TERAZİ BURCU KASIM AYLIK YORUMU

Kasım ayına kalbinde huzur, zihninde sakinlik olsun isteyeceksin. Geçtiğimiz zaman dilimi seni bir hayli yordu. Yeri geldi olmadık konuların içinde buldun kendini yeri geldi yüzleşmek zorunda kaldığın detaylarla boğuştun. Geriye dönüp baktığında bazı sorunların iyi niyetinden kaynaklandığını fark edeceksin. Nezaketten ve adil olmaktan taviz vermeyen tavrını suiistimal edenlere artık geçit vermek istemeyeceksin. Kasım ayı bu anlamda senin için bir tık zorlayıcı geçebilir. Sınırlarını gösterme, iyi niyetinden şaşmayacağını gösterme duygun ikili ilişkilerde ani çıkışlar, sonda söylenmesi gerekeni başta söyleyen bir yapı verebilir.

Zaman akıp gidiyor ve sen de kendin için çabalamak istiyorsun.

Bu ay kabuğuna çekileceğin söylenemez ama ilişkilerini ciddi anlamda sınırlıyorsun. Hatta kendine belli kısıtlamalar getirebilirsin. Erken yılbaşı kutlamaları, davetler, dışarıda katıltacağın etkinlikler seni hayli bireysel ve tek başına kılıyor. Bu senin tercihin. Senin kadar çevresi renkli, eğlenceli, her ortama girebilen burç azdır. Bunu sen de biliyorsun. Fikirlerini paylaşmak için kendine uygun ortamlar bulacaksın. Derdini, görüşlerini paylaşacağın iş platformları olacak. Aynı şekilde ailene dair maddi destek ve yardımlar artabilir. Önyargısız tarafını ilişkilerinde kullanırken insanların senden faydalanmasına engeller koyabilirsin. Asla sıradan biri olmadığını göstereceksin.

Aşk hayatında zaman zaman duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsin.

İlişkisini yakın bir tarihte sonlandırmış bir Terazi burcuysan, duygularını tartacağın bir döngü seni bekliyor. İlişkiniz bir şansı daha hak ediyor muydu? Bazı sorunlar telafi edilebilir miydi? gibi sorular üzerine yoğunlaşacaksın. Gururun ağır basacağı ancak bir yandan da kalbinin sesini dinlemek isteyeceğin günler! Evliliğinde uzun zamandır problemler yaşayan bir Terazi burcuysan, kılı kırk yaracağın günler! Evliliğinin geleceğini sorgulayacak, sorunların kaynağını bulmaya çalışacaksın. Gözlemci ve çözüm odaklı bakış açın ilişkin için büyük avantaj sağlayacak. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Terazi burcuysan, evlilik fikrine sıcak bakmaya başlayabilirsin. Sevdiğin insanla hayatınızı düzene oturtma fikri ön planda olacak.

Gökyüzü enteresan haberlere ve gelişmelere kapı aralıyor. Aşk hayatından kariyer hayatına, alacağın kararlara kadar merak ettiğin her detay için Ayrıntılı Aylık Yorumunu okuyabilirsin.  


Toplam Görüntülenme : 22017

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI