2021 TERAZİ BURCU MAYIS AYLIK YORUMU

Sende İnsansın, Kalbinin Sesini Dinliyorsun

Mayıs ayı başlarken kalbinize karşı daha özenli davranacaksınız. İlişki evinizde gerçekleşen olumsuzluklara karşı yapıcı çözümler ile hamle yapmak isteyeceksiniz. Çevrenizdeki insanlar ile öyle ya da böyle kopuk olan ilişkilerinizi ve iletişiminizi düzenleyeceksiniz. Yeniliklere karşı kendinizi açık hale getireceksiniz. Daha önce heveslendiğiniz fakat motivasyonunuzu kaybettiğiniz isteklerinize karşı heyecanınız tekrar alevlenebilir. Sevgi kavramını bu ay bir başka türlü gündeminize alacaksınız. Sevmek ve sevilmek isteyeceksiniz. Duygusallaşmanız size kırılganlık kazandırabilir. Dobra insanlar ve açık sözlü insanlar ile aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir. Sizin her zaman iyi niyetli olmanız karşı taraftan aynı tavrı görmenizi etkilemeyebilir. Merhametli ve hassas oluşunuz aileniz ile daha çok ilgilenmenizi tetikleyecek. Onların ihtiyaçları doğrultusunda hareket edeceksiniz. Yakın arkadaşlarınızın gönül işlerindeki sorunlarına yardım etmek için elinizden geleni yapacaksınız. Onların arasında saygınlığınız artarken iyi niyetiniz suiistimal edilebilir dikkatli olmalısınız. Kariyer yaşantınız açısından yeni alanlara doğru yelken açmak için sizi destekleyen insanlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Maddi konularda aileniz ile son zamanlarda yaşadığınız problemleri halledeceksiniz.

  • İlişkisi olan bir Terazi burcuysanız sevgilinizin geleceğiniz hakkındaki söylemleri sizi endişelendirebilir.
  • Yakın bir akrabanızın arkanızdan söylediklerinin bir anda önünüze dökülmesi sizi şaşırtacak.
  • Çalışan bir Terazi burcuysanız fikirlerinizi tam anlamıyla ifade ettiğiniz bir iş arayışına girebilirsiniz.
  • Spor ile ilgili alanlara daha çok odaklanacaksınız.
  • Evi bir Terazi burcuysanız eşiniz ile kısa süreli bir tatil planını bu ya hayata geçireceksiniz.
  • Yatırım fikirlerinize ailenizden maddi destek gelebilir.

Jüpiter İlk Önce Hayatınızdaki Dağınıklığı Toplayacak

Yeni hevesler ile giriş yaptığınız Mayıs ayının en duygusalı sizsiniz. 14 Mayıs’ta Jüpiter hasreti bitiyor. Genişleten gezegenin desteği ile hedeflerinize emin adımlar ile ilerleyeceksiniz. Manevi gücünüz zirveye ulaşacak. Önsezileriniz ve önceden geliştirdiğiniz perspektifleriniz ile doğru kararlar almakta usta olacaksınız. Zeki ve pratik yönleriniz size kariyerinizde kılavuzluk yapacak. Sizde durumu lehinize değerlendirmesiniz bileceksiniz. Sempatik tavırlarınız ile çevrenizde size karşı bir çekim gücü oluşturabilirsiniz. Sürekli aranan, mesaj atılan, davet edilen kişi mayıs ayında siz olacaksınız. Zamanında tanıştığınız yüksek mevki sahibi insanların sizi araması ve birtakım tekliflerde bulunması gururunuzu okşayacak. Maddi olarak bazı borçlarınızı istediğiniz ödeme planı doğrultusunda yönlendirebileceksiniz.

Mayıs ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 29370

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA