediklerini yaptın, inanmam dediklerine inanmak zorunda kaldın. Gökyüzü, bu aydan en güzel, en verimli şekilde yararlanman gerektiğinin altını çiziyor.  Seni tembelleştiren, yeniliklerden uzak tutan, içine kapanmana neden olan her duygudan, yaşanmışlıklardan uzaklaşırsan elde edemeyeceğin hiçbir başarının olmadığını göreceksin.  Hayallerini, gelecekte olmak istediğin yeri oluşturmak için elinden geleni yapman mücadeleci kimliğini daha da ön plana çıkaracak.

Hayatını olumsuz etkileyenlerden uzaklaşıyorsun.

Daha güçlü daha kararlı adımlar atarken zaman zaman etrafına karşı keskin, katı, sert bir tutum sergileyebilirsin. Artık hataya, alttan almaya, görmezden gelmeye son diyeceğin olaylar yaşanabilir. Dedikodudan, kaostan, karmaşadan, başkalarının üzüntüsünden beslenen kişileri hayatından çıkarabilirsin. Diğer yandan bu süreçte geçmişe dair hatalarını da telafi etme şansı yakalayacaksın. İstemeden kırdığın, uzaklaştığın, yıllardır görüşmediğin fakat çok da özlediğin kişilerle yeniden iletişime geçmek isteyebilirsin. Onca zaman sonra olur mu? diye sorgulamaman gerektiğini öğütlüyor gökyüzü. Sevgisine, vefasına, dostluğuna inandığın kişilerle yeniden bir araya gelmek, yepyeni başlangıçlar yapmak kendini iyi hissetmeni sağlayacak.

Yaşamını her ne kadar belli bir düzene oturtsan da psikolojik olarak yorulduğunu sen de biliyorsun. 3 Haziran’da karşıt burcunda meydana gelen Yeniay, sana bol bonus kazandırıyor. Zamanında küslük yaşadığın kişilerden dolayı eleştiri aldıysan, şimdi sana hak verenler artacak. Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını bu döngü gösterecek.

Bu ay gökyüzü bambaşka konulara odaklanıyor. Hareketli geçecek gündemde aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 48808

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI