Kova Haftalık Burç Yorumu (1-7 Haziran)

Bu haftanın gündemi: Bu ayı iyi değerlendirmek isteyeceksin. Planlarını devreye sokmak için kendine biraz zaman vermelisin.

Karar verirken zorlanabilirsin.

Bildiğini okumayı seven Kova burçları bu evrede biraz daha sakin kalıyorlar. Pazartesi itibariyle birlik, beraberlik, maneviyat da güçleniyor. 3 Haziran’a Güneş-Venüs ikilisi kavuşuyor. Hava burcundaki bu gündem maddi kaynakların açısından önemli olacak. Rakiplerin sessiz kalmandan rahatsızlık duyabilir.   

Dikkatler üzerinde!

Hem görüntünde yaptığın değişiklikler, düşüncelerine eşlik eden yeni fikirlerin yaşamını değiştirebilir. Bir yandan sezgilerin güçlendiğini hissedebilirsin ancak her düşündüğün doğru olmama ihtimali de var. Kaygılarını yönetirken mantığını devreden çıkartmamalısın. Bir yandan Ay, ateş burcunda 5 Haziran’da tutulacak. Biraz daha sosyal, girişimci, toparlayan, sosyal işlerde aktif ve yarım kalan işlerin telaşına düşeceksin.

Bu hafta öne çıkan diğer konular:

  •   İçinden geldiği gibi davranman, rahat hareketlerin aile içinde dikkat çekiyor. Bazı insanlar öne çıkmak istediğini sanabilirler.
  •   Para konusunda bu hafta dikkatli olmalısın, kazandığın gibi giderlerin de artabilir.

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 15985

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR