YAY BURCU EYLÜL AYLIK YORUMU

Gökyüzü değişken burçlara teslim oluyor. Toprak burcunun detaycı atmosferi artık seni rahatlatıyor. İş ve kariyer adına hızlı adımlar atmaya başlayacaksın. Yaz biterken sosyal yaşamın ile birlikte sorumluluklarına daha çok sahip çıkacaksın. Çabuk öğrenen, konuları kavrayan yanını fark etmen sana güven verebilir. 2019 yılının en yumuşak en sakin ayı olurken ruhunu dinginleştirecek. Yeteneklerin ile seni karşılaştıracak ve kendine olan inancın artacak.

2019 yılının senin için en vurucu ayını yaşayacaksın.

Bu zamana kadar seni heyecanlandıran duyguların aslında önemsiz olduğunu fark edebilirsin. Gök kubbe, her şeyin bir nedeni var diyecek sana… Ailende seni desteklediğini düşündüğün kişilerin aslında senden ne kadar uzak olduklarını görmek seni çok yaralayabilir ama her şeye rağmen sen, hedeflerin ve hayallerin doğrultusunda yaşamaya devam etmeyi tercih edeceksin! Kendin için ne kadar endişeli olsan da isyankâr tavrından ödün vermeye hiç niyetin yok! İnsanlar seni anlamak istemiyorsa bu senin suçun değil bunu unutma… Bu döngüde alacağın karar, senin için hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağına işaret ediyor.

Dolunay, evliliğini işaret ediyor.

Eğer evli bir Yay burcuysan, 14 Eylül’de hava burcunda gerçekleşen Dolunay ile birlikte, ilişkinle ilgili seni yıpratan konuları konuşup, çözme eğiliminde olabilirsin. Ancak eşinin söyleyecekleri bu kez seni çok şaşırtacak! Eşinin biraz daha üzerine gittiğinde duyduklarına inanamayabilirsin. Nihayetinde, eşinin ailesindeki birilerinden fazlasıyla etkilendiğini anlayacaksın. Sana söylediği birçok konu ve eleştiriler aslında üçüncü kişilerin fikirleri olabilir. Her şeyi yine yüz yüze konuşarak halletmeye çalışsan da bu kez işlerin öyle yürümediğini fark edebilirsin. Canına tak ettiği noktada; oyunu kuralına göre oynamasını ben de bilirim, diyebilirsin. Ancak kararından dönmen, işleri iyice sarpa sardırabilir, o nedenle sen yine öfkeni kontrol altında tutmaya çalışacaksın. Neticede bu oyun senin oyunun değil… Günün sonunda herkes ektiğini biçecek. Anlayış eken sen, bir gün mutlaka sevgi bulacaksın.

Hareketli geçecek gündemde sosyal, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 32019

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI