KOVA BURCU HAZİRAN AYI YORUMU

Fikirlerinin yenilendiği, hedeflerinin değiştiği, kendini daha farklı hissedeceğin bir Haziran ayı seni bekliyor. Hayatın yavaş yavaş şekil alırken, kendini, yaşam alanını, sosyal çevreni, ilişkilerini baştan uca değerlendireceksin. Nelerin eksik olup olmadığını, nelerin sana iyi gelip gelmediğini, nelerle mutlu olduğunu teker teker tespit etmeye çalışacaksın. Zamanın kıymetini kavrayan ender kişilerden biri olacaksın. Her anın kıymetini bilmek, boşa zaman geçirmemek gerektiğini anlatan günlerden geçtin. Haziran ayı harekete geç, üret, dolu dolu yaşa, kendini ihmal etme diye sesleniyor sana.

Yeteneklerin, bilgili tarafın çok konuşulacak.

Haziran ayında gelecek haberler, ani gelişecek olaylar bazı planlarını ertelemene neden olabilir. Çevrendeki kişilerden gelecek tekliflerle seyahatlere çıkabilirsin. Yaz aylarının etkisiyle daha da sosyalleşeceksin. Yeni insanlar, farklı hayatlar, hızlı programlar derken oldukça yoğun günlerden geçeceksin. Diğer yandan Haziran ayı sana cesaret aşılayacak.  Etrafındaki güçlü, dilini iyi kullanan, iletişimi güçlü insanlardan etkileneceksin. Daha atak olduğunu, yeteneklerini, yenilikçi tarafını, bilgi ve tecrübeni herkes görsün isteyeceksin. Bazı kişilerle ertelediğin konuşmaları yapabilirsin. Hesaplar kitapların, sırların birden bire ortaya çıkması an meselesi!  Yakın çevrende bulunan bazı insanların aklının ucundan bile geçmeyecek olaylar yaşadığını öğrenebilirsin. Bu süreçte ağzından laf almaya, ayrıntıları öğrenmek için seni aracı yapmaya çalışanlara dikkat etmen gerekecek.

Bu ay gökyüzü bambaşka konulara odaklanıyor. Hareketli geçecek gündemde aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 45237

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI