Terazi Haftalık Burç Yorumu (1-7 Haziran)

Bu haftanın gündemi: Gökyüzü yeni bir döngüye doğru yol alıyor. Heyecanlısın çünkü değişime imkân veren bir dönemdesin.

Geçen zamana üzülme, yakala!

Haftanın ilk günleri tutulma evresinin etkisiyle başlayacak.  Ateş burcunda meydana gelen Ay tutulması, yakın ilişkilerini, arkadaşlarını, kardeşlerini temsil edebilir. Hassas olduğun bazı konularda farklı gelişmeler yaşayabilirsin. Evde haksızlığa uğradığını düşünüyorsan sana bunun nedeninin kendin olduğuna ikna edenler olacak. Herkes üzerine geldiğini düşünüyorsun, bu günlerde sadakat senin için çok önemli olacak. İnsanlara hizmet etmekten yorulan gönlün, artık kendine zaman ayırman gerektiğini ifade edecek.

İlişkilerde dönüm noktası

Tutulma yakın temastaki ilişkiler adına yaşadıklarının rengini belirleyecek. Evli çiftler ve sevgilisi olanlar, birbirinize karşı daha anlayışlı olmanız gerektiğine kanaat getiriyorsunuz. Kendini daha güçlü hissediyorsun, hassas olduğun insanlara karşı biraz daha metanetli olacaksın. Özellikle ailedeki gençler, kuzenler ve kardeş gibi gördüğün arkadaşlarınla ilgili gelişmeleri yakından takip edeceksin.

Bu hafta öne çıkan diğer konular:

  •   Aile meclisinde sözünün dinlenmesini istiyorsun. Ama istediğini bulamamak seni yorabilir, küsmemelisin.
  •   4 Haziran günü üstesinden gelemediğin hiçbir şey yok

İyi haftalar


Toplam Görüntülenme : 17552

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR