OĞLAK BURCU HAZİRAN AYI YORUMU

Hayatına yeni bir düzen getirmek, yepyeni bir sayfa açmak ve yeniden başlamak için çok mücadele ettin. Sadece etrafındakilere karşı değil kendi içinde de büyük savaşlar verdin. Evet, maddi manevi kazandığın önemli şeyler oldu. Ancak canla başla didinirken yaşadığın duygusal iniş çıkışlar, kaygılar, korkular da seni bir hayli zorladı. Artık daha sade, daha huzurlu, daha sakin adımlar atmak istemen de aslında tam da bu duyguların getirileri. Bir yandan yaşadığın duygusal karmaşalar diğer yandan üzerindeki sorumluluk ve yorgunluk haziran ayına biraz isteksiz girmene neden olabilir. Gök kubbe ise ‘toparla kendini, güzel günler kapıda’  mesajı veriyor.

Özgüveninin tazeleniyor.

Gökyüzünün yormadığı, köşeye sıkıştırmadığı neredeyse kimse kalmamışken, haziran ayının güneşli günlerinde kendini biraz olsun yaşamın akışına bırakabilirsin. Her şeyden öte içsel bazı kararlar alman yararına olacaktır. Sence de başkalarının senin ve yaptıkların hakkındaki fikirlerini çok fazla dert edinmiyor musun? İşte buna ‘dur’ demekle başlayabilirsin. Diğer yandan uzun zamandır ilgilenmediğin, üzerine düşmediğin ilgilerine, yeteneklerine yeniden dönüş yapabilirsin. Yazı yazmak, biraz klişe gelse de günlük tutmak, resim yapmak, seni motive edecek müzik listesi oluşturmak, tek başına bir yerlere gitmek emin ol sana hem hareket kazandıracak hem de özgüvenin tazelenirken ruhun canlanacak.

Kaygılarını bitirecek haberler kapıda!

Güneş hava burcunda hareket ederken; adeta toprağını havalandıracak. Ruhunu dinlendirecek, kendini iyi hissedecek, kendi hayatını yönlendirecek ve son yıllarda attığın adımların meyvelerini toplayacağın gelişmeler yaşayacaksın. Haziran ayında gökyüzünde hızlı hareket eden gezegenlerin hava burcundaki seyri, yönetici gezegenini iyi hissettirirken aynı zamanda maddi konulardaki kaygılarını geride bırakmanı sağlayacak haberler alacaksın.

Bu ay gökyüzü bambaşka konulara odaklanıyor. Hareketli geçecek gündemde aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 49548

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI