KOVA BURCU EYLÜL AYLIK YORUMU

Sohbeti bol, muhabbeti güzel, duyguları derin, kalbine şifa gibi gelecek ve kendini daha dingin hissetmeni sağlayacak bir eylül ayı ile karşı karşıyasın. Gök kubbedeki dinginlik ruhunu beslerken, büyük bir kargaşanın içinden çıktığını da fark etmeni sağlayacak. Eylül ayı ilişkinde ilginin, sohbetin arttığı günler olacak. Sosyal ortamlara, davet ve organizasyonlara yetişmekte zorluk çekeceksin. İlişkilerde önemli, toparlayıcı gelişmeler bir anda önüne geliyor. Sevdiğin kişi de farklı bir algıya bürünüp seni kaybetme psikolojisi ile binlerce toparlayıcı konuşma yapabilir.  Öte yandan önümüzdeki günlerde para konularındaki hedeflerin çok üst seviyeye yerleşebilir.

Yoğun günlere hazır mısın?

Çalışma temponun ve maddi kaynaklarını arttırabileceğin bir aya giriyorsun. Her ne kadar seni temposuyla bu ay çok yoracak olsa da fırsatları iyi değerlendirirsen, sonunda sen kazançlı çıkabilirsin. İlişkilerden yorulan duygularını, sonbaharın dökülen yaprakları gibi dökebilirsin etrafa… Bu da demektir ki herkes biraz eylül ayının etkilerinden nasibini alacak, yüzleşmelere hazırlıklı ol derim. Bu ay yeni iş alanları bulmak isteyebilir, kendi işini kurmayı düşünebilirsin. Ailedeki gençlerin kontrolsüz ve cesur hareketleri, dedikoducu ve meraklı insanlara fırsat verebilir. Bu yüzden eylül ayını iyi yönetmen gerekecek. Ne de olsa senin gücün herkesi dize getirebilecek kadar etkili!

Sonbaharın gelmesiyle kendine yeni bir sayfa açıp sevgilinden ayrıldıysan, içinde sararan yaprakların tümünü süpüreceksin. Eski sevgilinin yasını tutmamanın, zihnini temizlemene yardım ettiğini göreceksin. Her acının insana kattığı bir değer olduğunu biliyorsun. Sen de öğrendiklerini, yanına katarak ilerleyeceksin. Geçmişin tozu, güzel, kötü olan ne varsa, hepsi ama hepsi yaşandığı zamanda kalacak. Hüznünün içinden çıktığında, gökyüzünün senin için aktığını göreceksin.

Hareketli geçecek gündemde sosyal, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 30975

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI