TERAZİ BURCU HAZİRAN AYI YORUMU

Bol güneşli, bol değişimli, dur durak bilmeyen, yoğun geçecek Haziran ayına hoş geldin. Uzun zamandır etrafında dönen türlü oyunlar, bu ay ortaya dökülecek. Sezgilerinin seni yanıltmadığını bir kez daha anlayacaksın. Özellikle içinin ısınmadığı kişilerin gerçek yüzlerini gördüğünde, mesafeli davranmakla doğru bir karar aldığını göreceksin. Manevi duygularına, hayallerine, hayattan beklentilerine sıkıca sarılmaktan korkma. Unutma, seni sen yapan tükenmeyen hayal gücün. İşte tam da bu ay, geleceğini şekillendirebileceğin fırsatlar yakalayabilirsin. Gündelik hayatındaki akışları, mesajları yakalayabilirsen uzun vadeli dönüşümler sağlayacaksın.

Geçmişten bugüne olan değişimini değerlendiriyorsun.

Haziran ayında hayata dair ne varsa sorgulama eğiliminde olacaksın. Geçmişten bugüne nelerin değiştiğini, hangi noktada olduğunu, geleceğine nasıl bir şekil vermen gerektiğini düşüneceksin. Bu düşünceler eşliğinde, yarım bıraktığın ya da vazgeçtiğin alanlara yeniden yönelebilirsin. Aslına bakarsan bu ay ile beraber, hiçbir şey için pişmanlık duymak ve içinde hiçbir şey ukde kalsın istemeyeceksin. 17 Haziran ateş burcundaki Dolunay, tam kalbine işaret ediyor. Her şey için cevabı olan insanlara karşı tavrın net olacak. Egosu yüksek, her şeyi küçük görme eğiliminde olan kişileri köşeye sıkıştıran açıklamalar yapabilirsin. Mütevazı olmayı, saygı ve sevginin ne kadar önemli değerler olduğunu adeta çevrene aşılayacaksın.

Huzur bulacağın alanlara yönelmek iyi gelebilir.

Her detayı dengeye oturtmak önemli olacak ancak tanık oldukların karşısında zaman zaman duygularını kontrol etmekte zorlanabilirsin. Patronuna, öğretmene, eşine, ev sahibine hatta anne ailesinden yakınlarına karşı tepkilerin bir çırpıda belli olacak. Haziran ayının seni zorlayan taraflarını huzur bulduğun alanlara yönelerek atlatmaya ne dersin? İlgi duyduğun, yeteneklerini geliştirmek istediğin kurslara katılabilirsin.

Bu ay gökyüzü bambaşka konulara odaklanıyor. Hareketli geçecek gündemde aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 51362

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI