2020 HAZİRAN TERAZİ AYLIK BURÇ YORUMU

Haziran ayı kalbinize, ruhunuza, aklınıza yepyeni duygular taşımaya hazırlanıyor. Hedeflerinizi, hayattaki duruşlarınızı baştan uca irdeleyebilirsiniz. Kendinize dair daha gerçekçi bir bakış açısı geliştirmeye başlamanız, planlarınızda ve gündelik akışınızda değişiklikler yapmanıza neden olabilir. Bu süreçte yeni amaçlar belirleyebilirsiniz.  Sağlığınızdan hayat ritminize kadar her alanda kendinize iyi gelecek alışkanlıklar edinmeye başlayabilirsiniz. Örneğin bu süreçte spor hayatınızın bir parçası olabilir ve organik beslenmeye daha da özen gösterebilirsiniz. Kalbinizi kıran, sizi üzen, yıpratan insanlara hoşça kal derken candan bağlı olduğunuz kişilere bağlılığınızı bir kez daha gösterebilirsiniz. Aslında haziran ayında sevginizi ortaya koyarken sevildiğinizi de görmek isteyebilirsiniz. Diğer yandan haziran ayı yüksek duyguları beraberinde getirirken zaman zaman önüne geçilmez rüzgarlar da estirebilir. Öngörülü ve sabırlı tavırlarınız bu süreci sancısız atlatmanızı sağlayabilir.

Duyarlılığınız tırmanışa geçiyor!

Sevdikleriniz için gerektiğinde ne denli korumacı ve gözü kara olabileceğinizi gözler önüne serebilirsiniz. Değer verdiğinizi göstermek adına sevdiklerinize sürprizler yapmaktan geri kalmayacaksınız. Karşılık beklemeden çevrenizdeki birçok kişinin hayatına ufak dokunuşlarda bulunmaya, onları mutlu etmeye çalışmanız içsel huzurunuzu da artırabilir. Toplumsal konulara daha duyarlı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Kendinizi geliştirmek, ileriye taşıyabilmek, yapabileceklerinizin sınırı genişletmek adına daha disiplinli ve çalışkan olmanız gerektiğine dair bilinçli düşünceler besleyebilirsiniz. Tüm bu oluşumlardan ziyade bir taraftan da bu ay duygularınızı biraz daha kendi içinizde yaşamaya, sıkıntılı olayları kendi başınıza çözümlemeye çalışabilirsiniz. Duygularınızı kimselere belli etmeme çabanız zaman zaman sizi zorlayabilir. Belki de bazı anlarda akışına bırakmanız kendinizi daha güvenli, kendinden emin hissetmenize vesile olacaktır. Diğer taraftan haziran ayında ne kadar azimli, gururlu, mücadeleden vazgeçmeyen biri olduğunuzu da açığa çıkarabilirsiniz. Umutlarını, beklentilerini kolay kolay yitirmeyen yanınızla birçok kişiye örnek olabilirsiniz.

Haziran ayında öne çıkan bazı yıllar;

1962 DOĞUMLULAR; HAYATİ KARARLAR ALACAKSINIZ!

1971 DOĞUMLULAR; KONUŞULACAKSINIZ.HEM DE HER KONUDA!

1974 DOĞUMLULAR; HAYATINIZDA YARIM KALAN HİÇBİR ŞEY KALMAYACAK. BİTİŞLER VE BAŞLANGIÇLAR GELİYOR!

1979 DOĞUMLULAR; HERKESE SIRRINIZI VERMEYİN!

1983 DOĞUMLULAR; KAFAYA TAKTIĞINIZ OLAYLARIN YÖNÜ DEĞİŞECEK!

1984 DOĞUMLULAR; YENİDEN BAŞLAYACAKSINIZ!

1985 DOĞUMLULAR; SİZİN ÇİN FARKLI BİR DÖNGÜ BAŞLIYOR!

1986 DOĞUMLULAR; YİNE YERİNİZDE DURAMAYACAKSINIZ!

1989 DOĞUMLULAR; GÜVENECEKSİNİZ!

1991 DOĞUMLULAR; HAYATINIZIN HER BÖLÜMÜ DEĞİŞİYOR!

1994 DOĞUMLULAR; DUYGULARINIZI UÇLARDA YAŞIYORSUNUZ!

Haziran ayında burcunuzu neler beklediğini detaylarıyla öğrenmek için Ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

 

 


Toplam Görüntülenme : 18836

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR