2020 HAZİRAN KOVA AYLIK BURÇ YORUMU

Haziran ayı hayatınıza ivme kazandırmak isteyeceğiniz bir ay niteliğinde! Her hayatın kişisel bir yolculuk olduğunu kavrayan biri olarak, ruhunuza güç katmaya çalışabilirsiniz. Yılın başında aldığınız kararları daha fazla ertelemek, ötelemek istemeyeceksiniz. Çünkü işin özünde yarını şekillendirmenin, bugünü en doğru şekilde değerlendirmekten geçtiğini düşünebilirsiniz. Olmazsa olmaz değerlerinizi yeniden inşa ederken bazı gerçekler sil baştan kararlar almanıza neden olabilir. Bir süredir kendinizi sıkışmış, bunalmış hissediyorsunuz. Deyim yerindeyse kendinizi bile tanımakta güçlük çektiğiniz duygusal iniş çıkışlar yaşayıp, olmadık tepkiler verdiniz. Dünyanın karmaşası içinde, zaman akıp giderken belirsizlikler bir hayli canınızı sıktı. Yeri geldi sorgulamaların içinde kayboldunuz yeri geldi mecburiyetlerin elinizi kolunuzu bağladığını hissettiniz. Haziran ayının esintisinde huzur arayacaksınız.

Mücadelenizde azimli davranmaktan vazgeçmeyeceksiniz.

Hangi noktalara takılıp kaldığınızı, eksikliklerinizi hesap ederek hareket ettiğiniz takdirde, kimsenin sizi yolunuzdan alıkoymayacağını fark edebilirsiniz. Yeni hedefler belirlerken, yaşam alanınızdan rutin alışkanlıklarınıza vardan kadar birçok detayda değişikliğe gidebilirsiniz. Haziran ayında Gök kubbenin köşeye sıkıştıran etkileri, ilerleyen süreçlerde kendinizi yeniden keşfetmenizi sağlayabilir. Bu ay belki de sizi en çok zorlayan nokta doğrularınızdan ödün vermeyeceğinizi gösterme çabanız olacak. Haziran ayında çevrendeki birçok kişinin düşünce ve duygularında ciddi değişimlerden geçtiklerine tanıklık edebilirsiniz. Hatta çoğu kez bazı kişileri yeterince tanımadığınızı, aslında düşündüğünüzün çok aksine olduklarını fark edebilirsiniz. Yeryüzünde köşe bucak herkes büyük bir sıkışmadan geçerken, duygu sıçramaları yaşandığını, birçok kişinin psikolojik anlamda zorlandığını anlamanız daha temkinli hareket etmenize sebebiyet verebilir. Tüm bunlarla birlikte bu ay sorumluluklarınızın artması, düzeninizin başka yöne doğru akması mücadele etme konusunda daha azimli davranmanızı sağlayabilir.

Haziran ayında öne çıkan bazı yıllar;

1962 DOĞUMLULAR; HAYATİ KARARLAR ALACAKSINIZ!

1971 DOĞUMLULAR; KONUŞULACAKSINIZ.HEM DE HER KONUDA!

1974 DOĞUMLULAR; HAYATINIZDA YARIM KALAN HİÇBİR ŞEY KALMAYACAK. BİTİŞLER VE BAŞLANGIÇLAR GELİYOR!

1979 DOĞUMLULAR; HERKESE SIRRINIZI VERMEYİN!

1983 DOĞUMLULAR; KAFAYA TAKTIĞINIZ OLAYLARIN YÖNÜ DEĞİŞECEK!

1984 DOĞUMLULAR; YENİDEN BAŞLAYACAKSINIZ!

1985 DOĞUMLULAR; SİZİN ÇİN FARKLI BİR DÖNGÜ BAŞLIYOR!

1986 DOĞUMLULAR; YİNE YERİNİZDE DURAMAYACAKSINIZ!

1989 DOĞUMLULAR; GÜVENECEKSİNİZ!

1991 DOĞUMLULAR; HAYATINIZIN HER BÖLÜMÜ DEĞİŞİYOR!

1994 DOĞUMLULAR; DUYGULARINIZI UÇLARDA YAŞIYORSUNUZ!

Haziran ayında burcunuzu neler beklediğini detaylarıyla öğrenmek için Ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

 

 


Toplam Görüntülenme : 16061

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR