KOVA BURCU KASIM AYLIK YORUMU

Değişeceğin, kendini yenileceğin, yeni hedefler belirleyeceğin bir aya hazır mısın? Gökyüzü güçlü duygularla yüklü, gümbür gümbür bir Kasım ayı vadediyor. Bu aya için kıpır kıpır, özgüveni yüksek olarak giriş yapacaksın.  Kendine olan güvenin sayesinde yetiştirilmesi gereken birçok işin üstesinden de gelmiş olacaksın. Gel gör ki bu ay düşüncelerinde ısrarcı ve keskin davranacağın durumlarla karşılaşabilirsin. Farklı çevrelere girmek, farklı insanlarla tanışmak bakış açını esnetmen için kıymetli fırsatlar olacak.

Duygularını açıkça ifade etmekte zorlanabilirsin.

Kasım ayında çevrende yaşanacak karışıklıklarda seni taraf olmaya zorlayabilirler. Duygularını açıkça ifade etmekte zorlanabilirsin. Politik olmaksa hiç sana göre değil,  bu en iyi sen biliyorsun. Karşılaşacağın durumlar karşısında iddialı yorumlar yapmamaya özen göstereceksin. Diğer yandan küslüklerin kırgınlıkların son bulacağı günler seni bekliyor. Aylar önce küstüğün, görüşmediğin arkadaşınla yeniden bir araya gelebilirsin. Aslında ortada ciddi bir yanlış anlaşılma olduğu ortaya çıkabilir.

Kasım ayında sana hitap eden kişilerle yolun kesişecek.

İşin aslı kasım ayında gerçekten de kendini şanslı hissedeceksin. Bu yıl her ne kadar gerçekçi geçse de hayalperest olma yolunda ilerlemediğini ancak eskisi gibi kararsız ve ince eleyip sık dokuyan tavrının kalmadığını göreceksin. Kasım ayında sana hitap eden kişilerle yolun kesişecek. Öncelikle bu durum iş alanında yaşanacak ve yaşam alanında büyük güncellemeler yapacaksın. Yüzünü güldüren haberlerin ayağına kadar geldiğini göreceksin.

Uzun zamandır hayal ettiğin evi almayı düşünüyor ancak bir türlü alamıyorsan, gökyüzü bununla ilgili fırsatlar sunacak. Kaldı ki sen bugüne kadar inandıklarını ve kafaya koyduklarını elde ettin. İnançlarını çok göstermeyen bir yapın olsa da gündelik hayatta realist davranan ancak iç dünyanda farklı bir bakış açısına sahip olduğunu bu ay ortaya koyacaksın. Evinde daha çok vakit geçireceğin bu ayda, yaşam alanında birtakım düzenlemeler yapacaksın.

Gökyüzü enteresan haberlere ve gelişmelere kapı aralıyor. Aşk hayatından kariyer hayatına, alacağın kararlara kadar merak ettiğin her detay için Ayrıntılı Aylık Yorumunu okuyabilirsin.  


Toplam Görüntülenme : 19758

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI