2020 HAZİRAN YAY AYLIK BURÇ YORUMU

Kalbinizin sesine kulak vereceğiniz, duygularınızı yeniden tanımlayacağınız bir ay sizi bekliyor. Gök kubbe, sezgilerinizin güçlendiği, iç sesinizin doğru bir rota çizmesini sağlayacağı günlerden geçeceğinizi işaret ediyor. Birçok konuda yanılmadığınız olaylar yaşayabilirsiniz. Haziran ayının en büyük göstergelerinden biri de dünyanın hızla geçirdiği değişimlerin yansımalarını fark etmeniz olabilir. Özellikle psikolojik anlamda birçok kişinin duygusal iniş çıkışlardan geçtiklerini, kaygı seviyelerinin yükseldiğini gözlemleyebilirsiniz. Bu durum kendinizi daha soğukkanlı ve dirayetli tutmanız gerektiğini hatırlatır nitelikte olabilir. Haziran ayında hayatınızın çeşitli bölümlerinde değişimi başlatacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Karşınıza çıkan seçenekleri değerlendirme şansı yakalayabilirsiniz. Bu süreçte yönetilmek değil yönetmek isteyeceksiniz. Yıllardır mücadeleyi elden bırakmayan biri olarak geriye dönüp baktığınızda hayatın sizi nerelerden nerelere getirdiğini kavrayabilirsiniz. Neler görüp geçirdim derken şefkatli yanınızı en çok kendinize göstermeniz gerektiğini anlayabilirsiniz.

Fikirlerinizi kendinizde saklayıp geri planda kalmak istemeyeceksiniz.

Haziran ayında zaman zaman kendi içinize çekilebilir zaman zaman ise hiç olmadığınız kadar hareketli ve dinamik bir yapıya bürünebilirsiniz. Dürüstlüğünüzden ve açık sözlülüğünüzden taviz vermeyeceğinizi göstereceğiniz yüzleşmelerden geçebilirsiniz. Fikirlerinizi kendinizde saklayıp geri planda kalmak istemeyeceksiniz. Aslında artık yaptıklarınızla, potansiyellerinizle ön plana çıkmaya çalışabilirsiniz. Kimsenin sizi yolunuzdan alıkoymasına izin vermeyeceksiniz. Bu durum insan ilişkilerinde kopmaları da beraberinde getirebilir, dikkat! Kendinize yönelik yapacağınız eleştiriler hatalarınızı görmenizi sağlayabilir. Tüm bunlarla birlikte haziran ayı dedikodusu bol bir ay olmaya aday. Her ne kadar kendinizi uzak tutmaya çalışsanız da üçüncü kişilerden duyacaklarınıza kayıtsız kalamayabilirsiniz. Gizli saklı ilişkiler, doğru bilinen yanlışlar adım adım çözülebilir. Gök kubbe, aslında birçok kişinin görünenin ötesinde hayatlar yaşadıklarını, deyim yerindeyse dertlerle, sıkıntılarla uğraştıklarını gösterebilir.

Haziran ayında öne çıkan bazı yıllar;

1962 DOĞUMLULAR; HAYATİ KARARLAR ALACAKSINIZ!

1971 DOĞUMLULAR; KONUŞULACAKSINIZ.HEM DE HER KONUDA!

1974 DOĞUMLULAR; HAYATINIZDA YARIM KALAN HİÇBİR ŞEY KALMAYACAK. BİTİŞLER VE BAŞLANGIÇLAR GELİYOR!

1979 DOĞUMLULAR; HERKESE SIRRINIZI VERMEYİN!

1983 DOĞUMLULAR; KAFAYA TAKTIĞINIZ OLAYLARIN YÖNÜ DEĞİŞECEK!

1984 DOĞUMLULAR; YENİDEN BAŞLAYACAKSINIZ!

1985 DOĞUMLULAR; SİZİN ÇİN FARKLI BİR DÖNGÜ BAŞLIYOR!

1986 DOĞUMLULAR; YİNE YERİNİZDE DURAMAYACAKSINIZ!

1989 DOĞUMLULAR; GÜVENECEKSİNİZ!

1991 DOĞUMLULAR; HAYATINIZIN HER BÖLÜMÜ DEĞİŞİYOR!

1994 DOĞUMLULAR; DUYGULARINIZI UÇLARDA YAŞIYORSUNUZ!

Haziran ayında burcunuzu neler beklediğini detaylarıyla öğrenmek için Ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

 

 


Toplam Görüntülenme : 17849

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR