Terazi Haftalık Burç Yorumu (10-16 Mayıs)

Bu haftanın gündemi: Emeklerinin karşılıksız kalmayacak.

Kendinle ilgili şikâyetlerin var!

Ve bu şikâyetlerini haftanın ilk günlerinde Yeniay sabit etkide hareket ederken dile getirebilirsin. Özellikle son zamanlarda miras, haklar, sezgilerin, borç ve yükümlü olduğun her konuda ileriye dönük olumlu etkiler olacak. Sürekli konuşmayı ertelediğin konuları dile getirmekte ısrarcı olabilirsin. Ama bir uyarıda bulunmak isterim; geçmişe dair konular konuşulsa da, teknik imkânsızlıktan dolayı resmi olarak girişimde bulunmak zaman alabilir.  Paylaşılan kaynaklar, toprak ve ortak parasal konularda ikna edici bulunabilirsin. Eline bir miktar aileden bir miktar kaynağın gelmesi düzenli borçlarının ferahlamasına yarayabilir.

Bu hafta için sana tavsiyelerim;

Spor, koşullarına uyacak bedensel hareketleri kendine eğlence haline dönüştürebilirsin. Çocukları olan Terazi burçları için de kıymetli günler; gelecekleriyle ilgili sağduyulu, olabildiğince şans verilen, özgür bırakılan bir üslup geliştirebilirler. Hobiler, sanat, eğlence tarzın, yaratıcılığın, dikkat çekici tavırların Jüpiter su burcunun etkisiyle birlikte büyüyecek, gelişecek.

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 12422

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA